Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

29. 6. - 6. 7. - bye, bye!

28. june 2013 at 19:56 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Info k nadpisu článku bude vysvětlené posledním odstavci, takže kdo si chce přečíst jen tohle, může tam přeskočit ;) Teď ale ke dnešnímu dni.
Awww, jak já miluju (miluju♥♥) když jedu zatím naposledy busem do školy, když jdu naposledy ze školy (bez toho "když jdu naposledy do školy" bych se mohla obejít :D) atd. :) No, takže ráno jsme jela busem do školy. A ve škole jsme nejdřív čekali na hodinu a tak blbli. Pak přišla učitelka a nejdřív bylo krátké hlášení, kde nám ředitelka přála krásný prázdniny atd. A pak už jsme nezdržovali a začalo se rozdávat výzo. Jinak já jsem učitelce dala kytku (gerbera a karafiát) a měla jsme jí dát čokoládu, ale..ale, no, jaksi jsme jí ji s kámoškama před hodinou sežraly :D Ale tak co :D No a na výzo teda mám...5 dvoejk a jinak jedničky. Jako není to nejlepší no, v naší třídě nikdo neměl samý jedničky, ale tak.. ujde to. Je to druhý nejlepší vysvědčení ve třídě, úplně stejný měla ještě kámoška a nejelpší měla jiná kámoška.. Jako, už to neřeším, není to výborný, ale ujde to no :) Ale příští rok v osmičce se budu muset fakt snažit :) Tak skončili jsme už před půl devátou, ale do půl jsme tam ještě měli počkat. Jelikož moje a kámoščina ségra ještě neskončily, měla mě a kámošku mamka vzít pro výzo ještě do výtvarky. Jenže ona než se vymotala, tak už ségry skončily, takže pak jely s dědou. No a když jsme s kámoškou v aule ještě čekaly na mamku, šel právě ze školy spolužák a dal nám kytku :D Jasně, že něco říkal, ale to neřešte..:D Nejspíš jen tak ze srandy :) No a teď ji mám tady ve váze :D Takže pak až pro mě přijela mamka, tak jsme i se ségrou jely pro výzo ještě do výtvarky. Tam jsem jen přišla, dala učitelce čokoládu a odešla s vysvědčením. Jako to je jen jedna jednička :) Pak jsme ještě jely do cukrárny a tam jsme byly, než jsme to nesnědly. Měla jsme indiána a medovník♥ A pak jsme jely domů. Doma jsme si se ségrou pořád dělaly na potvory, ale tak to je u nás každodenní :D A pak jsem si skládala oblečení do skříně. Ještě předtím jsem byly ukázat výzo babičce a dědovi a dostaly jsme každá 200. No a pak jsme si až před obědem začaly chystat oblečení, protože... zítra odjíždíme na dovolenou! Ale nachystala jsem si jen část, po obědě jsme chvilku byla u babičky a pak jsem si nachystala další část. No a pak jsem se dívala na TV a když byla reklama, chystala jsem si ty věci. Pak jsem ještě udělala outfit a napsala důležitý článek o prodloužení giveaway! Do pěti jsem se dívala na tu TV a pak jsem si ještě chystala nějaký věci. Potom jsem ještě vysála a utřela prach. A pak jsem se šla umýt. Potom jsme si ještě dochystala pár věcí. No a pak jsem začala psát tento článek. Teď si ještě podle takovýho chytrýho seznamu zkorntroluju, jestli jsem něco nezapomněla a pak se asi se budu dívat na PLL.
Tak teda k nadpisu. Zítra odjíždíme na dovolenou, jak jsem psala. A budeme tam týden, tedy až do 6. července. Takže celý ten týden tady nebudou články. Je to hlavně pro AFFS, že nebudou mít co obíhat. Ale já zřejmě ano, protože jak jsme se dnes dozvěděla, na té ubytovně je zdrma WIFI, takže super :D To znamená, že jestli budu stíhat a jestli to půjde, tak bych mohla obíhat mé Affíky :) No ale vy to berte z té lepší stránky - týden klid ode mě, co víc si přát? :D Tak tedy se tu mějte a bye bye! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.
technic0lor-wonderland: niggercakes: On this week’s episode of “No one hates anything as much as Robert Pattinson hates his life”. HIS FACE THO OMG IN THE PICTURE


If you’re a teen you must follow this blog.


If you’re a teen you must follow this blog.If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.wetravelandblog: Already started =) We Travel and Blog

all-manner-of-things: Tumblr op We Heart It http://weheartit.com/entry/55990945/via/Simone_an


ladolcefar-niente: Instagram; @lanaawadallah 💕my-teen-quote: Teen? Love Quotes?


smithsonianlibraries: 13 Species of Thecla (genus) butterflies from Insecta. Lepidoptera-Rhopalocera of Biologia Centrali-Americana, an encyclopedia of natural history of Central America. A landmark and still often-cited work, Smithsonian Libraries has digitized 58 volumes that you can explore at electronic Biologia Centrali-Americana.Zdroj obrzázků: tumblr.com 
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Jacqueline Jacqueline | Web | 28. june 2013 at 19:59 | React
2 Ivett Ivett | Web | 28. june 2013 at 20:05 | React

[1]: Dobře, to nevadí :) A moc děkuju♥ :)

3 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 28. june 2013 at 20:48 | React

Paráda tak to máš krásný vízo ;-) a vjaký jsi třídě? :-) já měla na vízo většinou několik trojek :-)
A super že jste byli v cukrárně :-) já taky pracuju v cukrárně :D a u nás bylo takhle hodně lidí za vízo :-)
Na dovolené si to užij!!!!! ;-)

4 denisa94 denisa94 | Web | 30. june 2013 at 11:28 | React

Tak si to na dovolené pořádně užij:) a kašli na blog na dovolené...dej si od něj pauzu a dovču si užij bez internetu:)

5 Naty Naty | Web | 30. june 2013 at 16:14 | React

Užij si dovču :))

6 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 30. june 2013 at 18:53 | React

Ahoj, konečně jsem dodělala Ceny za Velkou Tipovací Soutěž :o)
Tak se přijď podívat na svou/své cenu/y ;o)

http://charmed--club.blog.cz/1306/velka-tipovaci-soutez-ceny

7 H. H. | Web | 1. july 2013 at 13:58 | React

To já jsem se loučila se třídou a školou ještě asi 20 minut po skončení :/  :D
Užij si dovolenou a je hezké, že ti dal kamarád kytku :)

8 Ivett Ivett | Web | 7. july 2013 at 10:39 | React

[3]: díky..jsem v sedmé :)
jo, to se nedivím :D
užila jsme si to a díky ;)

[4]: jo, to jsme taky udělala :D

[5]: díky ;)

[6]: díky, mrknu ;)

[7]: to jo, nedivím se :)
díky..no..to jo :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement