Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

always believe in yourself.

4. june 2013 at 19:53 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak jsem tady. Dneska musím vypnout počítač už v osm :P To víte, včera jsme si do půl jedné četla a mamka mi to jen tak nedaruje :D Ale to nevadí, to za to stálo♥ :) Takže ke dnešku ;)
Ve škole to celkem ušlo. Matika byla mega nudná..:P Pak čeština. Tam jsme psali pololetní diktát a pak tam o něčem kecala..A věřte nebo ne, ale já jsem byla úplně mimo :D Teda nemyslím to tak, že bych tomu nerozuměla, ale prostě jsem tam usínala :D Fakt mi dělalo problém mít na pár sekund otevřený oči...:D Takže tak. Potom ájina. Ta byla v pohodě, dostala jsem jedničku, na výzo mám taky jedničku, takže pohoda. Jako já se nechci chlubit, protože to dělám mega nerada, ale prostě vám musím říct, že z ájiny mám ze všech testů a ze všeho možnýho jenom jedničky♥♥ :) Takže se omlouvám za mé chlubení :D Potom byla hudebka. Tam nám pouštěla na začátku pát písniček a musím vám sem dát odkazy :O Pouštěla nám Cry Baby od Sabiny Křovákové, to jste od ní asi určitě slyšeli♥ :) Pak nám pustila originál od Janis Joplin, taky super :) A pak nám to pustila ještě od nějaké Natalii Svitavy z Hlasu Polska a to mi prostě úplně běhal mráz po zádech, dokonalost :O No a pakl nám pustila ještě jednu dokonale zazpívanou písničku od Doroty Osińske taky z Hlasu Polska a úžasný :O A všimněte si, že ten jeden chlápek z poroty tam pak úplně brečí :D A pak nám ještě pouštěla jejich společnou písničku ve finále, ale polskou :DD No a pak jsme dělali nějaký pracovní list. Potom byl tělák. Šplhali jsme a já nevyšplhám abslotuně nic :D Jediný co dokážu je pověsit se a viset, ale když se snažím vylízt, tak to prostě nedám :D A pak jsme hráli vybišu :P A poslední hodinu byla informatika, probírali jsme Facebook a sociální sítě. Po škole jsem jela busem domů a ještě předtím jsem šla zanýst kámošce úkoly. Pak jsem šla domů a do pěti jsem se dívala na TV. Pak jsem byla na blozích, v rychlosti udělala outfit, byla na tumblru a pak jsme dostala takový nápad, se kterým jsem se skoro až doteď piplala. Nemůžu vám říct, co to je, ale můžu vám říct, že na blog to není :D Před chvilkou jsme povečeřela, teď to rychle dopíšu, umyju se, v osm musím bohužel vypnout PC a pak si zase budu číst :D Teď čtu Stmívání♥
Zítra tady čekejte outfit, deníček a to překpvapení ;) Mějte se! ;)

whoisbayron: this … is my summer goal.you-are-all-pretty: This is me. Wow.staytruetocats: Being apart of something like this is simply a moment everyone should experience it’s probably one of the best feelings in the worldthe-conjuring: Jimi Hendrix guitar letterpress print. Limited edition of 50. Check http://rockarolla.ca/ for availability


thatcrazyellen:

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

fanoftheworldofthemouse: My required reading….

If you’re a teen you must follow this blog.Click for the most hilarious, relatable gifs.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

Zdroj obrázků: tumblr.com 
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 H. H. | Web | 5. june 2013 at 16:07 | React

Jooo všechny Cry baby jsem slyšela! :D a u té polské mi taky běhal mráz po zádech. Janis zbožnuji, ale ta Polka to zazpívala skvěle! :)

2 Ivett Ivett | Web | 5. june 2013 at 18:04 | React

[1]: Přesně♥ :)

3 xoxoNelly xoxoNelly | Web | 5. june 2013 at 18:32 | React

krásný blog :)

4 Romi Romi | Web | 5. june 2013 at 18:42 | React

už se těším na překvápko, :) jinak koukam ty se vubec nenudis :))

5 Ivett Ivett | Web | 5. june 2013 at 19:01 | React

[3]: Děkuji moc ;)

[4]: To jsem ráda :) No to teda ne :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement