Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Blue&brown outfit :)

10. june 2013 at 20:58 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahoj!
Ze všeho nejdřív se vám chci strašně strašně moc omluvit za to, že jsme včera už nenapsala outfit ani deníček. Ale výjimečně pro to mám dobrý důvod :) Totiž moje mamka byla asi od půl třetí u mě na počítači. Tak jsem nejdřív dělala něco jinýho a počítala jsme s tím, že večer už tam nebude. Jenomže byla, takže jsem se jí zeptala jestli nemžu jít na její počítač, ale to že ne, protože se jí to blokuje a že bych jí to prý ještě zablokovala :P No tak jsem si aspoň ten můj románově louhý deníček aspoň pracně napsala na papír, s tím, že potom někdy úplně něž půjdu spát to opíšu na blog. Jenomže to jsem ještě nevěděla, že mamka tam bude pracovat i přes noc, a to dýl než po půl noci. Takže jsem to bohužel nestihla :/ Ráno tam byla taky a teď taky, ale teď už mi dovolila jít na její, takže píšu z mamčinýho počítače. Ale má pravdu, ten pořítač je snad z roku raz dva, to není možný :D
Tak doufám, že vám to nevadí a teď už k otfitu :) Ale jenom v rychlosti, protože už zas musím jít :P No, je s krásnými šaty, hnědými boty na podpatku, modrou kabelkou a zlatm řetízkem a ptáčky :) Doufám, že se líbí. A teď už musím :P Zítra už stopro čekejte outfit a deníček. Mějte se! ;)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Romi Romi | Web | 11. june 2013 at 13:07 | React

Moc pekné
Na mém blogu se můžeš přihlásit do Soutěže o poukaz v hodnotě 500kč na gelové nehty

2 Ivett Ivett | Web | 11. june 2013 at 17:00 | React

[1]: Díky :)

3 Naty Naty | Web | 11. june 2013 at 18:10 | React

Ty šaty s tím řetízkem jsou vážně pěkný :))

4 Ivett Ivett | Web | 11. june 2013 at 18:22 | React

[3]: To jo :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement