Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

everything happens for a reason.

11. june 2013 at 20:36 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak po dvoudenní odluce jsem tu konečně s deníčkem..Doufám, že jste si na ty dva dny od deníčků odpočnuli a teď jste připraveni zase jim čelit :D Takže zrovna začneme :)
Dneska to ve škole byla docela pohoda :) Nejdřív matika. No jako...nuda :P No comment. V češtině jsme dostávali známky ze písemky a z diktátu, takže dvě jedničky :) Pak ájina. Pohoda, jenom jsme dělali nějaký cvičení. V hudebce nám pouštěla filmy..A vyprosili jsme si Méďu :D Ten, kdo ho viděl, učitelka to nevdyržela a u Hromský písničky to vypla :DD Pak jsme tam pouštěli nějaký parodie a to taky neydržela, takže pak jsme se dívali na Vlasy..Ale to je taky dobrý no :) Potom byl tělák.. Jelikož Áčko bylo na výletě, byli jsme dohromady s kulkama. Nejdřív jsme se holky zvlášť a kluci zvlášť rozcvičili, rozházeli a pak jsme dohromady holky proti klukům hráli vybišu..:D No, docela bída :DD Ale jedna spolužačka je fakt dobrá :) A po těláku byla informatika. Máme nový počítače, takže jsme se tam jenom "rozkoukávali" (podle učitelky :P) a pak jsme měli volno. Po škole jsem jela busem domů a doma jsem se dívala na TV. A přitom jsem ještě něco dělala do PVPéček. Okolo čtvrt na pět pro mě přišla kámoška a byly jsme tak do pěti venku..Byla sranda a na kole jsme vjley úplně do bahna :DD No, pak jsem šla domů a byla na počítači. Byla jsem na tumblru, na blogách a udělala outfit. Pak jsem si chvilku hrála na flétnu a potom jsem ještě chvilku dělala tu věc do PVPéček. Teď jsem byla na chvilku za babičkou, povečeřela jsem, půjdu se umýt, pak si ještě nachystám věci na zítra, protože jedeme na výlet a pak se snad stihnu dívat na PLL. Btw, na výlet se zítra fakt netěším, protože s největší pravděbodobností půjdeme okolo 10 km v pařáku někam na Křídlo, kde si ještě budeme opýkat špekáčky..:P Ale tak to je stejně jedno :D
Zítra čekejte outfit a deníček. Mějte se! ;)

braydaaan: Relevant

If you’re a teen you must follow this blog.

prettylittleliars-onabcfamily: Pretty Little Liars returns TONIGHT at 8/7c on ABC Family! You won’t believe what secrets are revealed! 


man-and-camera: Within nature ➾ Luke Gramon-my-toes-for-you: ― Colleen Hoover, This GirlIf you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

prettylittleliars-onabcfamily: Liars Unite! Pretty Little Liars returns TONIGHT at 8/7c on ABC Family! You will be getting A-nswers! 

itsbrittneyb-tch: project x bitches! | via Tumblr on @weheartit.com - http://whrt.it/16Vq59R
im-notperfect-bitch: liv-ing-dead: I’m here if you need someone to talk to x Fucking true!!

whatifeverythingwasalright:  


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:
¨
im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: lumi-ere: me everyday

im-notperfect-bitch: welcometomorrowworld:  

im-notperfect-bitch: its-getting-wild: FOLLOW ! ♥ - http://its-getting-wild.tumblr.com

im-notperfect-bitch:


“Being beautiful doesn’t mean being skinny”-Shay Mitchell

fuck-the-world-and-smile: i—have—-been—loved: I’m tired of making fake smilesthe-disney-words: Love Disney? This blog is just for you!

the-disney-words: Love Disney? This blog is just for you!

the-disney-words: Love Disney? This blog is just for you!

the-disney-words: Love Disney? This blog is just for you!


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.If you’re a teen you must follow this blog.
Zdroj obrázků: tumblr.com 
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Naty Naty | Web | 12. june 2013 at 15:41 | React

Těm učitelkám se pořád něco nelíbí :DD

2 Ivett Ivett | Web | 12. june 2013 at 17:24 | React

[1]: Přesně :D

3 denisa94 denisa94 | Web | 12. june 2013 at 18:06 | React

na méďu jsme se dívali s přítelem a jeho taťkou:D jsme se nasmáli u toho:D

4 Ivett Ivett | Web | 12. june 2013 at 18:38 | React

[3]: To teda jo :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement