Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Excursion to Bratislava :)

20. june 2013 at 18:47 | ♥Ivett♥ |  Photographs ;)
Ahoj!
Nevím, jestli dnes ještě stihnu outfit, uvidíme. A doufám, že tohle stihnu napsat, protože dnes tak nějak pořád vypínají a zapínají elektřinu :P Asi nejsou normální. Takže tento článek jsem napsala na papír a doufám, že ho stihnu přepsat do PC :) Je to vlastně takové spojení deníčku s fotkami :)
Tak teda píšu o včerejší exkurzi do Bratislavy. Pokusím se to co nejvíc sestručnit, ale asi se mi to nepovede :D Ráno pro mě přijela kámoščina mamka s kamarádkou, jely jsme pro další kamarádku a pak ke škole, kde byl sraz. Tam jsem si pak uvědomila, že jsem si zapomněla foťák, takže jsem fotila mobilem..Ale náš foťák nefotí zroívna super :) Jeli jsme ti, co chtěli z osmáků, deváťáků a pár volných míst jsme obsadili my, sedmáci. Cesta busem byla celkem dobrá (ale zpátky ještě lepší :D). Jeli jsme asi něco přes dvě hoďky a ještě jsme se na Slovensku stavili do nějakýho motorestu. Pak jsme nejdřív jeli na zříceninu hradu Děvín. Bylo příšerný vedro :P Na celý ten program jsme měli průvodce, takže ten tam o tom pořád něco kecal (i v buse :P). Děvín jsme nakonec vyšli nahoru i dolů, i když s menšími obtížemi. Pak jsem busem jeli do centra Bratislavy. A jako první jsme ještě po pár zastávkách šli na Bratislavský hrad. To byla fuška :D Ale úspěšně jsme to zvládli. Tam jsem chvilku byli a naslouchali a pak jsme šli k parlamentu. Potom byly ještě dvě zastávky na nějakých ulicích. A pak jsme měli neco přes hodinu volno na náměstí. Bylo strašný horko, takže jsme se s kámoškami jen koupily pití a zmrzilnu a seděly jsme. Chtěly jsme jít někam do stínu, tak jsme si na chvilku sedly do restaurace a nějaký chlápek nám na stůl donesl porcelánovýho slon s psaním..:D Jsme úplně vyprskly smíchy a nemohly jsme z toho :DD A pak nás z tama číšnice anglicky vyhodila, takže jsme seděly na lavičce na pařáku :P Nějaký děcka se tam ze srandy koupaly v kašně :D Zeptala jsem se učitele jestli to jsou Slováci nebo Němci, protože jsme to nemohla pochytit. A za chvilku: "Pi*a!" :D A učitel na to: "No, tak pdole toho to už asi poznáš. Myslím, že Němec by pi*a neřekl." :D No, potom volnu jsme ještě jeli lodí po Dunaji. Bylo to super :) A pak jsme chvilku čekalio někde na bus a okolo páté jsme jeli domů. Ta cesta busem byla nejzabitější :D Kámošce na hlavu hodili botu, dělali jsme tam všichni úplný kraviny, měli jsme záchvaty smíchu..:DDD A asi o tři čtvrtě na osm jsme dojeli zpátky ke škole. Takže ekurze byla fakt super, když pominu to vedro :) A tady už máte fotky :)

Místo, kde se Morava vlévá do Dunaje..Všimněte si, jak má každá řeka jinou bravu :)
...více v celém článku


Děvín :)

Strašně moc dlouhá studna na Děvíně, ale nemůžu si vzpoměnout, kolik měla metrů :) Ale ten průvodce tam cákl vodu a bylo úplně dobře slyšet, jak to tam došplouchlo :D

Ten soutok Moravy a Dunaje :)


Foceno jen tak z nudy :)Brána na Děvíně :)

Celkem luxusní loď, kterou jsme ale nejeli :D


Pohled z Bratislavského hradu :)

Před parlamentem :)


Vlajky před parlamentem :)

Věž myslím nějaké kaple :)

To jsou ta děcka v kašně :D

Jen tak z nudy :)

Achjo..:D Já vím, že mě kámoška zabije, ale prostě jsem to sem musela dát :D Ale kdžy si to bude moc přát, tak slibuju, že to vymažu :) Ostatně, já tam teda nevypadám o moc líp :D

Na lodi :)

Z nudy :)

Pohled z lodi s kámoškou v černém :)Most :)Skoro mi ujel :D
V autobuse :)

Z okna :)

Já vím, že je to tím světlem dost zkažený, ale i tak mi to přijde takový..no, zajímavý :D

Jen tak z nudy :D

V sušence mi vznikl tvar srdíčka, tak jsem to jen tak vyfotila :)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nikol* Nikol* | Web | 20. june 2013 at 18:52 | React

v Bratislavě je nádherně :)) a krásné fotky :)

2 Ivett Ivett | Web | 20. june 2013 at 19:41 | React

[1]: To jo :) Díky ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement