Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

give life a meaning.

23. june 2013 at 20:48 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Absolutně vůbec nestíhám, ale přesto v rychlosti sepíšu deníček :)
Takže dneska jsme se probudila, chvilku se dívala na TV, posnídala a zapla počítač. Udělala jsem si outfit, protože jsem věděla, že večer už bych to asi nestihla. A pak jsem byla chvilku na tumblru a na blogách. A taky zkoukla ze dvě videa, jedno od Bethany a druhé na jednom blogu :) Asi něco po deváté jsem šla ven na dvůr, kde už byl Matýsek i Tonička. Chvilku jsem si tak "hrála" s Matýskem a pak jsem šla vozit Toničku, aby usnula. Ale pořád se probouzela. Nejdřív usnula rychle, ale když jsem šla zpátky, tak se probudila, když jsem došla už skoro ke konci :P Pak jsme to ještě párát objela, ale když jsem došla k domu, zrovna se probudila :D Pak na chvilku tak trošku usnula, ale zase když jsem šla zpátky, probudila se.. A zrovna tam ještě byla kámoščina prababička s její sestrou, takže jsme se na chvilku zdržely, ale to zrovna nespala :) No a pak už mi prostě usnout nemohla, jak byla razkoukaná :) Tak jsme jely zpátky. A venku jsem byla až do oběda, s Matýskem, s Toničkou a se všema. Na oběd ještě přijeli Matýskovi rodiče se psem. No, pak jsem šla na oběd a po obědě už jsem udělala ten článek s outfitem. Pak jsem se převlíkla atd., protože jsme pak jeli na oslavu babiččiných narozenin. Tak jsem pak šla ještě chvilku na dvůr a chvilku jsme tam se sestrou byly. Pak jsme se rozloučily a jeli jsme (já, sestra, mamka, taťka) za babičkou. Když jsme přijeli, byla venku, babička, strýc a děda, který tam byl ale jen chvilku. Tak jsme šli dovnitř, kde byla chvilku menší hádka mezi mamkou a dědou (jo, asi jsme to po nich i se sestrou zdědila, měli byste slyšet, jaký to je, když se s mamkou hádám - asi by vám ani špunty nestačily :D). No a pak jsme všichni byli v obýváku, popřáli jsme babičce a tak jsme tam byli. Pak přišla asi tak na půl hoďky i osmiletá sestřenice. No a pořád jsme tam pak kecali, měly jsme se sestrou zmrzlinu a tak.. Pak už jsme se ale nudily :D Asi něco po půl sedmé jsme ještě jeli na hřbitov a pak domů, kde jsme dojeli něco po sedmé. Doma jsem se šla "přivítat" s babičkou a vzala jsem si šaty, který jsme dala tetě, aby mi je trochu spravila. A pakjsem se doma chvilku dívala na TV, umyla se a teď jsem na PC. A za chvilku se ještě budu dívat na PLL. Už se moc těším na zítřek, protože budeme jenom odevzdávat učebnice a domů pojedu už o čtvrt na jednu, aww :)
Jinak zítra asi jak přijedu, tak udělaám outfit, rozepíšu deníček a potom až přijedu z vvýtvarky ho dopíšu, ale v to jen pevně doufám, neslibuju to :D Mějte se! ;)If you’re a teen you must follow this blog.


anais051: It’s Pretty Little Liars | via Facebook sur @weheartit.com - http://whrt.it/16R7M1S

revasparks: At The Beginning


hanachiyemi: Shay Mitchell | via Tumblr on We Heart It - http://weheartit.com/entry/65672938/via/ChiYemX Hearted from: http://prettylittleliars-bitches.tumblr.com/post/53664484464/embrace-what-you-were-born-with-because-its

theres-always-hope-x: Pretty Little Liars on We Heart It - http://weheartit.com/entry/65685928/via/love_to_inspiree Hearted from: http://favim.com/image/765244/


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

so-relatable-blog: Click for the most relatable posts!


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Zdroj obrázků: tumblr.com 
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement