Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

hello June, please be awesome.

1. june 2013 at 19:55 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak jsem tady s deníčkem. Docela ráda bych si pohla, protože toho chci ještě docela dost stihnout..:) Takže rychle :)
Včera mi ještě teta přála ke svátku, který mám příští pátek, ale to tu ona asi nebude. No ale na fotku si musíte ještě týden počkat, dám to dohromady se všema dárkama :) No, dneska ráno jsme se probudila posnídala atd. a uklízela. Utřela jsme prach, vysála a..toť vše :) Pak jsem se učila zeměpis. Naučila jsem se jednu ze dvou stran, mimořádně je to takhle krátký :) Zítra se to doučím. Pak jsem byla na počítači. Zkoukla jsem video Bethany, byla jsem na tumblru, přihlásila jsem se do dalších giveaways, prouzdala po blozích a tak.. Po obědě jsem ještě přidala článek s videama :) Něco před obědem ještě přijela nějaká návštěva víceméně za tetou. Byla to nějaká paní a pán s dvěma klukama...Jako malýma klukama, ten jeden chodil ještě do školky a ten druhej mohl mít tak okolo osmi, devíti.. No a všichni jsem se pak museli jít podívat k zatáčce na hlavní silnici na taťku, kterej musel jet vystrojeným traktorem na svatbu jeho kolegy, protože nevěsta se chtěla vyfotit u traktoru :P Takže tak no :D Pak jsem ještě byla na PC a asi tak okolo druhé přišla kámoška se sestrou. Byly jsme chvilku na počítači a pak si s náma ségry chtěly hrát, takže jsme si s nima musely hrát na rodinu...-.- Ale nakonec to byla docela prdel :D Pak jsem se nejdřív chvilku dívaly na Ženu v černém (horor) a pak na Méďa Ted (komedie). Ale jenom chviličku. Potom jsme si zas musely hrát, ale spíš než to jsme dělaly kraviny :D Kámošku bolela hlava, takže se mlátila do všeho možnýho, aby ji ta bolest přešla a bolelo ji něco jinýho..:D Málem si zlomila prst :D A pak jsme si ze srandy zpívaly samý trapný český písničky z různých filmů..:DD Prdel jak něco :DDDD Pak jsme ještě blbly u mě v pokoji (dokonce jsem málem vylezla na střechu :D) a pak jsme se jenom tak dívaly na Domácí video..-.- Omfg :DD No, kámošky odešly asi okolo šesté a od té doby jsem na PC. Udělala jsem článek s mým outfitem a pak s normálním. Potom jsem se chvilku dívala na PLL, teď píšu deníček, půjdu se umýt a pak se zase budu chvilku dívat na PLL. A potom ještě půjdu za tetou :)
Zítra tu čekejte outfit a deníček a pokud bude čas, tak možná ještě nějaký článek, ale to ted afakt nevím. Chtěla bych si zítra udělat pořádke v knihovně a vyřadit knížky, které jsem četla, když jsem byla malá a dát je dočasně ségře :) Protože už ty novější knížky fakt nemám kam dávat :D No nic. Mějte se! ;)

worldsobservermeetsshyperson: summer | Tumblr on We Heart It. http://weheartit.com/entry/63296595/via/Hasilove

im-notperfect-bitch:kirjay: I’ve tried to be normal, but it was too boring on @weheartit.com - http://whrt.it/XKo0CR


Did you know that this scene was entirely unscripted? Johnny Depp just kinda went with this and no one stopped him, so the reactions’ on the other actors’ faces are their actual reactions to Depp’s shenanigans. :D


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:keepitclassybo: Summer on We Heart It. http://weheartit.com/entry/63265107/via/Gerardina_Carias

trapped7: Dare to dream big | Tumblr na We Heart It http://weheartit.com/entry/63270600/via/Christine_Sk


oh-summer09: Facebook on We Heart It. http://weheartit.com/entry/63269772/via/amila_biebette
discovers: hahaha omfg

aqualized: (via TumbleOn)

pleasent: Perfect indie blog that follows back

im-notperfect-bitch: snoobie: i-never-gave-a-fuckk: ♥ Check out and follow me :  >  my bloq <

im-notperfect-bitch: obliviousindifference: the—personal—quotes: my—teen—quote: Are you a teen? This blog is just for you!

im-notperfect-bitch: thatcrazyellen:

im-notperfect-bitch: w-erewolf: lipstickstainedteacup: lilacid: A man’s chest is a girl’s comfort zone. It is a warm feeling when a girl is leaning her head through a guy’s chest. It is not just about lust or anything. But, it is way to comfort herself. There’s a sense of security when you just feel the lovely curves in his chest. It’s like listening to his heartbeat and feeling her breath beneath your hair. You’ll talk about happy things and you can fall asleep. It’s one of the best yet simple moments that you can cherish with the person that you love so much. ^ TRANSFORMERS YEZ :’)

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: mixedwithsuiicide: thinsiqnificant: I’ve hit rock bottom and I want to give up.People always say things will get better but they haven’t. Everything has just gotten worse. Am I allowed to give up now? no. you’re not. i love you <3 

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:


pitchblackglow: untitled by keyana tea on Flickr.

If you’re a teen you must follow this blog.


so-personal: looking for a tumblr gf ♡ im lonely :( any takers?


rivur: ah i love this If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


If you’re a teen you must follow this blog.
lovequotesrus: EVERYTHING LOVE

lovequotesrus: EVERYTHING LOVE

lovequotesrus: EVERYTHING LOVE

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

view-from-up-here: awwIf you’re a teen you must follow this blog.forevershinie: the—personal—quotes: my—teen—quote: Are you a teen? This blog is just for you!

If you’re a teen you must follow this blog.


If you’re a teen you must follow this blog.

northbound: OMFG YES 

im-notperfect-bitch: youngrecklesstupid: eyesonfirre: massugarr: omfg why are you doing this to me who gave u the right no matter how many times this gos on my dash i shall always reblog.

im-notperfect-bitch: lunatictoons: Blue Cat Blues

im-notperfect-bitch:¨


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

Zdroj obrázků: tumblr.com 
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Naty Naty | Web | 2. june 2013 at 12:00 | React

Jéé, Méďu bych chtěla vidět :)) už jsem o tom celkem dost slyšela..

2 Ivett Ivett | Web | 2. june 2013 at 12:03 | React

[1]: Tak toho ti můžu jenom doporučit, je fakt libovej :D A mám tady i recenzi ;)

3 H. H. | Web | 2. june 2013 at 12:42 | React

No, mě to uklízení a učení čeká dnes :/

4 Ivett Ivett | Web | 2. june 2013 at 13:09 | React

[3]: Tak to tě lituju :/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement