Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

i'm more broken than you think.

6. june 2013 at 20:49 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Achjo, zase vůbec nestíhám :P Takže v rychlosti teda ke dnešku :)
Dneska to ve škole docela ušlo. Nejdřív byl zeměpis. Na ten vědomostní test jsem se učila dva dny a dostala jsem dvojku za dvě blbý chyby!! :P No a v pondělí budeme pást velkej test, kde budou ještě souřadnice, azimuty, vrstevnice a takový ty kraviny, který mi absolutně nejdou a to má rozhodnout o známce, wtf?! :P No, pak byla čeština. Z diktátu jsem dostala 1 (dvakrát podtržená :)) a deska jsme psali mluvnici, což bude taky v pohodě. Po češtině jsme učitelce dala moji slohovku, kterou jsem dopisovala doma, protože jsme ji ve škole nestihla..No, vyšlo mi to na 6 stránek a kousíček, takže super :D Po češtině byl tělák. Nejdřív jsme se debilně rozcvičovaly, pak jsme běhaly 60m a pak 800m... 60 je jenom o rychlosti, což je ještě docela ok, ale u těch 800 jsme dala jen asi dvě kolečka a pak už jsme prostě musela chodit...:/ Takže docela haluz. Pak byla matika..A já vám říkám, že ty rovnice mě jednou zabijou :P Na zítra jsme se s kámoškou domluvily na doučko před fyzikou, tak doufám, že na to nezapoměnu :D Po matice mi učitelka z češtiny donesla už opravenou tu slohovku (a taky kámoščinu) a moc nám to chválila...:D Jako nechci se chválit, ale doslova říkala, že jsme fakt jak spisovatelka a pak ještě říkala, že je akorát škoda, že jsem to na konci tak uřízla, protože se nemohla dočkat co se stane :D Ale já jsem musela, jinak by to mělo dalších z deset stránek..:) No, pak byl dějepis, dostala jsem jedničku z testu. A v občance jsme se bavili o zdravotním stylu, docela sranda..:) Ale příští týden budeme psát test z celýho učiva od začátku roku, omg..:P No, po škole jsem jela busem domů a doma jsem se dívala na TV..Měla jsem se ségrou jít do flétny, ale učitelka psala, že bude až příští pátek, takže pohoda :) No as tak do půl paté jsem se dívala na TV a když byla reklama, četla jsme časák. Pak jsem byla na PC. Byla jsem na tumblru, na blogách a stihla jsem vytvořit outfit. Pak volala kámoška, jestli nepůjdeme fotit, takže jsme šly. A s náma šly taky ségry, který nás fakt strašně nenápadně špehovaly..:P (ironie) Byla to fakt sranda :D Já jsem kámošce pořád pózovala a prostě jsem si tak nějak sedla do vysoké trávy a ona mě fotila..No a pak jsem tak ze srandy tahala za tu trávu a já jsem to vytrhla úplně celý i s celým kořenem :D Jsme z toho nemohly :DD A pak jsme ještě nemohly z mnoha věcí..:D No prostě mega super :) Přišla jsme asi o půl sedmé. Udělala jsme článek s tím outfitem a ještě byla na tumblru. Pak jsem se tak půl hodiny naučila asi polovnu fyziky, druhou se ještě musím naučit :) Pak jsem se šla umýt, povečeřela a teď dopisuju deníček. Teď se ještě chvilku budu dívat na PLL a v noci se budu střídavě ještě doučovat fyziku a číst si :)
Zítra asi nečekejte nic víc ani míň než outfit a deníček. Mějte se! ;)


plasmatics-life: Paris 16/9 ~ By Alain Wallior-vvaste: The Golden Gate Towers With Fog (by BBrown57)Like poison that I just have to taste, like an ocean that sweeps me away, something this good has to be hazardous.

lilmisbreakaway: Haven’t seen this house in 8 years! Memories came flowing back!! @jocelyncruz #halliwellmanor #charmed

princessjasmineanastasia: #tbw #cole #pheobe #charmed ✨💋❤👑holly & shannen in 1999 and now in 2013. ( SCREAMS AND FLAILS AT LQ PICS )raponzelraponzel-letdownyourhair: Loving this already! Late night read :) #charmed #bookofshadows #CharmedSeason9mystic-revelations: Empire State Building and New York City Skyline - Afternoon (by Vivienne Gucwa)


breakinq: I’m lonely :( looking for a tumblr gf ♡ any takers?

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch:

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

Love Food? This blog is for you.

Zdroj obrázků: tumblr.com 
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 H. H. | Web | 7. june 2013 at 15:57 | React

I když je dvojka dobrá známka, mě vždycky docela naštve,  když se doopravdy hodně učím :/ :D

2 Ivett Ivett | Web | 7. june 2013 at 16:43 | React

[1]: Přesně :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement