Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

i'm not the person everyone thinks i am.

13. june 2013 at 19:47 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Docela dost pospíchám, takže to vezmu fofrem :)
Dneska to ve škole celkem ušlo :) Nejdřív byl zeměpis. Minule jsme psali velký test, ze kterýho jsem dostala dvojku, takže dobrý. To znamená, že ze zeměpisu mám dvojku. Pak čeština. Učitelka nebyla ve škole, takže jsme měli jinou a dělali jsme najěký cvičení. Pak byl tělák. Nejdřív jsme házeli. No, jsem o dva mtery lepší než na podzim, ale jako velká slabota. No, 12 m :D A pak některým včeteně mě na konci řekla, ať si zabeháme 1500 m :P Se snad pos*ala! :P Po těláku měla být matika, ale místo matiky a dějepisu jsme mělio nějaký program "Ikraos", kde nám říkal nějakej chlap něco o zvířatech. Ukazoval nám tam chameleony, fretku, činčilu, sklípkana, nějakýho hada, ježka a to už je asi vše. Ale bylo to docela super, ta zvířata :D Sáhla jsme si na hada, jsem drsná :D Ne, sranda :) Po tom programu jsme už měli jenom občanku. Tam zase učitelka nebyla ve škole a měla nás jiná, ale učitelka jí dala test, takže jsme psali test :P A to prosím z celýho sešitu, ze všeho od začátku roku :P Takže jsme s kámoškou měli v lavici sešit a opisovaly jsme :) Po škole jsem jela busem domů. Omg, bylo vedro jak prase :P A ještě jsem si dneska vzala podpatky :D Jako dobrý, akorát to jsou takový sandály na klínku a oni tam mají na boku takovou látku, která mě potom odpoledne strašně řezala :P Doma jsem se asi do čtvrt na čtyři dívala na TV a pak pro mě přijela kámoška. Jely jsme na kole na cyklostezku, kde na nás čekala další kámoška. Ta byla na bruslích. Takže jsme se nejdřív jely docela daleko projet a pak jsme jely k té kámošce domů. Bylo fakt vedro, takže jsme zůstaly u ní. A byla prdel jak prase :DDDDDDD Ještě teď z toho nemůžu :D Byly jsme tam až do šesti. A pak jsme s kámoškou jely domů. Když jsem přijela, v rychlosti jsem udělala outfit a chvilku jsem byla na tumblru. Pak jsem se jenom tak trochu podívala na tu matiku a teď píšu deníček. Za chvilku se půjdu umýt, pak se na tu matiku ještě mrknu a budu se dívat na PLL. A v noci si asi budu číst :) Jo, a ještě se pokusím dodělat jednu takovou blbinu do PVPéček :P
Zítra asi určitě stihnu jen outfit a deníček. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

skinny-depression: i smiled while reading this :’)

im-notperfect-bitch:ethereo: (by photography alive 2012)Zdroj obrázků: tumblr.com 
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lea Lea | Email | Web | 13. june 2013 at 19:59 | React

Máš naozaj krásny blog! :)
A nech sa podarí ta matika :)

2 H. H. | Web | 14. june 2013 at 16:19 | React

1500 m  je zlo :/ věř mi.  Když jsme to běhali tak asi dvě holky pak zvracelí :/ :D

3 Ivett Ivett | Web | 14. june 2013 at 17:43 | React

[1]: Děkuji :)
Moc děkuji, uvidíme :)

[2]: To jo :P U nás naštěstí nezvracel nikdo, ale neměli jsme k tomu daleko :D

4 Robyn Fenty Robyn Fenty | Email | Web | 14. june 2013 at 22:00 | React

To s těmi zvířaty bych brala až na toho sklípkana to bych musela odejít :-D

5 Ivett Ivett | Web | 15. june 2013 at 9:38 | React

[4]: Jo, úplně tam děcka pištěli :D Ale zas taková hrůza to nebyla :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement