Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

never trust a pretty girl with an ugly secret.

16. june 2013 at 20:49 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Abslotuně nestíhám!!!!!! Teď pořád jenom pletu nebo se pokouším pochopit, jak se dělá taková debilní dutinka :P Ale i tak jsemn se rozhodla udělat si čas na napsání deníčku, tak jen doufám, že to stihnu :)
Dnešek nebyl zrovna dvakrát zajímavej. Ráno jsme šla do kostela. Když jsem přišla, chvilku jsem byla venku na dvoře s babičkou a lízala zmrzlinu. Pak jsem šla domů a nejdřív jsem byla na PC. Chvilku jsem byla na tumblru a pak jsem ještě napsala nějaký módní isnpirující článek. Potom jsem začala podle návodu přemýšlet nad tím, jak mám udělat tu dutinku. Ale zase jsme pochopila jen začátek a pak se mi to prostě vždycky nějak podělalo :P Po obědě jsem si chvilku dala pauzu a pak jsem začala plíst. Měly jsme dneska jet s kámoškou ke druhé kámošce na koupák, ale kámoška mi vollala, že nakonec nemůže. A já jsme tam moc nechtěla jet sama a taky jsme věděla, že nemám možnost to dneska všechno stihnout :P Takže jsme pletla a pletla a pletla a když jsme nepletla, tak jsem zkoušela tu dutinku :P Ovšem to mi nějak nešlo, tak to zkoušela mamka, ale taky jí to nešlo :D No a přitom jsem se nejdřív dívala na jeden seriál a pak na film v PC. Několikrát jsme to musela celý vypárat :D Byla to hrůza a šlo mi to pomalu jak něco :P V mezičase jsme potom v rychlosti napsala článek s outfitem a umyla se. Pak jsem povečeřela a zase pletla. A teď jsem si nšala zase chvilku na napsání tohoto. Teď, jak ho dopíšu se pokusím nějak zase o tu dutinku a pak budu asi dělat tohle a to pletení. A přitom se budu dívat na PLL. Večer si hodlám číst a až naši půjdou spát, tak to asi budu tajně plíst nebo já fakt už nevím, ale prostě mám to mít na pterý a zítra přijedu až po šesté! :P Tak mi hlavně prosím držte palce, budu vám vděčná.
Zítra se pokusím stihnout aspoň ten outfit. Mějte se! ;)

freakystrangerdanger: liars | via Facebook on We Heart It - http://weheartit.com/entry/64791140/via/fuuhreaakay Hearted from: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=496277953769303&set=a.267521809978253.66994.267520536645047&type=1&theater


shannonashley-mitchell: My favourite books :-)


karliikarla: T

freakystrangerdanger: Sin título | via Tumblr on @weheartit.com - http://whrt.it/11oOcpw


freakystrangerdanger: Pretty Little Liars | via Tumblr on @weheartit.com - http://whrt.it/ZUtKPF

freakystrangerdanger: Cutie | Tumblr on @weheartit.com - http://whrt.it/17vNON3


freakystrangerdanger: *grabs popcorn and puts feet up* | via Tumblr on @weheartit.com - http://whrt.it/11o3CdJ


pll-addiction: 4x01 ”A is for A-L-I-V-E” 

im-me-so-whatever: follow for a follow back

happydreamysadconfusedhungry: fun | Tumblr on We Heart It - http://weheartit.com/entry/64865204/via/Valentine_2293 Hearted from: http://szymalosonka.tumblr.com/post/53099805463/to-infinity-beyond-via-tumblr-on-we-heart-it

iamagrey: A- is for A-L-I-V-E


sproutwings: Pretty Little Liars: 4x01 A is for A-l-i-v-e “To think we were this close to our first kiss!”

youthfairy: i seriously love thisilove-and-lust: Kristen <3


foodandwinephotos: ©Alice Gao This is what happens when photographers shoot photographers. Alice Gao has F&W Classic Photo Project cohort Chris Ozer hold her cone at the Food & Wine Classic in Aspen.ijustcantbeatmydepression: Nobody. | via Tumblr on We Heart It - http://weheartit.com/entry/64834864/via/depression1997 Hearted from: http://falsasonrisas.tumblr.com/post/52950032973/aliceandjill-infinity-via-facebook-en-we
click here for similar posts xx

thelovenotebook: THE BEST LOVE QUOTES ON TUMBLR


thatrelatableblog: Want more personal/relatable?

If you’re a teen you must follow this blog.

orionfalls: Q’d

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.gnarly: I’m single :s looking for a tumblr gf ♡ any takers?If you’re a teen you must follow this blog.


If you’re a teen you must follow this blog.

smokepotwithme: i love living on the beach

Zdroj obrázků: tumblr.com 
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 H. H. | Web | 17. june 2013 at 17:55 | React

škoda že vám nevyšli plány :/
Já bych se z toho pletení asi zbláznila :D

2 Ivett Ivett | Web | 17. june 2013 at 18:16 | React

[1]: To jo :/
No, nemám k tomu daleko :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement