Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Recenze - řasenka "Lash millionaire" od Miss sporty

2. june 2013 at 19:04 | ♥Ivett♥ |  Cosmetics
Ahoj!
V rychlosti jsem se rozhodla sepsat vám asi po dvou měsících zase nějakou recenzi :) Tentokrát je to tedy zase recenze na řasenku, a to na řasenku "Lash millionaire" od Miss sporty.

Popis výrobce:
Na velikosti záleží… pokud jde o řasy!
-speciální zakřivený kartáček vytvaruje řasy podle tvých představ
-perfektně oddělí a nadzvedne každou řasu
-exkluzivní objemové složení, obohacené o kolagen a hedvábí
-nezanechává žmolky a nedrolí se
-černý odstín

Moje zhodnocení:
Prostě jsme se s vámi o tento zázrak musela podělit. Takže....Musím vám říct, že pokud sháníte řasenku, která by vám vykouzilla dokonalý objem a přitom neudělá žmolky, právě jste narazili na recenzi na řasenku, která přesně tohle splní. Dala jsem ji na Vánoce kamarádce, která mi ji posléze fakt doporučila, takže až jsme se zase vypravila do drogerky, byla moje. Hlavně žasnu nad tím objemem, který dokáže vykouzlit :O Udělala jsme vám dokonnce i dvě fotky pro srovnání :D To je tedy první a největší bod. Pak se u ní taky naštěstí nesetkáte s problémem, že by vám řasy slepovala k sobě, ale hezky vám je každou samostatně prodlouží a slepené doopravdy nejsou. Dál, jak už jsem psala, nedělá žmolky, ale v poslední době jsem se naštěstí nesetkala s řasenkou, která by je dělala :) A výdrž bych řekla, že má docela velkou. Nejsem zrovna odborník přes tento bod, ale když si ji ráno dám a pak odpoledne přjdu domů, nemá zas takový objem jako ráno, ale asi takový jako nějaká obyčejná řasenka. Takže tolik k mému zhodnocení a na závěr jen jedna věc - pokud ještě doma nemáte žádný zázrak mezi řasenkami, ryhlce spěchejte do drogerie a pořiďte si tuto od Miss sporty :)

Obsah: 8 ml
Cena: je možné, že v drogerii je i levnější, ale na internetu jsem ji našla za 90 Kč
Hodnocení: ♥♥♥♥♥ (5 z 5)

-obrovský objem
-nedělá žmolky
-neslepuje řasy


-průměrná výdrž (ale žádná hrůza)

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama