Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Trip to Brno :)

25. june 2013 at 18:54 | ♥Ivett♥ |  Photographs ;)
Ahoj!
Tak doufám, že mi sestra navrátí mobil do té doby, abych stihla publikovat tento článek :D Ale k věci. Dnes jsme tedy vybraní z tříd mám dojem od páté třídy jeli na odměnový zájezd. A to do Brna a okolí. Z naší třídy jsme jela já a dvě spolužačky. Ráno mě a kamarádku zavezl můj taťka do školy. Myslím, že už od rádna mírně pršelo. No, o tři čtvrtě na sedm přijel autobus a nastoupili jsme. Jeli jsme asi hodinku do Brna. Tam jsme vystoupili a jako první jsme šli na plavbu lodí po nějaké přehradě. Ale nejdřív jsme tak půl hoďky čekali a byla fakt kosa..:) Pak jsme nastoupili na loď a asi hodinu jsme pluli. Ale pak už to byla docela nuda :D Po plavbě jsme busem jeli k brněnské ZOO. Tam jsme se nějakým způsobem dostali a měli jsme hodinu, tedy do dvanácti, rozchod. Já se dvěma kámoškama ze třídy a se dvěma o rok mladšíma kámoškama jsme šly víceméně spolu, ale prošly jsme jenom část, protože se nám nechtělo.. Co si pamatuju - viděli jsme nějaký ptáky, nějaká raztomilá zvířátka, jejichž jména si nepamatuju, velkýho "tygříka", pak takovou tu črně tečkovanou kočičku (:O nemůžu si vzpomenout jak se jmenuje :D), dál mědvědy krcosi (už si nevzpomínám :D), lahctana a ledni medvědy...medvídky♥ :D Pak jsme si každá koupily hranolky a potom už jsme šly zpátky, kde byl sraz..No a ze ZOO jsme jeli asi půl hodiny na hrad Špilberk, kde jsme šli do věznice Kasemuty (snad je to správně -.-). A tam jsme měli asi hodinový průvod a bylo to docela dobrý :) Ovšem moc se mi tam nechtělo fotit, ale pár fotek mám :D No a odtamtud jsme původně měli mít ještě rozchod v Brně, ale kvůli nepříznivému počasi jsme se domluvili o zrušení této část, což mě osobně vůbec nevadí :D Právě naopak, jásala jsem, když jsme pak domů dojela asi o půl čtvrté, což je dvě a půl hodiny dříve. Ale ještě o cestě autobusem. Skoro celý autobus tam usnul :D Na mě to už pak taky trochu padalo, ale vydržela jsme to :D A dělali jsme si srnadu ze zástupkyně... Já jsem kámošce řekla, že když spí, vypadá jak buldog :DD A prostě jsme z toho celou dobu nemohly :DDD No, potom domů nás dovezl kámoščin taťka. A pak jsme se doma jne s kakakem dívala na TV a teď jsem na počítači. Následovat budou fotky, kterých tentokrát ale není moc, protože se mi fotit moc nechtělo :D Ale snad vám to nevadí ;) Jinak dnes už deníček nebudue, protože tohle je vlastně deníček, že :D Mějte se! ;)

...více v celém článkuA tohle už je na lodi :)


Moje ksichty, když mě kámoška nedobrovolně fotila :DD

:DD

V ZOO - tohle je ta kočičiak, na jejíž jméno si nějak nemůžu vzpomenout :DD

Tygr - bohužel byl docela daleko, ale nechtěla jsem to zase zbytečně přibližovat :)

Méďa krcosi :D

Shora vyfocený lachtan :)

A lední medvídci :)

Jen tak jsme něco v té věznici vyfotila, ale na focení tam byla dost tma :)

Fotka vězně..:)

A další vězeň :)

Z nudy v buse :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Naty Naty | Web | 26. june 2013 at 15:15 | React

pěkné fotky :)

2 Ivett Ivett | Web | 26. june 2013 at 16:12 | React

[1]: Díky ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement