Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Vlog - birthday presents :)

1. june 2013 at 13:42 | ♥Ivett♥ |  My vlog ;)
Ahoj!
Jak jsem včera psala, včera jsem konečně dotičila poslední ze tří částí videí, ve kterých vám ukazuji své dárky k narozeninám. Dnes jsem videa nahrála na youtube a teď vám je sem dávám :) Fotky dárků už jsem sice na blog dávala, ale stejně budu i tak doufat, že se někdo na videa podívá :) A třeba se budou i líbit, ale to teda nevím..:D Příští video bych ráda natočila už jakoby tento týden, teda pokud mi bude přáno no :) A když ne, tak ten další týden určitě ;) Už mám pár tipů, takže uvidíme...A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli tady není nějaká hodná duše, která by mi poradila, kde a jak bych mohla bezplatně upravovat videa (kromě youtube editoru) :) Pokud tady někdo takový je, budu ráda a vy myslím taky, když budou má videa upravená, pokud ne, nevadí, určitě si to nějak najdu i sama :) Tak to je vše, tady jsou videa a zatím se mějte! ;)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Dorota Dorota | Web | 1. june 2013 at 17:33 | React

gratuluju :))) ať ti vydrží blog dlouho :-)  windows movie maker, sony vegas pro, pinnacle studio 15 :-)

2 Ivett Ivett | Web | 1. june 2013 at 18:10 | React

[1]: Díky :) Jé, děkuju moc♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement