Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

we all make mistakes.

20. june 2013 at 20:50 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Moc se omlouvám, že už dnes nebude outfit. Já ho sice mám udělaný a už jsem psala článek, ale asi se to nějak podělalo a napublikovalo :P Tak si ho nechám na zítra :) Jinak sice nestíhám a je mi příšerný vedro, ale přesto se hlásím s deníčkem..Ale vezmu to fofrem :)
Dneska měl být ve škole sporotvní den, ALE... Ale jelikož bylo takový šílený vedro, tak se musel zrušit. A nikdo nesměl myslím být ve škole, protože tam bylo příšerně :P Takže naše tířda šla od druhé hodiny do zámku. Cestou bylo vedro, ale pak jsme si tam, když bylo volno, se dvěma kámoškama sedly pod strom a dělaly blbiny.. Pak za námi přišli dva spolužáci a tak jsme blbli..:D O půl jedenácté jsme měli jít zase všichni na začátek zámecké zahrady a tam jsem měli být. Pak jsme se domluvily, že v zámku budeme celou dobu a pak teprve půjdeme do školy. Takže tam pak otevřely zmrzlinu a ledovou tříšť, ale tříšt měli až později. No tak jsme si dali točenou zmrzlinu, já jsem měla míchanou vanilkovo-broskvovou :) A pak jsem tam zase seděli, kecaly a dělali blbiny :D A když pak už trochu měli tu tříšť, tak jsem si koupila granátové jablko. No, pak jsme šli zpátky do školy a hned na oběd. Pak jsme čekali do půl jedné a mohli jsme jít. Měly jsme s kámoškama jet o půl druhé busem, ale nechtělo se nám čekat, tak jsem si řekly, že i když je pařák jak něco, ty tři kiláky si dojdeme pěšky :D Takže jsme šly. Šly jsme cyklostezkou a asi v polovině jsme se od jedné kámošky, která bydlí ve vedlejší vesnici odpojily a šly jsme polňačkou a pak po hlavní. Ale byly jsme doma sice zpocený, ale dřív než vůbec vyjel bus o půl druhé :D Ale přišla jsem domů a samozřejmě jak na potvoru nešla elektřina..Oni to pořád zpínali a vypínali :P Takže jsem se dívala na TV a když vypli elektriku, tak jsem buď trénovala flétnu nebo psala článek na papír, ať už ho mám napsaný. Měly jsme dneska se sestoru jít do flétny, ale učitelka nám pak napsala, že bude až zítra. Takže asi do pěti jsem se dívala na TV. Potom ke konci už elektřina šla normálně. A pak už jsme se šla umýt, prtoože mi bylo příšerný vedro :P Takže vana plná ledové vody :D To mi sice byla zima, ale teď zas vítězí vedro :P No, pak jsem napsala ten článek o včerejší exkurzi. Pak jsem chvilku byla na PC a pak jsem šla za babičkou. Když jsem přišla, udělala jsem ten článek s outfitem, ale až teď jsme si uvědomila, že se to nepublikovalo :P No a teď píšu tento článek. A nejradši bych se zase polila ledovou vodou :D A teď se chviluk budu dívat na PLL.
Zítra čekejte outfit a deníček. Mějte se! ;)

P.S.: A ještě jsem zapomněla napsat, že jsm mega šťastná, protože na jednom knižním portálu jsme vyhrála knížku, awww♥ :) Jo, jsem mega hapyyy! :D

d-ymares: why me

takealongdriveaway: THIS!!


winterdustbunnies: Life is a Danceable Tragedy on We Heart It. http://weheartit.com/entry/16856058/via/ladycrookshanks

ourbigearth: Check out the Most Beautiful Landscapes Ever http://bit.ly/14WIxHXaraneaserk8: A transparent squiddle to swim across your dash!

im-notperfect-bitch:realityisan-ilusion: Tumblr en @weheartit.com - http://whrt.it/1bO8H3m

buffywoo: Lucy Hale


wikaaa11190: Pretty Little Liars - France | via Facebook na We Heart It http://weheartit.com/entry/63952660/via/titi_rolland_5


ariaslittlelie: YASSSS jenna!
aria 4.01


infinityounght: Pretty little liars on We Heart It. http://weheartit.com/entry/65131030/via/_Sanynka_

infinityounght: Pretty little liars on We Heart It. http://weheartit.com/entry/65130547/via/_Sanynka_

¨
infinityounght: peekaboo | via Tumblr on We Heart It. http://weheartit.com/entry/65124157/via/berimsofiapaulo2: (2) Tumblr on We Heart It. http://weheartit.com/entry/65136289/via/xlivelearnlove¨
If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

Zdroj obrázků: tumblr.com 
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 20. june 2013 at 21:00 | React

Tak to jste měli dneska ve škole dobrý :-) Ale pěšky by se mi v tom vedru nechtělo :-(
Jej to je potom na nic když pořád vypínají elektřinu,..
A jakou knížku jsi vyhrála? To je super gratuluju

2 Ivett Ivett | Web | 21. june 2013 at 16:36 | React

[1]: To jo, ale zas taková hrůza to nebyla :D
To teda jo :P
Vyhrála jsem knížku Měděný jezdec, určitě na ni pak bude recenze ;) A děkuji :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement