Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

July 2013

i love you to the moon and back.

31. july 2013 at 20:44 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Teď moc nesíthám, takže si dneska zase musím pohnout..:)
Dneska jsem se probudila zase v šest, stejně jako mamka a sestra, které asi o půl sedmé odjely - sestra na příměstský tábor a mamka do práce. Já jsem se dívala asi do osmi na TV. Pak jsem jela do obchodu. Když jsem přijela, ještě jsem se chvilku dívala na TV a pak jsem byla na počítači. A to na tumblru, na blogách a stahovala jsem seriály. Dneska jsem měla s kámoškou Marťou jet busem za další kámoškou Dorčou, ale Marťa volala, že druhá Dorča nemůže, takže jsme nejely. Při obědě a po obědě jsme se dívala na TV. Pak sjem byla na počítači a asi nějak o půl druhé volala kámoška, že ke mě přijde. Takže přišla a byly sjem u mě v pokoji. A byla strašná sranda :D Zpívaly jsme karaoke písničky a pak jsme si jednu nahrály, ať slyšíme jak zpíváme :DD A bylo to fakt super♥ Asi o půl čtvrté šla kámoška domů. Já jsem nejdřív byla na PC a pak jsem se dívala na TV. Asi v pět přijela mamka se sestrou. Já jsem šla na počítač. Potom jsem se se sestrou dívala na TV. No a asi o čtvrt na osm jsem udělala outfit. Pak jsem se šla umýt a teď píšu deníček. A pak se budu asi na něco dívat.
Zítra čekejte asi jen outfit a deníček. Mějte se! ;)

White&red outfit ;)

31. july 2013 at 19:17 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Jsem tu jen v rychlosti s outfitem. Jendoduché černobílé tílko, ke kterému jsem dala červené kraťasy, červené conversky, stříbrný řetízek se sovičkou a červené náušnice. Docela jednoduché, ale celkem se mi líbí. Tak snad i vám. Dnes ještě čekejte deníček. Zatím čau! ;)


My outfit with dress :)

31. july 2013 at 11:19 | ♥Ivett♥ |  My outfits
Ahoj!
Jsrm tu fakt jen s krátkým článkem, protože na nic delšího v dnešním opět velkým a nesnesitelným vedru nemám náladu :P Takže... rozhodla jsem se vyfotit vám můj "outfit", na který se chystám už moc dlouho, ale nějak se mi nechtělo. Měla jsem ho v poslední den školy. Tak tady jsou fotky a snad se vám líbí :) A na mě se nekoukejte, vypadám hrozně :D


...více v celém článku

don't let people get you down.

30. july 2013 at 20:16 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsme tu s deníčkem, ale musím si pohnout..Hooodně :)
Dneska jsme zase byla doma sama. Probudila jsme se asi v šest, jako sestra s mamkou. Mamka pak ségru zavezla na příměstský tábor a ona jela do práce. Já jsem se dívala asi do osmi na TV. A chvilku sjem byla na počítači. V osm jsme jela na kole do obchodu. Musím říct, že na to jaký mi včera bylo horko, byla dneska dopoledne celkem zima a pak pršelo. Ale to je dobře, aspoň trošku sprchlo. Když jsme přijela, byla jsme na počítači, a to na tumblru, na blogách a pak jsem se dívala na jeden díl PLL (poslední díl druhé série). Před oběděm a při obědě jsme se dívala na TV. Pak jsme byla chvilku na počítači a asi v jednu přišla kámoška. Byly jsme u mě v pokoji a nedjřív tak kecaly o všem možným a pak byly na internetu. A bylo to fajn. Asi ve čtyři odešla. Já jsem se dívala na TV a za chvilku přijela sestra s mamkou. Asi v pět přišla kámoška zase, tentokrát i se sestrou a šly jsme všchny čtyři do bazénu. Tam jsme byly asi do šesti. Pak jsem s kámoškou byla chvilku na PC a za chvilku jela domů. Já jsem udělala outfit a byla na tumblru a na blogách. A pak jsem si chvilku četla. Asi o půl osmé jela sestra s mamkou na kole do jedné vesnice, kde teď taťka seje (je zemědělec) a ségra se chtěla svézt v kombajnu...Já už jsem se v něm vezla tolikrát, že se mi tam nechce a spíš jsem ráda, že jsem sama doma. Před chvilkou jsme se umyla a teď píšu deníček. A za chvilku se budu dívat na nějaký film.
Zítra budu mít docela dost práce, ale kromě outfitu a deníčku čekejte ještě nějaký další krátký článek. Mějte se! ;)

Blue&pink outfit

30. july 2013 at 18:45 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
S outfitem jsem tu dneska až teď, ale snad to nevadí :) Ooutfit je dneska docela jendoduchý. Modré tílko se mi strašně zalíbilo, takže jsem k němu přihodila světle růžové kraťasy, modré conversky a pak už jen růžové náušnice. Jak jsem řekla, jednoduchý outfit :) Ale doufám, že se někomu líbí. Dnes ještě čekejhte deníček. Zatím čau! ;)


maybe i lied when i said i was ok.

29. july 2013 at 20:17 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Zase nestíhám..a ještě k tomu ze mě teče jak z prasete, s prominuítm :P No ale i tak jsem tu s deníčkem.
Dneska jsme se probudila asi v šest, sestra taky a jak už jsem psala, celý týden bude sestra na příměstským táboře (bude tam do tří, do čtyř a pak pojede domů). No, kdyby se nepodělalo auto, tak by jely akorát :D Ale jelikož zase samozřejmě něco bylo s autem, tak vyjeli až nějak skoro o půl osmé. Ale to je jedno. Byla jsem štěstím bez sebe, že jsme sama doma - jediná věc, která mi vadila bylo to nesnesitelný horko :P No, dívala jsme se na TV. O půl osmé jsme jela do obchodu. Když jsem přiejala, chvilku jsme byla na dvoře a měla zmrzlinu. Potom jsem šla domů a zapla si počítač. Byla jsem chvilku na tumblru a pak jsme se i přes nesnesitelný vedro odhodlala k napsání článku - a to knižní recenze. No a pak jsem jenom tak byla na itnerentu, chvilku jsme se zas dívala na TV, četla si a tak. Při obědě a po obědě jsme se dívala na TV. Po obědě jsem pak ještě byla na počítači. No a pak jsem se až do pěti dívala na TV. Pak jsem v rychlosti udělala outfit a šla jsem ke kamarádce, kde byla kámoška, její sestra a už i moje sestra, která s mamkou přijela v pět a koupaly se potom i se mnou v bazéně. A řeknu vm, ta voda byla jak kafe, vůbec mi nebyla zima, když jsem tam vlezla :D Asi do čtvrt na sedm jsme byly v bazéně. Pak jsme se s kámoškou dohodly, že pojedeme na kole na cyklostezku (ano, v tomto vedru :D), takže jsme nejdřív jely ke mně, kde jsem se přeslíkla a vzala si kolo a pití a pak jsme vyjely. Ale dost to uteklo a bylo to fajn. Ani mi nebylo nějak zvlášť horko, to spíš až jsme si sedla :D No pak jsme si ještě sedly na lavku a kecaly. A před půl osmou jsem byla doma. Doma jsem chvilku počkala, než se šla sestra umýt a pak jsem byla na tumblru, na blogách a teď píšu asi půl hoďky deníček. Za chvilku se půjdu umýt a pokud mamku přemluvím, budu se v PC na něco dívat.
Zítra asi čekejte jen outfit a deníček, protože v takových vedrech se mi fakt moc psát nechce :P Ale na středu mám nějaký tip na článek :) Mějte se! ;)

im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch:

Outfit with flowers :)

29. july 2013 at 17:13 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Právě teď mám docela naspěch, takže vám sem jen přináším outfit. Udělala jsme ho už někdy dopoledne... Jelikož se mi strašně zalíbilo to tričko/tílko, na kterém jsou květiny, rozhodla jsem se celý outfit udělat ev víru květin. Takže černé tričko se sedmikráskami. Už jsem nechtěla dělat jen klasické spojení černé a bílé - rozhodla jsem se do outfitu zappojit žlutou. A našla sjem tyto žluté kraťasy s bílými puntíky, které jsem k tričku přidala. Dál sjem dala žluté tenisky, stříbrný řetízek s květinou, květinový náramek, stejně jako květinové prstýnek a náušnice. A pak mě napadlo, dát k tomu i brýlě s květinami. ak snad se vám dnešní květinový outfit líbí. Dnes ještě čekejte deníček. Zatím čau! ;)


Polibek

29. july 2013 at 9:58 | ♥Ivett♥ |  Books
Ahoj!
Jsem tu s další knižní recenzí. Jo, o prázdninách mám na čtení samozřejmě mnohem víc času a knížek jsem si na prázdniny schovávala fakt hodně, takže nouze o recenze určitě nebude :D
No, dnes jsem tu s recenzi na knihu, kterou jsme dostala na Vánoce, ale jelikož jsem nepřepokládala, že ještě budu mít tolik knížek, schovávala sjem si ji právě na prázdniny. Jmenuje se Polibek a je od jedné z mých oblíbených spisovatelek. tak tedy začnu.

ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Kiss
AUTOR: Jacqueline Wilson
ČESKÝ PŘEKLAD: Daniela Feltová
SÉRIE: -
ŽÁNR: Dívčí
ANOTONIE:
Sylive a Carl se kamarádí od dětství. Odjakživa si hráli spolu, jejich rodiny se vzájemně navštěvovaly, Sylive o Carlovi mluvila jako o svém klukovi a Carl o Sylvii jako o své holce. Sylvie vždycky v hloubi duše věřila, že se jednou vezmou. Mají dokonce i společný svět fantazie, který patří jen jim dvěma - a zahradní domek na konci Carlovy zahrady, kde to všechno vzniklo. Pak ale začnou dospívat a všechno se najednou změní. Oba si najdou nové kamarády. Sylvie by pořád ráda trávila všechen čas s Carlem, ten však má nového kamaráda Paula, který ho zajímá mnohem víc. Navíc to vypadá, že není zrovna odvázaný z toho, že ho Sylvie označuje za svého kluka. A když hrají flašku, Carl dělá, co může, aby ji nemusel políbit. Sylvii dochází, že se jeho city k ní změnily a že tím mohou být ohroženy její plány do budoucna. Dokáže však odhalit, co se za tím vším skrývá?

MOJE ZHODNOCENÍ:
Knížky od Jacqueline Wilson mám opravdu moc ráda, obzvlášť miluju její sérii První. Tato kniha má 284 stran a 23 kapitol.
Měla bych teda asi začít nějakým srhnutím děje. Tak tedy, jak už bylo v anotonii, Sylive a Carl jsou od dětství nejlepší kamarádi, mají plány do budoucna, že se jednoho dne vezmou a taky mají u Carla na zahradě společný svět fantazie - Skleněný svět. A to ve Skleněném domku, jak zahradnímu domku říkají. Ovšem od té doby, co Carl začal chodit na jinou školu, je čím dál tím víc uzavřenější - a přitom je Sylive tak ráda za každou chvíli s ním strávenou. Nějakým náhodným způsobem se začne Sylive stýkat s hvězdou školy - Mirandou. Ta pozve ji a Carla na takový večírek s pár přáteli u ní doma. Později se tam hraje i flaška. Carla to potom úplně přestane bavit a ostatním zakzaí večer tím, že se Sylvií odejde. Jak se ale zdá, Mirandě to moc nevadí. Jsou najednou se Sylvií nejlepší kámošky, i když ji Miranda někdy svým chováním vytáčí. A nejlepší Carlův kamarád je najednou nějaký fotbalista Paul. Dvakraát si spolu všichni čtyři vyjdou ven - a podruhé to nedopadá moc šťastně. Miranda odchází s Paulem, Sylive hledá Carla, ten se najednou záhadně celý hned za ní a je celý ubrečený. Musím podotknout, že je Sylive jistým způsobem tak trochu hloupoučká, protože vám některé věci dojdou mnohem dřív, než si je Sylvie vůbec uvědomí - nebo než jí to někdo řekne. Nejprve jsme si to moc neuvědmoila, ale teď jasně vidím, že taková malá nápověda toho co se s Carlem děje, je už v anotonii. Vlastně je to jakoby prozrazení, ale úplně vám to docvakne až po přečtení knihy. Mám nutkání vám to tu napsat, ale neudělám to :D Zkuste zapátrat. No, ale úplně jsme se vytrhli z děje. Carl je na tom doopravdy dost špatně a jednoho dne Sylvii všechno řekne - co se s ním stalo, proč brečel a prostě vše. Takže co se tedy s Carlem stalo?

Musím se omluvit, že tato recenze není napsaná nijak profesionálně, ale v takovým horuk se mi vůbec nedivte :D


looks do not define us.

28. july 2013 at 20:04 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jak už jsem psala, vůbec nestíhám, protože v osm musím vypnout PC kvůli horku..:P :/ No, tak si musím hodně pohnout :)
Dneska jsem se probudila tak v sedm a asi hodinu jsme si četla. Pak jsem posnídala, přeslíkla se a šla ven. Byla jsem na dvoře s Matýskem a Toničkou. Potom jsem šla domů a chvilku se dívala na TV. Po bědě jsme si jenom na chvilku mohla zapnout PC. Okolo půl druhé přišla sestřina kámoška a šly spolu do bazénu. Já jsem byla s nima venku. O půl třetí přišla kámoška a druhá kámoška, která sem dojela. Šly jsme nejdřív jedné kámošce pro plavky a pak zpátky k nám do bazénu. Byly jsme tam já, kámoška, druhá kámoška, sestra, sestřina kámoška a malý Matýsek. Byly jsme tam tak do čtyř. Pak jsme šly ke kámošce domů a nejdřív jsme se dívaly na telku a byly na PC. A pak jsme šly fotit. Šly jsme jako vždycky tak jakoby do obilí. No a kámošky napadlo, že bychom si mohli vlízt do potoku :D Nejdřív jsem fakt nechtěla, protože.. no prostě jsem nechtěla :D Ale pak jsem se nakonec odhodlala si na přání kámošek sednout a pak lehnout do vody :D Ale byly jsme pak celý od housenek a já jsme měla vlasy trochu od bahna :P Ale to je jedno. U kámošky doma jsme se trochu umyly hadicí a pak jsme šly do bazénu. A v bazénu jsme byly až do sedmi. Bylo to super! A strašná sranda :D ♥♥ No a tak něco po sedmé jsem přišla domů. Mamka mi řekla, že v osm musím vypnout počítač, takže fakt úžasný :P No, teď dopíšu deníček, půjdu se umýt a pak se asi budu dívat na TV, když na PC nemůžu..:)
Zítra čekejte outfit, deníček a asi určitě nějaký další článek.. Jo a víte coi? Já jsme cleý příšít týden dopoledne sama doma!!! To je prostě úžasný♥♥♥ No, já vím, asi vás to moc nezajímá, ale pro ěm je to prostě super .D Mějte se! ;)


suicidalized: black & white depression blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

Green&black outfit ;)

28. july 2013 at 19:44 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
absolutně nsetíhám, jen doufám, že stinu deníček, protože za půl hodiny musím vypnout PC, kvůli horku..Já tak nesnáším svou matku! No, k outfitu. Dělala jsem ho už po obědě, protože teď bych to nestihla. To tričko je naprosto úžasný♥♥ K němu černý kraťasy, zelený tenisky, stříbrný řetízek a čenré náušnice. Takže snad se outfit líbí. A držte mi palce, ať stihnu deníček.. Zatím čau! ;)