Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

I'm back! :)

7. july 2013 at 20:01 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak, doufám, že se vám po mně stýskalo :D (jasně, že ne :'D). Zkrátka a dobře, včera jsem přijela z rodinné dovolené. Ale přijela jsme docela dobře, takže už jsem sem neměla čas jít a ani by se mi nehctělo :) A dneska tu tedy už evidentně bude jen deníček, nějak jsem dneska nestíhala. Tak tedy po týdnu deníček ;)
Dneska jsem ráno šla do kostela. Pak jsem s mamkou, babičkou a sestrou jela do takové něco jako hosopody, kde držela teta babičce místo, jelikož dnes u nás byly dechovky :) Tkaže jsme tam chvilku jen tak byli (dechovky ještě nehrály :D). Pak jsme jely domů a babička tam zůstala. Doma jsem byla chvilku na PC. Obkoukla jsem nějaké blogy a přečetla si pár nových článků za tu dobu co jsem tu nebyla. Pak jsem byla chvilku na Skypu s kámoškou, ale mě docela blbne mikrofon, takže já ji slyším, ale ona mě ne :P Ale to je jedno no :) Pak jsme ještě byla chvilku na PC. Na oběd k nám přišla i teta, takže jsme tam tak byli a kecali. Po obědě ještě přijel na chvilku děda, aby popřál ségře k narozkám a aby se podíval na vysvědčení. A chvilku po dědovi přišla kámoška se sestrou. Tak jsem jí nejdřív ukázala, co jsem si na dovolené pořídila novýho, a co vy někdy během začátkum příštího týdne uuvidíte :D A pak jsme šly ven fotit. Teda spíš ona fotila, já jsme si jen na chvilku vypůjčila její zrcadlovku♥♥ :) Pak jsme šly zpátky k nám a byly jsme u mě v pokoji. Nejdřív jsme byly na počítači a pak jsem jí ještě s něčím pomohla. Pak jsme byly na PC a jedly jsme ruskou zmrzilnu :) No a okolo páté myslím odešla. Pak jsem byla na počítači. Potom ještě přijela na chvilku nějaká kamarádka mamky, ale já jsme celou dobu jen něco dělala na PC. No a tam jsem byla vlastně až doteď. Před chvilkou jsem se ještě chvilku dívala na TV. A teď se asi půjdu umýt, povečeřím a večer se budu dívat na...na... tak, jo vy co si myslíte, že je to kravina, nechci vás od toho odrazovat, ale já z toho prostě vždycky nemůžu :D Budu se dívat na Četnické humoresky, což je jeden z velmi velmi malého mála český seriálů, který fakt můžu :DDD Akorát ten název mi prostě přijde takový... no divný :D
Aww, zítra je pro mě první den, kdy budu mít prázky doma♥♥ Akorát tento týden bude doma mamka, jak já to nenávidím :P No ale co. Zítra se tu asi objeví článek o mé dovolené, ze které jsem se včera vrátila, i s pár fotkama :) Mějte se! ;)omg-relatable: Click here for more relatable!


anothermagicbeliever: Every :)


touchdisky: Sunset Crescent Moon by Larry Landolfi

broken-from-memories: via TumbleBoard for iPhone and iPad

knowmebeforeyoujudge2: Lonely, depressed teen

knowmebeforeyoujudge2: Lonely, depressed teen

sincerelyhappines: (via TumbleOn)

a-suicidal-boy: ~

glaucou-s: vodkacupcakes: aw i miss this feeling I haven’t had this feeling in a long time

w-ave: following back EVERYONE♡embracerosy: Omg my Ross & Rachel feels. Every time they kiss they seem so into it, both. Omg their chemistry is just the best I can’t even right now.

laughingtillweredead: B&W/Relatable/Psychotic


a-suicidal-boy: ~

a-suicidal-boy: ~“My daddy said, that the first time you fall in love, it changes you forever and no matter how hard you try, that feeling just never goes away.” 

defend-pop-hardcore-punk: The Story So Far - Bad Luck


these-times-will-pass: Love quotes? you will love this blog!
im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: eludednightmares: You’d know something about that wouldn’t you HANNAH MONTANNA

im-notperfect-bitch: distraction: everyone should reblog this just in case someone needs a sign to not do it

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: amargedom: .


im-notperfect-bitch: these-times-will-pass: Love quotes? you will love this blog


im-notperfect-bitch: d-ymares: great-wonder: daydreamersfictions: At age 17, she wants to be an animator.At age 20, she´s an animator.At age 29, she´s still an animator, people loves her for what she does.At age 35, she and her husband celebrate 10 years  happily together.At age 40, her first born is an adult- handsome man/beautiful woman.At age 50, we´re grand parents now.At age 55, she wacthes her own fairytales in the TV with her grand children.At age 60, she´s so glad that she didn´t give up. Bless you^^^ i love what you did ^^ keep pushing on everyone

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

darkmagic123: Yes

im-notperfect-bitch: drugs-alcohol-death: recoveryofabrokenteen: decodemyrequiem: razorblade-scars: At this point of the movie I was in tears. You can see the way she crumbles, how the weight of everything, of all the cruel words finally pulling her down and destroying her. It’s like she’s trying to stop the demons from howling. And you can see her trying to talk herself out of it…but there’s nothing left. Nothing. Nothing to hold on to. To live for. And you feel hopeless. And I’ve been there so many times before. Trying to talk yourself out of suicide. Because words hurt. They can kill.  Please Think before you speak.  this movie is intense, (via TumbleOn) I had never cried this much over a movie. I watched it alone, in bed at probably 1am. I was trying my hardest to keep quiet because I didn’t want to accidentally scream. I could feel exactly what she was feeling & to be honest, it felt like I was being stabbed.

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: kickthepj-isnotonfire: juliaelizabethoshiki: meridafirearrow: gottagetmeoneofthese: I have no reason to post this. Other than it being my sole argument for anyone who thinks Eugene does not love Rapunzel. Yeah, he died for her. That may not be enough for people. This, though. Just look. At first, it’s a ‘Oh yay, hugs! I think I’ve decided I like hugs! Haven’t had many, but this one is real nice!’ Then the realization hits. “Oh. Hey. She’s okay. She’s not going to spend her life healing the old lady and be locked away from the world anymore.” And he hugs her tighter. And his eyebrows. “She’s okay she’s okay she’s okay she’s okay.” The way his eyebrows lower. Eugene has an extremely expressive face. One may argue that the tightening is for her benefit. But that does not explain his mostly hidden expression. It’s just so well done and so incredibly beautiful and I applaud whoever plotted this scene. I would continue, but the rest of my thoughts are basically “MY FEELS!” and “MY PRECIOUS BBY!” and all sorts of other phrases Tumblr has taught me when I forget how to can. //You are making me cry!!!!!!  ARE WE NOT GOING TO TALK ABOUT HOW RAPUNZEL IS SHAKING IN THE FIRST COUPLE FRAMES LIKE SHE IS PROBABLY SO OVERWHELMED WITH EMOTIONS OF LOSING A PERSON WITNESSING A MIRACLE AND SEEING THEM LIVE AGAIN THAT SHE JUST BURST INTO TEARS WHILE HE WAS HOLDING HER IN HIS ARMS ^^AND AS SOON AS HE HUGGED HER TIGHTER SHE RELAXED. BECAUSE SHE REALIZED THAT HE IS THERE AND ALIVE AND SHE’S ALIVE AND EVERYTHING IS GOING TO BE OKAYim-notperfect-bitch:im-notperfect-bitch: knee-deep-in-clunge-mate: me

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: !!!!!!!!!

im-notperfect-bitch:
ahakunamatatalifestyle: so true † | via Tumblr on We Heart It - http://weheartit.com/entry/66476500/via/Andrea_Calvo Hearted from: http://lovekissandfriendship.tumblr.com/

k-subii: Fuck

ethereo:  (by tinaylin)


echuckie: *__*


magnificentcentury-meryemuzerli: die bitch!


Zdroj obrázků: tumblr.com 
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 7. july 2013 at 21:27 | React

Superč na fotky toho co máš z dovči se těšim :-)
á na Četnické humoresky koukala vždycky s tatkou, bylo to nějak v tý době co začali dávat myslim..

2 H. H. | Web | 7. july 2013 at 22:24 | React

Woohoo vítej zpět :D Všimla jsem si na Tumblr že jsi zpatky ;D

3 Ivett Ivett | Web | 8. july 2013 at 10:50 | React

[1]: To jsme ráda :)
Jojo, taky se s ním a se sestrou na ně dívám :D

[2]: Díky za uvítání :) Jojo, tumblr♥ :)

4 Naty Naty | Web | 8. july 2013 at 11:35 | React

Na četnické humoresky jsem se dívala s mamkou a fakt že jsem se do toho zakoukala :D

5 Ivett Ivett | Web | 8. july 2013 at 13:09 | React

[4]: To jo :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement