Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

i'm the book you you always opened, but you never read.

8. july 2013 at 21:59 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak teď doufám, že to stihnu napsat :D Ano, absolutně nestíhám, strašně dlouho mi trvalo napsat předchozí článek s zveřejnit fotky, takže se omlouvám, kdybych tohle netihla :D Ale jestli to čtete, tak sjem to asi pravděpodobně stihla no :) No, jdeme na to.
Dnes byl teda můj první prázdninový den doma. Trochu mě štve, že je tento týden doma mamka, ale co žu :P Ráno sjem se probudila a dívala se na TV. Probudila jsme se v šest :D To je u mě o prázkách normální, ale já jsem za to ráda :D Když se v devět probudila ségra, tak tam zapla Titanic, takže jsme se dívaly na Titanic♥ Ale ne na celej, jenom od tama, kde jsem to nestihly :) Pak jsem byla chvilku na PC. Mamka asi o půl dvanácté odjela do města, takže jsme se sestrou byly doma samy. Obědvaly jsme a přitom jsem se dívaly na TV. Po obědě jsem ještě v rychlosti natočila vyhodnocení giveaway. No a pak sjem se dívala na TV. Asi ve dvě přišla kámoška se sestrou. Chvilku jsem byly u nás, ale pak jsem šla s kámoškou ven. Ona samozřejmě fotila :) Šly jsme docela daleko a bylo strašný vedro, ale bylo to super♥ No a asi ve čtyři jsme došly k ní domů. Tam jsem tak hodinu byla a byla strašná sranda :D A asi v pět jsme šla domů. Hned, když jsme přišla, začala jsem psát článek o dovolené a v pauzách jsme se dívala na TV. No a dopsala jsme ho až před chvilkou, mezitím jsem se umyla a povečeřela. Je fakt obsáhlej, ale tak snad si ho někdo přečte :) No a teď píšu tohle. Super, vypadá to, že jsem to nějakým zízračným způsobem stihla dopsat! :) Takže teď se asi budu tu chviličku než mě taťka pošle spát dívat na PLL. A v noci si budu číst, co nejdřív chci napsat nějakou knižní recenzi :)
Zítra tu pravděbodobně bude outfit a deníček a pokud budu opravdu stíhat, tak možná i článek s tím co jsem si koupila na dovolené. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

Click for the most hilarious, relatable gifs.If you’re a teen you must follow this blog.

im-notperfect-bitch: words-and-reality: Click here for more personal!

If you’re a teen you must follow this blog.

im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: words-and-reality: Click here for more personal!


im-notperfect-bitch: Click for the most hilarious, relatable gifs. flynn<3

im-notperfect-bitch: gaycroissant: untitled by nick hopper on Flickr.

omg-relatable: Click here for more relatable!

im-notperfect-bitch: Pretty sure this is how you seduce womenmoo0449: I am addicted to the Pretty little liars!!
If you’re a teen you must follow this blog.

Click for the most hilarious, relatable gifs.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

Click for the most hilarious, relatable gifs.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

Zdroj obrázků: tumblr.com 
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 H. H. | Web | 9. july 2013 at 13:56 | React

Všichni mají nějakou Titanic náladu ne ?:D  Včéra na to koukal mé kamarádky bratr :D Ale asi se taky kouknu na Leonarda ^^

2 Ivett Ivett | Web | 9. july 2013 at 14:36 | React

[1]: Jo, asi je fakt nějaká Titanic nálada :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement