Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

My favourite serials

22. july 2013 at 11:11 | ♥Ivett♥ |  Serials♥♥ ;)
Ahoj!
Spoustu blogerek dělalo článek o oblíbených seriálech. A tak mě napadlo, taky ho napsat, jelikž určitě nebude krátký. Rozkoukaných a oblíbených seráiálů mám v nejbližší a neposlednější době dovolím si říct opravdu dost, takže teď jen pěvně doufám, že si na všechny vzpomenu. Děje podle sebe tu vypisovat nebudu, ale vždycky jen zkopíruju nějaké info o seriálu z jisté stránky, samozřejmě se zdrojem. Jinak tady jde jen o seznámení vás s mými oblíbenými seriály :) No takže nebudu zdržovat a jdu na první seriál. (seriály nejsou zeřazeny podle oblíbenosti, všechny zbožňuju stejně :)).

Prolhané krásky (Pretty Little Liars)
Pětice patnáctiletých kamarádek si užívá večírek. Ráno však zjišťují, že jedna z nich zmizela. Dívky od té chvíle spojuje děsivé tajemství. A nejsou samy, kdo ho zná...
Na tento seriál jsem nedávno psala i recenzi, tady. Jak už jsem psala v recenzi, v tuhle chvíli není snad nikdo kdo by teneto seriál neznal. Já se na něj dívám pár měsíců a teď jsem teprve na konci druhé série, ale i tak jsem si seriál naprosto
zamilovala. Rozhodně doporučuju shlésnout, protože ta sposta tajemstív a tajmená atmosféra vás naprosto pohltí a stoprocetně si seriál zamilujete.


...více v celém článku


Čarodějky (Charmed)
Phoebe přišla v New Yorku o práci a tak se vrací do San Francisca za svou jedinou rodinou, dvě sestrami. Její starší sestra Piper ji přivítá s nadšením, ale nejstarší z nich, Prue ne. Obviňuje Phoebe z toho, že kvůli ní se jí rozpadl vztah. Ještě v ten stejný večer si Phoebe a Piper hrají se starou spiritistickou tabulkou a její ručička začne ukazovat sama od sebe písmena, z kterých vznikne slovo podkroví. Phoebe se tam vydá a najde starou, rodinnou knihu kouzel. Prečte z ní zaklínadlo a to obnoví moc všech sester, kterou v nich uspala jejich babička, když byly ješte malé. Druhý den sestry zjistií, že každá z nich má jinou schopnost. Prue má telekinetické schopnosti, Piper umí zmrazovat čas, Phoebe mívá předtuchy budoucnosti. Brzy se ukáže, že není všechno tak jednoduché, jak se na první pohled zdálo. Musí bojovat s démony, čaroději, prožívají komplikované životní situace a především se snaží utajit své schopnosti před okolním světem. Později Prue umírá v boji s démonem, ale vzápětí se zbylé sestry dozvídají o nevlastní sestře Paige, díky které je Moc tří zachráněna.
Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů a taky můj první rozkoukaná seriál vůbec. Začala jsem ho sledovat někdy ve čtvrté sérii, ale to už opraavdu hodně dávno. Pak jsem ho začala sledovat od první do šesté, které chdoily na Prima Love. No a teď jsem si stáhla sedmou a osmou sérii. Momentálně budu v půce osmé sérii. Někdo by řekl, že u tolikati sériích už to musí být nuda, ale právě naopak - tento seriál mě nepřestává bavit a zkrátka a dobře ho naprosto zbožňuju. I když tady můžu ochopit, že se asi nebude líbit úplně každmu, je to dost o vkus. Každopádně, pokud jste ho ještě neviděly, zkuste aspoň mrknout, třeba nebudete litovat. A právě chodí na Prima Love v 11:20 každý všední den (teď je ve čtvrté sérii).


Upíří deníky (The Vampire Diaries)
Sedmnáctiletá Elena Gilbert a její patnáctiletý bratr Jeremy se již čtyři měsíce vypořádávají s tragickou nehodou, při které zemřeli jejich rodiče. Teď bydlí u své tety Jenny (Sara Canning), která dělá vše pro to, aby byla tím nejlepším náhradním rodičem.
Elena byla vždy hvězdou třídy - krásná, populární a přátelská. Překonat žal jí pomáhájí její nejlepší kamarádky Bonnie a Caroline i bývalý přítel Matt . Jeremy se však vydá na nebezpečnější cestu - aby skryl svoji bolest, začne užívat drogy. Také nechápe, proč ho Mattova sestra Vicki najednou odmítá a začíná chodit s Tylerem.
Když začne nový školní rok, do školy nastoupí nový student Stefan Salvatore. Nikdo však nemá ani ponětí, že Stefan je několik století starý upír. Elena i Stefan se navzájem přitahují, i když se jí někdy zdá Stefanovo chování poněkud podivné. Při jedné párty se oba poznávají blíže, avšak noční radovánky jsou přerušeny - Vicki je nalezena s krvavými ranami na krku.
Stefan se raději vrací domů, kde na něj čeká jeho starší bratr Damon, jehož neviděl už 15 let. Damon je také upír a oba bratři za sebou mají dlouhou a nepříliš šťastnou historii. Damon nechápe Stefanovo odmítání násilí a brutality, ale rozumí jeho zájmu o Elenu. Elena totiž vypadá úplně stejně jako dívka, kterou Stefan před více než stoletím miloval a kterou se pokoušel získat i Damon. A nyní tito dva bratři - jeden hodný a jeden zlý - vedou válku o Elenu, její rodinu a o její přátele...
Musím se přiznat, že tento seriál nesleduji úplně pravidelně, viděla jsem několik dílů a když stíhám, tak sem tam mrknu, ale i těmi pár díly mě naprosto dostal. Jistě, někomu to může přijít jako předělávka Twilight ságy a vlastně je si to jistým způsobem trochu podobné, ale fakt jen lehounce, děje jsou celkem odlišné. Pokud máte rádi Twilight, mohli byste si oblíbit i TVD, protože upíři tam jsou :) Takže určitě doporučuju.

Posel ztracených duší (Ghost Whisperer)
Mrtví hovoří... a ona jim naslouchá.
Melinda proplouvá mezi oběma břehy v leckdy hrůzyplné, jindy srdcervoucí, ale většinou také humorné snaze dělat prostředníka mezi duchy a jejich lovci.
Je to pár měsíců, co jsem v televizi narazila na tento seriál..a zkoula jsme jeden díl. A byla jsem naprosto ohromena. I když jsem viděla jen pár dílů, vždycky mě naprosto dostane Melindina schopnost pomoc duši dojít dopočinku.. V podstatě. Další seriál pro milovníky nadpřirozena a dá se říct i tak trochu nějakých hodně slabých kriminálek. Rozhodně se podívejte, myslím, že to teď někdy taky chodívá na Prima Love, ale mám dojem, že jen o víkendech. No, určitě se na to podívejte, myslím, že je malá pravděbodobnost toho, že byste litovali.

Will a Grace
Grace Adler je talentovaná designérka interiérů, Will Truman je pohledný a úspěšný právník. Mají mnoho společného, oba touží po lásce, nedokáží si představit život jeden bez toho druhého, dokonce spolu i bydlí, pár z nich však nikdy nebude. Will je totiž gay a Grace ... je ženská. Jsou si tedy alespoň vzájemnou oporou při hledání muže svých snů. Život jim při tom zpestřují a komplikují extravagantní přátelé Jack a Karen.
Tento seriál jsem sledovala ještě přes školu o víkendech od prvního až do posledního dílu. Jedna z komedií, která nikdy neomrzí. U každého dílu jsme se dost nasmála a naprosto tento seriál miluju. Vidíte, nemám slov.. Určitě se podívejte aspoň na jeden díl (a pak další a další..), protože jestli máte aspoň trochu rádi komedie, jste tady správně.


Chůva k pohledání (The Nanny)
Fran Fineová pracuje ve svatebním salonu u Danyho, se kterým je zasnoubená. Jenže Dany se s ní rozejde, a navíc ji propustí. Fran se ocitá bez práce a bez snoubence a začne se živit jako podomní obchodnice s kosmetikou. Při tom se náhodou dostane i do domu bohatého vdovce Maxwella Sheffielda, který právě shání chůvu pro své děti, desetiletého syna Brightona, čtrnáctiletou Maggie a malou Grace. Fran je na zkoušku přijata. Na rozdíl od předchozí chůvy se Fran chová zcela jinak a své osobité názory sděluje na rovinu okolí. To se ovšem některým členům domácnosti a hostům nelíbí.
Seriál, který jsem sledovala nevím jak dlouho až donedávna, kdy v TV skončil. Komedie, kterou naprosto miluju. Fran je úžasná a když říkám ůžasná, tak fakt. Ta spousta trapných a komických situacích mě až dohání k šílenství a proto to tak miuluju. Pro milovníky komedií ideální.

Dva a půl chlapa (Two and half men)
Charlie Harper je bezstarostný pohodář s domem na pláži, co si žije podle vlastních pravidel. Bojí se vážných vztahů, takže randí s mladšími a pohlednými dívkami "na jednu noc". Je spokojen, takhle mu to vyhovuje. Jenže jednoho dne za ním přijde jeho bratr Alan, který nemá kam jít. Alanova žena zjistila, že je lesbička, rozešla se s ním a vyhodila ho z domu. Charlie mu tedy poskytne střechu nad hlavou, než si najde něco svého. To však ještě neví, že Alana se jen tak nezbaví. Alan navíc není sám, má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat...
Další komedie, kterou aspoň od slyšení zná určitě každý. A kdo ji viděl tkay ví, že se o ní mluví zaslouženě. Je naprosto úžasná. Vůbec vám tam nejde o děj, ale prostě se zažerete do těch šíleně komických scén a nic jinýho nevnímáte. Proto do tohoto článku určitě patří.

Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the Teenage Witch)
Když je vám 16, jakoby se proti vám spikl celý svět. Dost na tom, že žijete v jednom domě se dvěma šílenými tetičkami a mluvícím kocourem, že spolužačka Libby vám ve škole dělá ze života peklo a kvůli tomu trpíte pocity méněcennosti a levorukosti (i když na tom něco bude) a že si vás nevšímá žádný alespoň tochu ujdoucí kluk. Co teprve, když se ještě navíc dozvíte, že jste čarodějka! Má to ale někdo smůlu...
Další clekem komediální seriál. Rozhodně to není tak velká komedie jako předchozích prá seriálů, ale i tak je naprosto skvělý. Zbožňuju tu mírnou komedii a Sbarinu a všechno... Taky doporučuju!


Roseanne
Roseanne je žena v domácnosti. To pro ni znamená nejen pečovat o dům, v němž bydlí, ale zejména o jeho obyvatele. A to není v případě jejích tří dětí a manžela nic jednoduchého. Není vám to trochu povědomé?
Tuto starší komedii jsem začala sledovat nedávno. A určitě jsem se u ní taky straně moc nasmála a dost mě dostala. Ne tak moc jako nějaké jiné, ale určitě dost na to, abych si ji oblíbila a doporučila vám ji.

Jak jsem poznal vaši matku (How I met your mother)
Seriál je koncipován jako vyprávění minulosti. Otec Ted (kterého jen slyšíme a nikdy nevidíme) povídá svým dvěma dětem příběh o tom, jak se seznámil s jejich matkou. My však nevíme, kdo jejich matkou je, takže nevíme, kam přesně děj směřuje.
Ted je mladý architekt a spolu s ostatními kamarády (zamilovaný páreček Marshall a Lily, střelený Barney a později krásná Robin) prožívá spousty příhod (samozřejmě většinou vtipných), řeší životní problémy a zároveň je pořád svobodný a stále hledá tu pravou.
Komedie, která mě naprosto oddělala. Pořádně jsem ji začala sledovat až nedávno a zařadila se u mě mezi první příčky. Nestíhám ani říkat "Páni", jak úžasný to je. Páni! :D Jestli se chcete pořádně zasmát, rozhodně sledujte HIMYM každý den zhruba v poledne na Prima Love.


Glee
Věčný optimista a středoškolský učitel Will Schuester se pokouší změnit školní klub Glee a připravit skupinku studentů na největší národní soutěž pěveckých sborů. Chce ze ztroskotanců vytvořit národní šampiony.
Glee jsem sledovala dřív a teď jsem zase začala. Je to tak úžasný seriál, že prostě nemůžu. Místy je to komedie, místy doják a tak.. prostě mišmaš a to je právě to super. A taky ty písničky♥ :) Nevím jak to teď bude dál, potom co Cory umřel :'( R.I.P. Cory Minteith :''( Každopádně to nic nemění na tom, že vám Glee vřele doporučuju.

Četnické humoresky
Brněnská pátračka řeší vážné i veselé, tragické i směšné kriminální případy (některé inspirované skutečnými událostmi) z doby první republiky.
Ústřední postavou celého seriálu je Karel Arazím, zpočátku štábní strážmistr, později praporčík a vrchní strážmistr.
Jeho "pravou ruku" představuje Bedřich Jarý.
Zatím poslední seriál a jediný český seriál v tomto článku. Sledovala jsem ho jako malá a teď když zase začal chodit jsem se do něj naprosto zakoukala. Je to asi jediný český seriál, který fakt můžu (a z kterýho nemůžu :D). Bývala sjem na Ordinačku a tak, ale už nejsem.. Prostě můj snad jediný oblíbený český seriál, u kterýho se rozhodně zasmějte /u některýho dílu víc, u jinýho míň, ale to je fuk :D).Zdroj textů v kurzívě: serialzone.cz, csfd.cz
Zdroj obrázků: tumblr.com
	
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Andie Andie | Email | Web | 22. july 2013 at 13:18 | React

Ahoj, dáš prosím hlas pro Andie? Klidně oplatím :) Děkuju :) promiň za reklamu :)
http://music-in-my-life.blog.cz/1307/nejlepsi-pisnicka-leta-2013-2-kolo

- PLL, TVD a čarodějky jsou úžasné seriály :)

2 Ivett Ivett | Web | 22. july 2013 at 13:25 | React

[1]: Jistě ;)
Souhlasím♥♥ :)

3 Natyssekk Natyssekk | Web | 22. july 2013 at 13:48 | React

Všechny jsou úžasné :)

4 Ivett Ivett | Web | 22. july 2013 at 14:08 | React

[3]: To ano :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement