Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Nakupování na dovolené :)

9. july 2013 at 18:40 | ♥Ivett♥ |  Shopping..:)♥
Ahoj!
v rychlosti pro vás mám rychlý článek o těch věcech, které jsem si dovezla z dovolené, kde jsem taky nakupovala. Jak už jsme psala, naklupovala jsem v mega nákupním centru G3, které je asi 10 km od Vídně. A tam jsem byla ve dvou obchodech - Primark a H&M. No, asi už to nebudu zbytečně protahovat a rovnou začnu :)

Začnu Primarkem. Jak už jsme psala, je známý tím, že v něm jsou levné věci. Těchto tílek tam bylo mnoho druhů, nakonec jsme si vybrala toto a vyšlo mě na 4 eura (asi 100 Kč).

...více v celém článku


Další úlovek z Primarku - tento kratší světřík, který stál jen 2 eura (50 Kč)!

Poslední tričko z Primarku, kterému jsme prostě nemohla odolat :O Strašně se mi v poslední době líbí takové obrázky, které ve vás úplně navodí letní atmodféru a to na tomto tričku za 7 euro (175 Kč) prostě je :)

Totálně boží kraťasy, taky z Primarku slevněné z 11 eur na 5 (125 Kč)

Naprosto dokonalé tenisky, z kterých prostě nemůžu♥♥ A jen za 3 eura (75 Kč)

Řetízek s mustache, který jsme si prostě nemohla nevzít za 3 eura (75 Kč)

A poslední věcí z Primarku jsou tyto naprosot úžasné šaty za 13 euro (325 Kč). To už je sice trochu dražší, ale prostě jsem nemohla odolat♥

No a druhým a zároveň posledním obchodem, ve kterém jsem si něco málo nakoupila bylo H&M. ODtud mám jako první tento naprosto boží svetr, zlevněný ze 14 eur na 7 (175 Kč).

A poslední věcí, také z H&M, je tato volnější sukně, kterou už docela dlouho sháním. Vyzkoušela jsme si jích docela hodně, ale tato byla jedián, která mi prostě fakt sedla.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 9. july 2013 at 20:47 | React

Páni tak to jsi si toho koupila hodně, to je paráda :-)

2 Ivett Ivett | Web | 9. july 2013 at 21:08 | React

[1]: To jo :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement