Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Prolhané krásky (Pretty Little Liars)

19. july 2013 at 10:30 | ♥Ivett♥ |  Serials♥♥ ;)
Ahoj!
Nápad na sepsání recenze na tneto seriál jsem měla už přes školu, ale nějak jsem na to neměla čas, každopádně jsem si myslela na to, že to někdy sepíšu. No a dnes jsem projížděla rubriky a přemýšlela jsme, co bych napsala za článek a tak mě u rubriky seriálů trklo, že jsme chtěla napsat tuto recenzi. A taky tady už šíleně dlouho nic nepřibylo, a to se teď dívám na nekonečně moc seriálů. No nějak na to nemám nervy :D Ale tohle tedy určitě sepíšu. A zároveň mě napadl do této rubriky ještě jeden článek, kteýr tu také určitě co nejdříve bude.

HLAVNÍ ROLE: Alison DiLaurentis, Aria Montgomery, Hanna Marin, Emily Fields, Spencer Hastings

DĚJ:
Kdo by neznal jeden z nejpopulárnějších seriálů Prolhané krásky? No, teď snad už nikdo takový není. Mnoha lidem se líbí, a já evidentně patřím mezi ně. Kdysi jsem se na pár dílů dívala v TV, ale pak jsem to nestíhala, takže jsme přestala. No a před pár měsící jsem začala PLL stahovat. Jsme sice terpve u konce druhé série, ale i tak píšu recenzi. Seriál má 4 série, čtvrtá byla propuštěna terpve nedávno.
Takže velice znamý začátek - pětice dívek si užívá večírek, ale když se ráno probudí, jedna z nich, Alison, zmizí. A tak se po jejím zmizení parta rozpadne. Po roce se všechny čtyři dívky sejdou, ale Alison je celý rok nezvěstná. Dívky začnou dostávat zvláštní až zastrašující zprávy od osoby, která se podepisuje "A". Krátce poté se najde Alisnino tělo a je tedy prohlášena za mrtvou, koná se i pohřeb. A právě když se tohle všechno stane, už nemá čtveřice dívek nikdy klid, protože je na každém kroku doprovází "A". I když se děj postupně opravdu velice zamotává, pak se trochu rozmotá, potom ještě víc zamotá a vždy, když jsou na stopě "A" se něco stane a najednou jsou zase na začátku to aspoň mě vůbec nevadí. Strašně se mi líbí, jak je tam ukázáno, že i přes všechny komplikace s "A" mají čtyři díky i vlastní komplikace atd. jako úplně normální holky. Teda až na to, že úplně normnální holky nezastrašuje osoba, která (jak se později dozvídají), šla po jejich zemřelé kamarádce, kterou snad i potom zabila a teď jde po zbylých dívkách a nedá jim snad do smrti pokoj. No, to byla krátká definice. Dál se mi taky líbí, že si seriál zachovvává takovou tu jeho atmosféru, místy až strašidelnou. Zkrátka ho skutečně miuluj a vždycky se nemůžu dočkat co se stane dál.. Takže těm co ho ještě neviděly, určitě doporučuji shlédnout. I když si třeba myslíte, že tohle zrovna není váš vkus a, že se vám to nebude líbit, zkuste se podívat aspoň na pár dílů. Třeba budete překvapeni a zalíbí se vám to, a když ne, tak jste to aspoň zkusili - nic tím neztratíte. Jinak, já si seriál stahuji, ale vím, že kamarádka se na něj dívá on-line na internetu, takže se můžete zahledat i tam.

Tak snad jsem vás neodradila, ale právě naopak a tady je pár fotek a animací.

...více v celém článku


Zdroj obrázků: tumblr.com  

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Natyssekk Natyssekk | Web | 19. july 2013 at 10:37 | React

Je to jeden z nejlepších seriálu! :) Všichni o něm mluvili tak jsem se ze zvědavosti podívala na jeden díl a pak už jsem to nemohla vypnout :D Jsem teprve na začátku druhé série :)

2 Ivett Ivett | Web | 19. july 2013 at 12:45 | React

[1]: Ano, s tím souhlasím! A máš se na co těšít :)

3 Julls ~ woolie.blog.cz Julls ~ woolie.blog.cz | Email | Web | 19. july 2013 at 21:49 | React

Milujem ho! :3 Pozerám ho online, už som dopozerala všetky nahrané diely, čiže skončila som s 4x06. A je to bomba. :D Nevydržala som a tak som si na nete našla, ako by to malo skončiť, a je to fakt prekvapujúce. SOm zvedavá, či to tak naozaj bude..Nevieš, či to nechodí aj v telke? AK hej, kedy a na akom programe? ďakuejm!

4 Ivett Ivett | Web | 20. july 2013 at 10:15 | React

[3]: Taky miluju♥ Jo, mám někdy nutkání přečíst si jak to skončí, včera jsem si kousek přečetla, ale nakonec jsem to obstála a dál už jsem nečetla :D A já vím, jenom, že to chodívalo na Prima Love (CZ), na slovenských programech vůbec nevím, jestli to někde chodí a na českých už to teď taky nechodí :/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement