Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Songs for june/july part two :)

17. july 2013 at 10:06 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
A tady je jen v rychlosti ta druhá část písniček. Tak snad už nebude třetí no :D


Lucie Vondráčková - Zombie
docela jsem teď od ní začala poslouchat nějaký písničky :)
...více v celém článku


Lucie Vondráčková - Oheň

Demi Lovato - The gift of a friend

Cimorelli - Made in America

Jason Derulo - The other side

Ariana Grande ft. Mac Miller - The way

Justin Timberlake - Mirrors

Taylor Swift - Red

Ellie Goulding - Burn

Calvin Harris ft. Ayah Marar - Thinking about you

Selena Gomez - Come & get it

Avril Lavigne - Here's to never growing up

Bridgit Mendler - Hurricane

Jennifer Lopez ft. Pitbull - Live it up

Taylor Swift ft. Ed Sheeran - Everything has changed

Anna Knedrick - Cups

Demi Lovato - Give your heart a break

Little Mix - How Ya Doin'?

Little Mix - Change Your Life

Little Mix - DNA

Little Mix - Cannonball

Ed Sheeran - Give me love

Little Mix - Wings

Demi Lovato - La, La, Land

Taylor Swift - You belong with me

Taylor Swift - Mine

Taylor Swift - 22
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 H. H. | Web | 17. july 2013 at 15:27 | React

Taylor jsem si ted hrozne oblibila :)

2 Ivett Ivett | Web | 17. july 2013 at 16:30 | React

[1]: To já právě taky :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement