Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

August 2013

nothing lasts forever.

31. august 2013 at 20:36 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsem tady s mým posledním srpnovým článkm. Ano. Právě nastala ta strašně smutná událost, že zítra začíná září. Opravdu strašně dojemně :'( :D Jedinou dobrou (smutnou) zprávou je, že zítra je, pokud teda počítáme i víkend, úplně poslední den prázdnin... Áchjo :/ Dnešní název článku to vystihuje fakt přesně - nic netrvá věčně :D No,a el jelikož celkem pospíchám, tak tedy k tomu poslendímu srpnovému dni.
Dneska jsem se probudila asi okolo sedmé. A dívala jsem se tak do půl deváté na TV. Pak jsem posnídala, přeslíkla se a utřela prach. Potom jsem se tak do půl dvanácté dívala na TV. A pak jsem ještě vysála. Po obědě jsem tak zhruba do dvou žehlila. Pak přišla kámoška se sestrou a s kámoškou jsme byly u mě v pokoji. A tak jsme kecaly o všem možným (jasně, že i o škole :P) a tak.. Ale bylo to fakt fajn :) Kámoška odešla asi o půl paté. Já jsem zapla PC, mrkla na blogy, udělala outfit, chvilku byla na tumblru a pak jsem ještě žehlila. A to až asi do tři čtvrtě na šest. A pak jsem musela jet do kostela. Dneska se totiž měly světit batohy :P Ale stalo se tam něco fakt trochu ztrapňujícího mě a sestru :D Nakonec jsme se rozhodla, že vám to napíšu. Totiž, my se sestrou jsme byly jediný, kdo tam ty batohy dal posvětit. No a když se měly světit, farář řekl, že prý "majitelé btohů ať přijdou sem".. Já jsem na něho úplně hleděla, protože nic takovýho nikdy farář nechtěl :D Tak jsem tam musely jít.. Mimochodem, bylo to před očima asi tak.. no, tipuju třiceti lidí.? :D No a ten farář se nás jenom tak srandy ptal co tam všechno máme, prej jestli laky na nehty a pilníky atd.. No hrůza :D A pak nás posvětil tou vodou i s batohama.. To byl takovej trapas :D Myslela jsem, že se tam propadnu do země :D Naštěstí jsem pak po kostele normálně odjela domů.. :P Takže asi tolik k tomuhle :D No, doma jsem ještě chvilku žehlila, ale něco dožehlím ještě zítra. No a pak jsem se šla umýt, teď jsem shlédla nové video mé milované Bethany a za chvilku se budu dívat asi na PLL.
Zítra čekejte outfit, deníček a možná ještě něco.. uvidím co :) Mějte se! ;)


onedayouwillbelieve: ♡Gray&black outfit ;)

31. august 2013 at 17:01 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Jsem tu fakt jenom v rychlosti s outfitem, protože za hodinu už musím být bohužel v kostele :P To vám pak vysvětlím proč. No, k outfitu. Dneska je fakt jenom jednoduchý. Krtaší šedý svetýrek, k němu neobyčejně obyčejné černé legíny a šedé conversky. A jako doplňky náhrdelník a náušnice s mustache. Tak doufám, že se vám i takto obyčjený outfit líbí. Jinak dneska čeekjte už asi jenom deníček. Zatím čau! ;)


everything i touch, i ruin.

30. august 2013 at 22:10 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak jsem tady s deníčkem. Páni, je to fakt docela smutný si přiznat, že dneska byl poslední všední den prázdnin..:'( Víkendy už moc nepočítám.. Achjo :P Úplně si pamatuju, jak jsem na konci června nemohla uvěřit tomu, že jsou konečně prázdniny a teď najednou bum! - a je škola :P No ale tak zpátky od školy ke dnešku.
Dneska jsem se probudila okolo sedmé a tak do osmi jsem se dívala na TV. Pak jsem posnídala a asi půl hoďky jsem si četla. Dneska už jsem teplotu naštěstí neměla, jenom mě docela škrábalo v krku, ale teď už je to trochu lepší než ráno, tak doufám, že to bude ještě lepší :) No, potom jsem se ještě dívala na nějaký film. Před obědem jsem se dívala jenom tak na TV. Mamka byla v Albertě a přijela asi o půl jedné. Tak jsem mezitím dala vařit párky a potom jsme obědvaly. Měly jsme hrachovou kaši. No, po obědě jsem si ještě četla. A ani nevím co jsem ještě dělala. A asi od tří do pěti jsem se dívala na TV. Okolo půl paté ještě přijely dvě sestřenice s tetou a malými Matýskem a Toničkou. Asi o půl šesté jsem se na ně šla jen na skok podívat, ale moc jsme se k nim radši nepřibližovala, protože jsme nechtěla riskovat, že je nakazím :D Byla jsem tam fakt jenom chvilku. Pak jsem šla domů a zase si četla :D Mezitím odjela jedna sestřenice s Toničkou. Asi o půl sedmé jsem zapla PC. Mrkla jsem na blogy, byla na tumblru, udělala outfit a tak.. A něco po sedmé jsem šla ještě na chvilku za nimi na dvůr. Ale byla jsem tam už jen tak deset minut a pak teta, sestřenice a Matýsek odjeli. No a já jsem šla domů a byla tak na PC. Potom jsem se šla umýt. Pak jsem ještě byla tak na PC. Asi okolo deváté naši odešli na zábavu. Jojo, asi si říkáte, že v poslední době chodí nějak často pryč - tím líp :D No, potom jsem se chvilku dívala na TV a před chvilkou jsme napsala kosmetickou recenzi. Teď deníček a za chvilku se půjdu na něco dívat.
Zítra čekejte outfit, deníček a nevím jestli ještě něco.. To uvidíme, ale nic neslibuju.

ilaurens: betula - By: (ewitsoe)
Reecenze - make-up "So Energetic Natural" od Miss sporty

30. august 2013 at 21:51 | ♥Ivett♥ |  Cosmetics
Ahoj!
Jsem tu s tím druhým článkem. Přemýlela jsem nad třemi články - buď jedno takové malé překvapení, nebo recenze ne film nebo recenze ne kosmetiku. Jak vidíte, vyhrála kosmetika. Ale ta filmová recenze tu bude buď ještě o víkendu nebo během příštího týdne a to fakt jenom malé překvapení někdy během příštího týdne. No a pak jsem přemýšlela, co zrecenzovat. Měla jsem vybrané dva produkty a nakonec recenzuji make-up od Miss sporty.

Popis výrobce:
Nový make-up "So Energetic Natural" od Miss sporty prozáří váš život!
Obsahuje reflektivní perličky, které odrážejí světlo a dodávají pleti zdravý vzhled, vydrží až 10 hodin. Důležité jsou také vitaminy A, C, a E, které o pleť pečují a chrání ji. Jemná konzistence pro přirozený vzhled bez velkých vrstev.
Vhodný pro normální až suchou pleť.
Dermatologicky testováno.

Moje zhodnocení:
Musím se přiznat, že tohle je můj první make-up. Dostala jsem ho od kamarádky, která ho asi moc nepoužívala :) No, teď tedy k samotnému make-upu. Já vlastním odstín 01 light. Musím říct, že co se týče slibování výrobce, že dodá pleti zdravý vzhled, to je naprostá pravda. Konzistnece je také úžasná. Make-up krásně sjednotí pleť a nedělá žádné žmolky nebo něco podobného. S krytím je to už o něco horrší, ale jelikož to výrobce neslibuje, nemůžu si stěžovat. Kryje jen malé nedokonalosti, ale cokoli většího už prostě nezakryje. Tady bych ho ohdnotila jako průměrný. Další věc - nevím, jestli je to jen o mé pleti, nebo to tak dělá všem, ale co vím, tak když jsem ho použila naposledy, měla jsem potom takových pár pupínků. Nic moc velkého, ale docela mě to zarazilo. Ovšem taky to mohlo být z toho horka, jen jsem na to chtěla upozornit. Já jinak v létě make-up vůbec nenosím, měla jsem ho jen jednou a tohle se právě stalo :) Nesmím taky zapomenout na jeho nádhernou jahodovou vůni. Musím se přiznat, že jsme ho moc často něnosila, ale docela často na to, abych ho mohla zhodnotit. Řekla bych, že ho můžu doporučit těm, co nepotřebují nějaké velké krytí. Na nějaké větší už nestačí :)

Obsah: 30 ml
Cena: Jak jsem psala, byl to dárek, tkaže nevím za kolik byl pořízen přesně tento, ale na internetu se cena pohybuje zhruba mezi 80 - 90 Kč.
Hodnocení: ♥♥♥♥ (4 z 5)

-výborně sjednotí pleť
-vůně
-dodá pleti zdravý vzhled

-nemá velké krytí
-když ho máte ve velkém horku, naskáčou vám pupínky (ovšem to se stalo mě, možná jsme jen výjimka a jiným se to nestane :D)Peach&purple outfit ;)

30. august 2013 at 19:06 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Sice už tady jsem s outfitem, ale to neznamená, že dneska už kromě deníčku nebud žádný jiný článek..Teda možná.. Dneska jsem totiž zapla PC až asi před půl hoďkou, ale naši jdou dneska asi na zábavu, takže budu zase dlouho vzhůru a napíšu ještě nějaký článek :) No, teď k outfitu.
Dneska by se dal pojmenovat pod názvem "Dreams".. :) Tričko, které jsem objevila je takové galaxy a je naprsoto úžasné :O ♥♥ K němu jsem dala broskvově oranžové kraťasy a conversky v takovém fialovém odstínu skoro jemně do růžova. No, pak jsem k nim dala stříbrný "dream" řetízek, fialové náušnice a broskvový náramek a je hotovo. Tak snad se vám líbí. A pokud bude možno, tak dnes čekejte deníček a ještě nějaký článek. Zatím čau! ;)


never stop believe in your dreams.

29. august 2013 at 19:01 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsem tu s deníčkem. Dneska byl docela nromální den.. No, tak se na to vrhnu.
Musím vám říct, že jsem včera večer měla strašnou zimnici :D No a v noci jsem se dvakrát probudila a bylo mi zase strašný vedro :D A ráno jsem se probudila asi o půl sedmé a měla jsem teplotu 38 stupňů :P A celkem se mi motala hlava (když jsem stála) :D A docela mě bolelo v kru. Tak jsem ležela na gauči a dívala jsem se na TV. Postupně už mi začínalo být líp, ale v krku mě bolelo celý den :P Nicméně, jsem si vyklidila skříňku se sešity do školy a starý sešity jsme dala do tašky. Před obědem jsem se ještě dívala na TV. Po obědě jsem si poskládala do skříně oblečení. A pak jsem si tak půl hoďky četla. Potom jsem zapla PC a byla na tumblru, na blogách a tak.. No a pak jsem se asi do pěti dívala na TV. Pak jsem udělala outfit a chvilku byla na PC. Před chvilkou jsem si ještě četla. Teď píšu deníček, půjdu se umýt a budu se na něco dívat :)
Dneska jsem už neměla nějak náladu na další článek, ale pokud budu moct, ráda bych zítra napsala dva navíc.. Takže outfit, deníček a ještě ty dva.. Ovšem slíbit to nemůžu, ale budu se snažit :) Mějte se! ;)

ughfml: i’m kinda in love with this gif ok


luniper: ♥


Orange&peach outfit ;)

29. august 2013 at 17:39 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dneska sjem tu nakonec jen s outfitem a deníčkem, protože jsem dneska nějak neměla na články náladu.. A taky jsem tak trochu oněmocněla :D Víc o tom napíšu v deníčku, ale doufám, že to bude lepší, protože i když se mi do školy moc nechce, ráda bych byla první den zdravá :D No, k outfitu. Dneska jsem nějak neměla tolik isnpirace, takže je tohle nejspíš jeden z mých nejhorších outfitů... Ale i tak budu ráda za vaše názory :) No, chtěla jsme v něm použít šaty, takže jsem do outfitu dala tyto meruňkové s oranžovým páskem.. K nim jsem dala oranžové boty, stříbrný řetízek a oranžové náušnice. A toť vše. Jinak tedy dnes ještě čekejte deníček. Zatím čau! ;)make the best of what you have.

28. august 2013 at 19:47 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Musím říct, že dnešek byl z jedné části dost příšernej.. Ale o té části vám tu psát nebudu, protože jednak stejně nevím jak to napsat, za druhý by vás to stejně nezajímalo a za třetí je to trochu víc osoboní...:) Ale nemyslete si, že to je bůh ví co :D To ne, ale nechám si to pro sebe :) A teď ke dnešku.
Dneska jsme se probudila asi o půl sedmé. A tak půl hoďky jsem si četla. Potom jsem se dívala tak do osmi na TV. A pak jsem šla dolů za babičkou a oškrábala jsem brambory. Pak jsem šla domů a chvilku se dívala na TV. Potom jsem si ještě četla. Pak jsem zapla PC a mrkla na blogy, byla na tumblru a tak.. Před obědem jsem se ještě dívala na TV. A při obědě a po obědě taky. Asi po jedné přišla kámoška se sestrou. Chvilku jsme se dívaly na TV a pak jsem byly se ségrama v pokoji a tak trochu jsme blbly..No, teda celkem hodně :D No, potom jsme s kámoškou byly na PC a pak jsme se rozhodly podívat na film Ladíme! (víc známý jako Pitch Perfect).. Je naprosto úžasný :O Pokud možno by se tu mohla do konce týdne objevit recenze..:) No a po skončení filmu kámoška odešla. Já jsem byla ještě na PC, pak jsem udělala outfit a potom jsem si četla. A četla a četla a četla. A asi o půl sedmé jsem se šla umýt. No a teď píšu deníček. Za chvilku povečeřím a večer se budu dívat na nějaký film.. A na PLL♥
Zítra bych ráda udělala otufit, deníček a ještě ěnjaký článek..Najednou mám hned tři nápady, takže uvidíme, pro co se rozhodnu :D Mějte se! ;)

disneyfansonly: Love Disney? This blog is everything Disney! ºoº


im-notperfect-bitch: omg-relatable: Click here for more relatable!


Black, white&gold outfit ;)

28. august 2013 at 17:10 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Teda, teď mám fakt náladu pod psa :P Radši se ani neptejte proč... No ale jsem tu s outfitem tak jako tak. Dneska je takový klasický černobílý doplněný výraznou zlatou. Takže krátké boží bílé tílko, k němu černé kraťasy, bílé boty na podpatku (ano, conversky jsem tentokrát vyměnila za tyhle..myslím, že už po několikáté :)), a co se doplňků týče - roztomilý zlatý řetízek, stejně roztomilý zlatá náramek, černé náušnice a bílozlatý prstýnek.. Tak doufám, že se vám outfit líbí. A taky doufám, že máte lepší náladu, než já :) Dnes čekejte ještě deníček. Zatím čau! ;)

i'm not perfect, sorry.

27. august 2013 at 19:34 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Docela v rychlosti jsem tu s deníčkem. No, tak zrovna začnu.
Dneska jsem se probudila asi v sedm a vlastně celý ráno jsem se dívala v TV na filmy :D Potom jsem pobědvala a napsala recenzi na knihu. Pak jsem se šla na chvilku na dvůr nadýchat čerstvýho vzduchu :D Nevím proč, ale docela mě dneska boleloa hlava. Nejdřív se to ještě dalo, ale pak už to bylo horší :P No, pak jsem se asi do pěti dívala na TV.. Mezitím tak o půl čtvrté přijeli naši. Po té páté jsem tak půl hoďky jen tak ležela.Mamka s taťkou asi v šest odjeli do kina a přijedou asi v devět. Naprosto super zpráva :D Já jsem udělala outfit, mrkla na blogy a byla tak na PC. Teď píšu deníček a budu se na něco dívat. Jak vidíte, to odpočívání mi opravdu vychází :D Dneska je deníček kratší než obvykle, ale myslím, že to vám vůbec nevadí :D
Zítra očekávejte outfit, deníček a možná ještě něco, ale to vám nemůžu slíbit.. No, uvidíme. Mějte se! ;)