Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Hodnocení pro Lexi! :)

10. august 2013 at 10:25 | ♥Ivett♥ |  Hodnocení blogů..:)
Ahoj!
V týdnu, kdy jsme tady nebyla tu jako na potvoru přibyly dvě "žádosti" - jedna byla o přijetí do AFFS a druhá byla s prosbou o ohodnocení blogu. A tak se právě teď vrhám na ohodnocení blogu blogerky Lexi. Mimochodem, teď dávám nově možnost ohodnotit blog i vám - pomocí ankety, kterou potom někdy dodám i u ostatních hodnocení blogů :)


PŘEZDÍVKA: Lexi
TÉMA BLOGU: Můj svět
PRVNÍ DOJEM:
První dojem alespoň mě malinko zmátl a díky designu jsem si na malinnký okamžik připadala jako na blogu o vaření :D Což je určitě docela dobré, takhle zmást :) No ale jinak na mě první dojem působí moc kladně - v podstatě se tam hned dozvíte ty nejdůležitější informace, což je naprosto správně.
HODNOTÍM: 10/10


DESIGN:
Aktuální desing je do takového odstínu modré, který já osobně zrovna dvakrát nemusím, ale to nemá s hodnocením nic společného, jelikož je to otázka vkusu. Když tedy pominu tu barvu, která je vážně jen o mém, jistě špatném vkusu, na první pohled se mi design zdál takový...nemastný, neslaný :) Ale když už ho vidím po několikáté, líbí se mi čím dál víc, ale pořád mi tam prostě něco chybí. Nedokážu říct co, ale něco málo mi prostě v designu chybí, proto nemohu dát plný počet bodů.
HODNOTÍM: 9/10


MENU:
Menu je absolutně úžasné - obzvlášť se mi líbí ty aktuální informace ještě v horním boxu pod záhlavím, což sice není tak úplně menu, ale přesto to sem počítám :) A tedy k samotnému menu - jednoduché, přehledné, dostatečně informující, jinými slovy vše, co by v menu nemělo chybět. A proto jsme s ním naprosto spokojená.
HODNOTÍM: 10/10


ČLÁNKY:
Pročetla jsme si pár článků, které jsou především deníčkovské, ale najdete tu i nějaké ty návody na nehtíky či účesy, našla jsem tam i nějaký začátek jisté povídky a mnoho dalšího. Články se mi moc líbí a velkým plus je to, že si blogerka články po sobě evidetně čte a tak tam nenarazíme snad na žádné pravopisné chyby nebo překlepy.
HODNOTÍM: 10/10


AKTIVITA:
Když jsem se podívala na atkivitu v článcích, musím říct toto: ze začátku byla aktvitita opravdu obdivuhodná, pak se začaal postupně zmenšovat, až byl v červnu jen jeden jediný článek, ve kterém blogerka píše o tom, že se stěhuje na blogspot. Ovšem v červenci se zase vrací a aktvita sice není tak silná jako kdysi, přesto je docela velká. Pozastavení do aktivity počítat nemůžu ani nechci a jinak... No, nemohl jsem se rozhodnout, ale nakonec jsem se rozhodla následovně.
HODNOTÍM: 9/10


NÁVŠTĚVNOST:
Blog funguje od 27. 10. 2012 a za tu dobu ještě když očítám pozastavení je návštěvnost opravdu slušná! Posuďte sami.
TOPlist
A proto nemohu hodnotit nijak jinak než plným počtem bodů.
HODNOTÍM: 10/10


CELKOVÉ HODNOCENÍ: 58/60, GRATULUJI!! ;)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Oznámkuj, jak se blog líbí tobě! (1 = nejlepší, 5 = nejhorší)

1 33.3% (6)
2 27.8% (5)
3 11.1% (2)
4 22.2% (4)
5 5.6% (1)

Comments

1 Lexi Lexi | Email | Web | 17. august 2013 at 21:04 | React

Děkuji :)

2 Ivett Ivett | Web | 18. august 2013 at 8:52 | React

[1]: Není zač ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement