Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Je to i můj život

2. august 2013 at 10:23 | ♥Ivett♥ |  ...Movies...♥ :)
Ahoj!
Nevěděla jsem, co za článek bych měla napsat a naknec jsem se rozhodla pro nějakou filmovou recenzi, která tady už dlouho nebyla. No a tak jsem s ní tady.

ORIGINÁLNÍ NÁZEV: My sister's keeper
ŽÁNR: Drama/Psychlogický
ROK: 2009, USA
REŽIE: Nick Cassavetes
PŘEDLOHA: Jodi Picoult (kniha)
HLAVNÍ ROLE:
Abigail Breslin - Anna Fitzegrald
Sofia Vassilieva - Kate Fitzegrald

Film "Je to i můj život" se řadí mezi dramata. A to doslova. Ve filmu jde o jednu dívku jménem Kate, u které bylo již ve dvou letech zjištěno, že trpí leukémií. Hlavní postavou je ovšem třináctiletá Anna - "dítě ze zkumavky", které je na světě proto, aby zahcránila svoji starší sestru. Anna celý život poskytuje Kate kostní dřeň a tnetokrát ji musí dát do konce jednu ledvinu, protože je jediným vhodným dárcem. Anna si to už ale nenechá líbit a bude své rodiče žalovat. Ale nakonci musí všechny aspoň trochu šokovat, proč tu žalobu podala.
Ve filmu se několikrát vracíme i do minulosti, kde se dozvídáme něco o životě Kate. Musím říct, že film je neuvěřitelně silný a jelikož existuje i knížka, na kterou jsem četla pár recenzí, dokážu si představit, že je ještě silnější. Já jsem knihu zatím nečetla, ale sháním ji a prostě jsme to nemohla vydržet a stáhla jsem si film. Neřeknu vám, jak celý příběh skončí, ale jsem si jistá, že i ti nejvíc odolní lidé vůči smutku, se budou přinejmenším cítit alespoň trochu smutně, protože tak neuvěřitelně smutný, ale zároveň ohromně a nepředstavitelně silný konec jsem už dlouho nezažila. Film určitě doporučuji všema deseti, ale jen když budete z něčehoo velice smutní - uvědomíte si, že jsou na tom lidé i mnohem hůř. Rozhodně se na něj nedívejte, pokud budete extrémně veselí a probudíte se s velmi dobrou náladou - v takovýto posvátný den byste neměli cítit ani půl procenta smutku.

...více v celém článku


Zdroj obrázků: tumblr.com  

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement