Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Mini shopping :)

11. august 2013 at 18:40 | ♥Ivett♥ |  Shopping..:)♥
Ahoj!
Dneska jsem tu neplánovaně ještě s jedním článkem - a to teda s mým dnešním fakt jenom mini nákupem..Vlastěn se tomu a ni nedá říkat nákup, ale tak podělím se o to s váma :D No a tak se teda dostávám k tomu, kde jsem dneska byla. Dnes jsme byla s našima a se sestrou v Kroměříži v takových těch budovách, kde byly jen teď někdy v nejbližší době spousty stánků s květinami, rostlinami a různými zahradnickými potřebami. Myslím, že se to jmenovalo Floria. No... mamka si tam koupila česnek a nějaký květiny a jednu rostlinku, to vám sem dávat nebudu. Ale.. já se sestrou jsem si tma každá koupila takový malý kaktus (já mám samozřejmě větší :D)♥♥ Sestřin tady neuvidíte, ale je o dost.. no, chlupatější než můj :D A nižší. Ale potom jsme šli ještě podívat se do Takka, kde jsem si nakonec vybrala a koupila tričko s dlouhým rukávem za 200. Takže to tu uvidíte první a v celém článku máte ten kaktus :) Jinak dnes čekejte ještě deníček.


...kaktus v celém článku :D♥♥ :D

Pište, jestli máte kaktus, jestli se vám kaktusy líbí, nebo ne atd..:)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 12. august 2013 at 20:23 | React

Super..já si kaktusy chystám koupit, ale až budeme mít hotovej obyvák :-) Jinak je pěkěnj :-) MOje mamka má květinářství takže kaktusů jsme doma měli vždycky hodně :D

2 Ivett Ivett | Web | 12. august 2013 at 20:34 | React

[1]: Díky :) Aha, tak to jo :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement