Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Nákupy v Přerově :)

9. august 2013 at 14:44 | ♥Ivett♥ |  Shopping..:)♥
Ahoj!
Tak jsem tu s tím článkem o nákupech, i když vůbec nestíhám, takže si musím pohnout :D No, jak už jsem psala, moc věcí jsme si se sestrou nekoupily, ale to ještě neznamená, že jsme si jich docela dost nepřivezly :D Takže nebudu zdržovat a tady to je.

První věcí, kterou jsem si koupila byl tento lak na nehty v takovém odstínu modré, který už docela dlouho sháním.. :) Koupila jsem ho v Rossmanovi a měli jste vidět tu škálu odstínů barev laků na nehty od essence :O :)

...více v celém článku


Tento lak s třpytkami nám koupila sestřenice :)

Tento růžový lak nám taky koupila sestřenice, ale ve skutečnosti ta růžová není tak výrazná :)

Tento lak nám dala teta, protože jinak by ho vyhodila :)

A tyhle zdobící laky nám taky dala teta :)

Tuhle mikinu jsme si koupila ve středu u vietnamců, protože jsme si ji naprosto zamilovala♥ Je úžasná :)

A ještě jsem vám zblízka vyfotila ty obrázky a texty, protože se mi to prostě strašně líbí♥ :)

Pak jsem si taky u vietnamců koupila tento šátek a ten se mi tak strašně líbí, že to ani není možný♥♥ :)

A teď fotky čtyř ěátků, které mě a sestře dala teta, protože jinak by je vyhodila :) Tento květinkový šátek je prostě tak úžasný, že z něho absolutně nemůžu :O

Takový klasický šátek - nic extra, ale hezký :)

Tenhle šátek je prostě něco :O A svítí ve tmě :D

Tento šátek se mi ze začátku moc nelíbil, ale postupně se mi líbí čím dál víc :)

Tyhle boty mi taky dala teta, protože ji stískají a mě jsou dobrý a strašně se mi líbí :)

No a ještě vám sem dám fotky dvou věcí, které si koupila sestra :) Tahle vesta je z Kiku a je prostě úžasná :) Je kožešinová a když se jí dotknete, to je prostě zážitek :D

A druhou a poslední věcí, kterou si sestra koupila, jsou tyto třičtvrťáky. Jsou takový jednoduchý, ale dobrý :) 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement