Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Reecenze - make-up "So Energetic Natural" od Miss sporty

30. august 2013 at 21:51 | ♥Ivett♥ |  Cosmetics
Ahoj!
Jsem tu s tím druhým článkem. Přemýlela jsem nad třemi články - buď jedno takové malé překvapení, nebo recenze ne film nebo recenze ne kosmetiku. Jak vidíte, vyhrála kosmetika. Ale ta filmová recenze tu bude buď ještě o víkendu nebo během příštího týdne a to fakt jenom malé překvapení někdy během příštího týdne. No a pak jsem přemýšlela, co zrecenzovat. Měla jsem vybrané dva produkty a nakonec recenzuji make-up od Miss sporty.

Popis výrobce:
Nový make-up "So Energetic Natural" od Miss sporty prozáří váš život!
Obsahuje reflektivní perličky, které odrážejí světlo a dodávají pleti zdravý vzhled, vydrží až 10 hodin. Důležité jsou také vitaminy A, C, a E, které o pleť pečují a chrání ji. Jemná konzistence pro přirozený vzhled bez velkých vrstev.
Vhodný pro normální až suchou pleť.
Dermatologicky testováno.

Moje zhodnocení:
Musím se přiznat, že tohle je můj první make-up. Dostala jsem ho od kamarádky, která ho asi moc nepoužívala :) No, teď tedy k samotnému make-upu. Já vlastním odstín 01 light. Musím říct, že co se týče slibování výrobce, že dodá pleti zdravý vzhled, to je naprostá pravda. Konzistnece je také úžasná. Make-up krásně sjednotí pleť a nedělá žádné žmolky nebo něco podobného. S krytím je to už o něco horrší, ale jelikož to výrobce neslibuje, nemůžu si stěžovat. Kryje jen malé nedokonalosti, ale cokoli většího už prostě nezakryje. Tady bych ho ohdnotila jako průměrný. Další věc - nevím, jestli je to jen o mé pleti, nebo to tak dělá všem, ale co vím, tak když jsem ho použila naposledy, měla jsem potom takových pár pupínků. Nic moc velkého, ale docela mě to zarazilo. Ovšem taky to mohlo být z toho horka, jen jsem na to chtěla upozornit. Já jinak v létě make-up vůbec nenosím, měla jsem ho jen jednou a tohle se právě stalo :) Nesmím taky zapomenout na jeho nádhernou jahodovou vůni. Musím se přiznat, že jsme ho moc často něnosila, ale docela často na to, abych ho mohla zhodnotit. Řekla bych, že ho můžu doporučit těm, co nepotřebují nějaké velké krytí. Na nějaké větší už nestačí :)

Obsah: 30 ml
Cena: Jak jsem psala, byl to dárek, tkaže nevím za kolik byl pořízen přesně tento, ale na internetu se cena pohybuje zhruba mezi 80 - 90 Kč.
Hodnocení: ♥♥♥♥ (4 z 5)

-výborně sjednotí pleť
-vůně
-dodá pleti zdravý vzhled

-nemá velké krytí
-když ho máte ve velkém horku, naskáčou vám pupínky (ovšem to se stalo mě, možná jsme jen výjimka a jiným se to nestane :D)


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement