Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

September 2013

black is such a happy color.

30. september 2013 at 19:12 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Vůbec nestíhám, takže jen v rychlosti sepíšu deníček.. No, začnu
Dneska vám musím prostě napsat co se stalo v autobuse :D Prostě my si v pohodě jedeme a a před oknem přeletí holub.. No, ale kromě toho, že skoro přeletí, taky nezapomene narazit do toho okna u řidiče a pak si hezky spadne dolů..:D Takže, prostě nám do toho předního okna narazil nějakej holub, ale to byla rana jak z děla..:D Fakt, prostě hrůza.. No a potom jsme už viděli jak tam padá na zem.. No, chudák, ale jako má se dívat přes cestu, ne :D Mě si dneska moc radši nevšímejte, strašně mi hrabe :D Takže, co ve škole. První hodinu byla matika. Všichni jsme byli už připravení na známku z písemky a tak nás skoro všechny vytočila tím, že si místo našich písemek vzala domů 7.A :P Takže nám to ukáže asi až zítra.. No, dál byla čeština. Tam jsme jenom něco četli a tak.. Třetí hodinu jsme měli chemii :P Ta mě vůbec nebaví, takže ani nevím co jsme dělali :D Pak byla němčina. Tam jsme hlavně procvičovali tu gramatiku.. Po němčině následovala ájina, kde jsme dostali známky z testu (ehm ehm... jedna! :D) a pak jsme dělali poslech.. No a poslední hodinu jsme měli dějepis. Tam učitelka zkoušela, říkali jsme si něco o Janu Ámosi Komenském a pak jsme psali takový testík, kde jsme si vybírali a, b nebo c. No, po škole jsem s kámoškou šla do města.. Nejdřív jsme zašly do drogerie, ve které jsme ještě nikdy nebyly, takže jsme se rozhlížely a nakonec jsme si každá koupila šteteček s tužkou na obočí a kámoška ještě tekutý linky, ale na ty já jsem už neměla.. Ještě jsme se stavily v papíráku a na koblih a šly jsme do výtvarky. Tam jsme musely čekat asi hodinu, takže jsme posvačily, tak jsme se bavily a pak jsme si psaly úkoly.. No, ve výtvarce jsem kámošce pomáhala s takovým dá se říct obrazem živlů, který už měla rozpracovaný, ale jelikož jsem tam minule nebyla, neměla jsem ho. Dneska mi ta výtvarka přišla nějak moc dlouhá..:P No, a asi 17:50 pro nás přijel kámoščin taťka a samozřejmě nás dovezl domů.. Doma jsem si dala jogurt a pak jsem byla na PC. Mrkla jsem na blogy, napsala článek s outfitem a teď deníček.. Teď se půjdu umýt, nachystám si věci a budu se na něco dívat..
Zítra jdu k zubařce, tak mi držte palce, ale myslím, že to bude ok :D A jinak asi nečekejte nic víc než outfit a deníček... Mějte se! ;)

a-perfect-suicid3: sklnsgifs: ♡follow for more♡ ~

a-perfect-suicid3: suicidecuts: Depressed blog. Inbox open for anyone if you need to talk. ~Brown&red outfit ;)

30. september 2013 at 18:40 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
V rychlosti jsem tady s outfitem. Udělala jsem si ho už včera, protože jsem věděla, že dneaka nebudu vůbec stíhat, což je samozřejmě pravda, když jsem v šest přijela.. No, takže v rychlosti k outfitu. Myslím, že dneska je v takových klasických podzimních barvách - hnědá a tmavě červená. Tričko je poměrně světle hnědé, ale pořád tak nějak podzimě, k němu jsem teda přidala tmavě červené kalhoty a moc se mi zalíbily tyto boty. Sice jsem je nenašla ve stejném odstínu hnědé jako je tričko, ale myslím si, že to vůbec nevadí..:) No a pak už jen červené doplňky - řetízek, náušnice a prstýnek.. Tak doufám, že se outfit líbí.. A ještě dnes čekejte deníček, musím si ale pohnout :D Zatím čau! ;)it's not nice to piss off mother nature.

29. september 2013 at 20:13 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsem tu v rychlosti se deníčkem. Takže začnu.
Dneska jsem se probudila asi v sedm a do osmi jsem se dívala na TV. Pak jsem se chvilku učila zeměpis a byla na PC. Okolo deváté jsem šla babičce pověsit prádlo. No a pak jsem byla tak na PC, na blogách, na tumblru a tak... Asi o půl jedenácté jsem začala psát recenzi na knížku. No a pak jsem se až do oběda se sestrou dívala na jeden seriál (pro zvědavé, Čarodějky, začaly jsme se na ně dívat zase od prvního dílu♥). Po obědě jsem se ještě chvilku dívala a pak jsem byla jen tak na PC. Až asi okolo druhé jsme napsala dvě reklamy, které najdete tady a tady. Určitě se podívejte, nejde o reklamy na blog, ale o nějaké "nabídky" pro vás. No, pak jsem se ještě asi do tří dívala nejdřív na kousek jednoho dílu PLL, který jsem včera nesthila celý a pak ještě na jeden díl Čarodějek. No a potom jsem se ještě učila... Pak jsem si tak půl hoďky dala pauzu a byla na PC. Potom jsem se zase učila. Teď budeme psát slepu mapu z řek a jezer, takže hrůza..:P No, pak jsem ještě posbírala prádlo z balkonu. Potom jsem napsala další článek, tentokrát moje "outfity" pro tento týden. No a pak jsem dělala ani nevím co... Protě jsem tak byla na PC. Ještě jsem si chvilku četla a asi od půl sedmé do sedmi jsem s mamkou počítala příklady do fyziky :P Pak jsem v rychlosti udělala outfit a šla se umýt. No a asi od tři čtvrtě na osm píšu deníček. A přitom večeřím (taky máte tak rádi přesnídávku?♥ :D). Teď ještě se pokusím něco připsat do projektu do zeměpisu a večer se budu dívat buď na PLL nebo na Čarodějky, ještě nevím :D
Zítra přijedu zase pozdě z výtvarky a jelikož vím, jak jsem minule fakt nestíhala, outfit už jsem si udělala dneska, takže jen napíšu článek a pak nějak v rychlosti deníček.. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.


If you’re a teen you must follow this blog.


Mint&nude outfit ;)

29. september 2013 at 19:07 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Ještě jsem tu v rychlosti s outfitem. Dneska je v mint a nude barvách. Začalo to nude halenkou, ke které jsem přidala mint kraťasy a potom nude boty na podpatku. A jako doplňky mint řetízek, náušnice i prstýnek ve tvaru mašliček. Tak snad se líbí. A jinak ještě čekejte deníček. Zatím čau! ;)My outfits to school this week 04

29. september 2013 at 16:41 | ♥Ivett♥ |  My outfits
Ahoj!
Jsem tady s článkem s outfity pro tento týden.. Tentokrát jsou dva, ale vlastně jsme jen vyměnila tričko a odstranila doplňky, takže nic moc :D První outfit mi vyfotila sestra, když jsme ten den přišly ze škoyl, ale druhý jsem si měla vyfotit dnes, jenomže se mi fakt nechtělo převlíkat a tak jsem si jen navlíkla tričko a vyfotila se v pokoji před malým zrcátkem, protože k velkému jsem dneska neměla přístup..:) Tak snad nevadí :)


OUTFIT ČÍSLO 1...více v celém článku


Reklama pro Kexáka

29. september 2013 at 13:58 | ♥Ivett♥ |  Reklamy
Ahoj!
A ještě jsem tu s reklamou pro Kexáka. Ta by vás ráda přiměla k účeastií na její bezpochyby dokonalé literární soutěži (jak sama píše, kdo nemá rád soutěžení?). Do reklamy napsala toto:

Na mém blogu pořádám Literární soutěž (konkrétní odkaz zde > http://jen-kecy-v-kleci.blog.cz/1309/literarni-soutez <). Byla bych ráda, kdyby se zúčastnilo co nejvíc lidí, takže pokud ráda soutěžíš a píšeš, neváhej a zapoj se taky. :)

Tudíž, pokud rádi píšete a nebo byste si to chtěli jen spontánně zkusit, určitě neváhejte a zapojte se! No, vždyť přece vše včetně cen se dozbíte TADY, kde se můžete i přihlásit!
Reklama pro :::Daily-BestActors:::

29. september 2013 at 13:49 | ♥Ivett♥ |  Reklamy
Ahoj!
Včera se na blogu ozvaly dvě slečny do kolonky reklam, takže bych ráda napsala do článku jejich žádosti..:) První reklama je pro :::Daily-BestActors:::. Znění její žádosti je následující:


Ahoj, práve som založila blog zameraný len na hercov a hladám spoluadminov. Ak máš záujem, prihlás sa :)http://daily-bestactors.blog.cz/1309/actors-team%20
Sorry za otravovanie...

Tím pádem je to jasné... Pokud má kdokoli zájem být spoluadminem blogu výše, ať se na tomto odkazu přihlásí! :)
Taneční střevíčky 7 - Růže z lásky

29. september 2013 at 10:54 | ♥Ivett♥ |  Books
Ahoj!
Dneska jsem se rozhodla ještě napsat nějaku rychlorecenzi na předposlední díl Tanečních střevíčků, tedy sedmý. Tak snad to bude i ve spěchu za něco státá. Předchzí recenze najdete na následujících odkazech: tady, tady, tady, tady, tady a tady.

ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Danse! - Une rose pour Mo
AUTOR: Anne-Marie Pol
ČESKÝ PŘEKLAD: Hana Polívková
SÉRIE: Taneční střevíčky
ŽÁNR: Tanec, balet
ANOTONIE:
Nina se raduje, že začíná únorová stáž. Bohužel jí přinese jen nepříjemnosti a zklamání. Mistr Torelli onemocní a jeho nástupce Pjotr Ivanov si jí téměř nevšimne. Když se ruský profesor rozhodne nastudovat moderní verzi Přízraku růže, Nina bláhově doufá, že bude vybrána jako představitelka dívčí role. Hvězdou tohoto baletu má být totiž Mo! Tančit s ním je její sen. Pjotr Ivanov však dá přednost Fanny, a Nina se proto na Moa zlobí. Pak najde ve dveřích do bytu Legatových jeho vzkaz: Nezlob se. Jednou budeme tancovat spolu, slibuju. Mo


MOJE ZHODNOCENÍ:
Takže na začátek - tento díl je napsán na pouhých 97 stranách a 15 kapitloách + krátké shrnutí dílu předchozího a epilog. Když jsme si četla anotomii, říkala jsem si, že se toho stane asi hodně.. No a pak čekám a čekám a až někde u 11. kapitoly začne ta stáž. Takže se dá říct, že více než polovinu knihy se téměř nic nedělo - klasické hodiny tance v Camargu, nenávist vůči Nině od téměř všech jejích spolužaček, psaní dopisu tátovi, párkrát nějaká ta situace s Moem a šmytec.. Takhle to vypadá jako docela obsáhlé, ale věřte mi, že moc ne. Ale zase nemůžu říct, že bych se při čtení nudila, to rozhodně ne :) Jenom mi přijde, že potom ten konec, co měla být v podstatě hlavní část, je kapičku uspěchaný. Ale jinak dějově to rozhodně není nejslabší díl.. Vůbec nevím, jak by se to dalo zhodnotit. Ještě mi k tomu dneska vůbec nepracuje mozek, takže nemůžu přidat ani ty moje žvásty :D No, vypadá to, že už se prostě jen vrhnu na shrnutí knihy.
Takže... téměř všechny spolužačky Niny (Zelené) si o ní povídají jako o "mazánku" a zkrátka ji nemají rády... Jediná Ninina opora je Victoria, která se s Ninou chce přátelit. A pak taky Mo, vlastně Ninin kluk. Hlavním dějem tété knihy (tzn. až někdy od jedenácté kapitoly) je, že Mistr Torelli onemocněl a místo něj nastupuje na celou únorovou stáž a možná i potom ruský profesor Pjotr Ivanov. Ten si Niny absolutně nevšímá, je zaujatý jen starší žákyní Fanny, takže se není čemu divit, když je jako představitelka dívčí role do představení vybrána ona. To Ninu dost raní a ještě víc ji raní to, když si uvědomí, že Mo o tom celou dobu věděl (o tom předtstavení) a nic jí neřekl. Mo se jí pokouší vysvětlit, že mu ředitelka přikázala ať o tom s nikým nemluví, ale Nina to nechce slyšet. Doma ji však čeká milé překvapení - lísteček, jehož znění je napsáno na konci anotomie. To ji znovu naplní štěstím a radostí... Ještě musím podotknout to, že Nina pořád "píše", jak miluje tanec a Camargo a jak se tam vždy těší, ale když odchází ze školy, většinou píšue, jaká to byla hrůza.. Nejde o tanec, ale o ten zbytek.. Přijde mi to trochu ironický, ale tak to je můj problém.. Taže tolik.Raději to shrnu.
"...asi mě nenávidí."
"Tím se netrap..."
A tichounce dodá:
"... já tě mám... moc rád."
nothing is like it was.

28. september 2013 at 20:21 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
V rychlosti jsem tu s deníčkem. Dnešek byl docela.. no, nabitý :) Tak začnu.
Ráno jsem se probudila asi o půl sedmé a tak hodinu jsem si četla. Pak jsem posnídala atd. a utřela prach a vysála. Asi o půl desáté jsem s tetou sbírala švestky. A pak jsem šla k jednomu řidiči autobusu, který tady bydlí pro CD do flétny, které mu učitelka dala..:) Tak jsme si ho vzala a šla domů. No a doma jsem byla až do obědu tak na PC.. Stáhla jsem si Bling Ring a na kousek mrkla, ale neměla jsme moc času, takže se na to podívám někdy jindy.. Zítra to asi nestihnu, ale uvidíme.. Každopádně bych potom ráda napsala recenzi :) Po obědě jsem chvilku byla tak na PC a pak jsem napsala inspirativní článek na podzim. No a potom jsem jela na pole vybírat brambory. Sestra s tetou, dědou a taťkou tam jeli chvilku přede mnou a ještě nám pomáhala jedna kamarádka našich. Dneska bylo strašně moc řad, ale tak zvládli jsme to živí :D Později přijela ještě mamka a pořád někoho drbala té její kamarádce a s tetou jsme si z ní dělali srandu :D Fakt, ona pořád všechno říkala tak strašně vážně, a kontrolovala se jestli ji někod neslyší a prostě..:DDD No, to byste museli vidět :D A taky tam bylo pár myšek... Jedna se objevila kousek ode mě, když jsem vybírala brambory, tak jako jsem se jenom lekla, ale teď už se myší nebojím.. Dřív jo, ale teď už ne.. A dřív jsem se bála taky žížal (wtf?!), ale teď je už naštěstí v pohodě chytnu.. Zato ségra..:DD Já jsem za ní utíkala s žížalou v ruce a ona úplný perdy a ječela..:DDD No, tak jsme to zvládli. Doma jsme byli asi o tři čtvrtě na pět. Já jsem byla chvilku u babičky, pak jsem jenom v rychlosti udělala outfit a šla ještě ven zase ostříhávat šípky. A tam jsem byla asi do půl sedmé. No a od té doby jsem byla doma, na blogách, na tumblru a asi v sedm jsem se šla umýt. A teď píšu deníček. Za chvilku se budu na něco dívat a večer si budu číst.
Zítra čekejte outfit, deníček a asi už jenom outfity za tento týden, víc asi určitě nestihnu. Mějte se! ;)

Beauty on We Heart It. http://weheartit.com/entry/79334209/via/Ivett7

earthandanimals: The Pathway Photo by Jorge Maia

Yeah Bunny | via Facebook on We Heart It. http://weheartit.com/entry/79370691/via/Ivett7


Black&white outfit ;)

28. september 2013 at 17:38 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Asi o tři čtvrtě na pět jsem přišla z pola... No a teď jsem tu v rychlosti s outfitem. Takže rychle k outfitu. Dneska je to klasický černobílá kombinace.. Skládá se z roztomilého bílého svetříku s pandou, k němu jsem přidala legíny s norským vzorem, pak jsem prostě musela dát bílé válenky no a náhrdelník, náušnice i prstýnek jsou ve znaku mustache. Tak doufám, že se vám outfit líbí. No a jinak dnes už čekejte jen deníček. Zatím čau! ;)