Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

My outfits to school this week 02

15. september 2013 at 15:44 | ♥Ivett♥ |  My outfits
Ahoj!
Jsem tu už podruhé s novým každotýdenním článkem. Tady budou opět dva outfity, ale asi je zopakuju i příšít týden, protože tento týden jsem byla ve škole jen dvakrát :) No, uvidíme. Každopádně dnes jsem je nafotila a tady jsou. A dnes mě fotila sestra, takže tam aspoň nestojím jak blbec s mobilem v ruce :D Jenom omluvte kvalitu a na jedné fotce mám trochu červený oči, ale naštěstí to zdálky není poznat -.- :D (všichni si to teď přibližte :D)

OUTFIT ČÍSLO 1


omluvte tu moji ruku, ale nechtěla jsem tam zase stát jak voják :D


...více v celém článku

ještě jsem zblízka vyfotila vzor na botách


Tričko - H&M
Kalhoty - ?
Boty - Lidl
Řetízek - ? (dárek, mám ho asi 3 roky)
Náušnice - mám je už asi x let z nějakýho krámku z Hostýna :D

OUTFIT ČÍSLO 2

Tričko - Takko
Kalhoty - Kenvelo
Boty - jedno obuvnictví v městě kousek od nás
Řetízek - Takko
Náušnice - z časopisu
 

1 person judged this article.

Comments

1 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 15. september 2013 at 18:04 | React

Paráda, super že dáváš takhle ty outfity :-)

2 Ivett Ivett | Web | 15. september 2013 at 18:13 | React

[1]: Díky :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement