Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Reklama - blog blogerky Macík

5. september 2013 at 20:32 | ♥Ivett♥ |  Reklamy
Ahoj!
Už potřetí zde reklamuji blog naprosto úžasné blogerky Macík. Pokusím se zde napsat něco o jejím blogu a taky o ní. Rozhodně její blog navštivte, nebudete litovat!

Blog už je aktviní asi rok a čvrt. Mezitím byl asi jen jednou či dvakrát pozastaven, ale to jen dočasně. Blog se začala v nedávné době více zaměřovat na modu. Najdete tu různé outfit, kosmetické recenze, ale také deníčky a samozřejmě spoustu překrásných fotografií, protože blogerka je vášnivou fotografkou a podává výborné výsledky :) Dál se zde dají najít i spousty dalších odvětví - recenze na filmy, dokonce i chalenge, nedávno začala blogerka i s líčeními a ještě další spousta věcí. Takže co se blogu týče, rozhodně není nijak nudný!
Blogerka o sobě říká, že je ukecaná, stydlivá a když někdo potřebuje pomoct, ráda pomůže. Jejím velkým koníčkem je, jak už jsem psala, fotografování. Fotí už asi rok. Za život by se ráda podívala do Londýna, Paříže, Los Anglese, Californie a San Francissca. Miluje značky Vans, Converse a Obey. Stejně tak miluje modrou barvu. Ráda by měla ombre.

Rozhodně se tedy na blog podívejte, zaručuju vám, že litovat teda mebudete! :)

Blogerka: Macík


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement