Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Tag - What makes me Me/Co dělá mě mnou

1. september 2013 at 16:00 | ♥Ivett♥ |  Tags..:)
Ahoj!
Jelikož jsem se teď odpoledne překvapivě docela nudila, přemýšlela jsem, jaký bych mohla napsat článek.. No a rozhodla jsem se, že začnu mé zářjiové články tagem, který tu už hodně dlouho nebyl (ou.. naposledy v prosinci :D) Teda, nerozhodla jsem to já.. Projížděla jsem některé blogy co mám v záložkách a na blogu Deni jsem našla tento tag. No a rozhodla jsem se tedy taky ho vyplnit. Tak jdu na to a snad se vám bude líbit :)


1. Kolik měříš? Tak jsem se schválně kvůli této otázce změřila :D A měřím 163 cm :)
2. Kolik ti je let? 13 let
3. Kdy ses narodila? 7. 5. 2000
4. Jakých trendů se většina tvého oblečení drží? No.. přesně jsem tuhle tázku nepochopila, ale napíšu spíš jakého stylu - no, já nemám úplně vysloveně jeden styl, mám ráda jak elegantní, tak i ležérní a prostě.. nedokážu na tuhle otázku tak úplně odpovědět :)
5. Máš nějaké piercingy/tetovaní? Ne, ale v budoucnu (což s mými rodiči znamená min. v osmnácti :D) bych chtěla takový tenpirecing u bobočí.. Ale uvidíme, jestli se mi do té doby nepřestane líbit :D A jednou bych chtěla i nějaké tetování, ale to je zatím spíš jen tak ve hvězdách..:)
6. Existují nějaké potraviny, které nemusíš/nesnášíš? Nemívala jsem ráda většinu masa, ale to už se zlepšilo a teď jím už více.. Ale moc nemusím vepřové.. No, jinak od malička nenávidím špenát.. Prostě mi vůbec nechutná :D A taky nemám ráda plátkové sýry.. Ty mazací (divný slovo, ale nevím jak jinak to nazvat :D) sice nejsou něco, co bych si dávala každý den, ale ty sním, kdežto plátkové vůbec.. A nemám ráda ani smažený sýr :) A ještě jedna věc, která je asi trochu zvláštní, ale prostě..nemám ráda pizzu :D Takže tak..
7. Jaká je tvá aktuální nejoblíbenější písnička? Tak tady na tuto otázku nemůžu odpovědět, protože mých oblíbených písniček je milion :D Ale dneska jsem se přistihla, že jsem si pořád zpívala Everything has changed od Taylor Swift ft. Ed Sheeran :)
8. Zlato vs. Stříbro? Mám ráda obojí.. dřív jsem měla mnohem radši stříbro, ale teď se to zlepšilo a prostě mám ráda obobjí :)
9. Jaké jsou tvoje záliby? Nesmírně ráda čtu, pak hraju na flétnu, což mě taky moc baví, baví mě samozřejmě blogování, poslouchání písniček až do aleluja, sledování filmů a seriálů, být s kamarády a ještě x dalších věcí, na které si teď nemůžu vzpomenout :D
10. Rtěnka vs. Lesk na rty? Tady mám taky ráda obojí, ale vzhledem k tomu, že rtěnky mám jen dvě, kdežto lesků strašně moc, by asi všichni řekli, že miluju lesky.. Ve skutečnosti mám prostě obojí ráda stejně, i když u rtěnek se mi líbí, že nelepí, což je ale u lesků samozřejmý :)
11. Zima vs. Léto? To je trochu těžší.. No, ámm ráda obojí, ale řekla bych, že víc asi léto. Aˇˇt už kvůli prázdninám, nebo kvůli bazénům, prostě mám asi radši léto.
12. Máš akné? Doslova akné naštěstí nemám (to musím zaklepat :D), ale sem tam se mi udělají třbe ze dva pupínky, to snad známe každej.. Ale zpozorovala jsem, že nejčastějí se mi dělají v létě, nebo když je prostě teplo :)
13. Ja tvá pleť mastná, suchá nebo normální? Já mám asi nějakou zajímavou pleť.. I když myslím, že nejsem sama :) No, v létě ji mám hodně mastnou a v zimě zase docela dost suchou, takžeasi tak.. Jsem prostě závislá na ročních obdobích :D
14. Máš pihy? Mám jen takkvé mini pihy na nose, ale jsou opravdu malé, je jich málo a jsou hodně světlé, takže jsou vidět opravdu jen když se zaměříte a zblízka podíváte na můj nos :D (prosím, nedělejte to :D)
15. Jakou velikost mají tvé nohy/boty? Teď mám nejčastější velikost 40, ale některý boty mi jdou i 39, někerý naopak i 41 (ale to jsou fakt jen výjimky)Tak doufám, že sjem tag aspoň trochu úspěšně zvládla a určitě jich čekejte v budoucnu víc.. Asi nejčastěji když bude čas a nebudu vědět co jiného napsat, ale doopravdy bych je chtěla psát častěji :) Zatím čau! ;)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement