Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Zvláštní znamení

22. september 2013 at 11:07 | ♥Ivett♥ |  Books
Ahoj!
Sice nemám moc času, bolí mě hlava a je mi mizerně, ale i tak se pokusím sepsat aspoň trochu solidní článek... A jak je vidět, bude to (snad) článek, recenzující další knihu. Už jsem ji dočetla asi ve středu nebo ve čtvrtek, ale díky naší všemi milované školy jsem se k recenzi prostě nemohla dostat. Ani včera. Až dnes. Ovšem mám asi jen 20 minut, protože pak se musím ještě vrhnout na učení, tudíž se to pokusím vzít rychle.

AUTOR: Iva Macků
SÉRIE: -
ŽÁNR: Dívčí
ANOTONIE:
Silvie, Katka a Larisa se chystají na poslední prázdninový víkend, rozloučit se s létem, užít si trochu svobody bez rodičů a mentálně se připravit na další rok na intru ve Veselí. Čeká je výměnný zájezd do Readingu a určitě spousta opruzu s učením, ale taky třeba noví kluci, nové zážitky a legrace, vždyť jsou kamarádky snad odjakživa. Jenže i to se může jako mávnutím kouzelného proutku změniz. Najednou stojí proti sobě a ani znamení zvěrokruhu jim v tom nepomůžou.


MOJE ZHODNOCENÍ:
Zvláštní znamení je jedna z velmi malého mála českých knih, které jsem přečetla (proto tu logicky není ani oroginální název ani český překlad). Je to takový ten klasický dívčí románek, nic světoborného, ale i tak to má něco do sebe. Já se musím přiznat, že na mém rozhodnutí pořídit si knihu měla velké slovo obálka. No řekěnte sami, není dokonalá? Každopádně jsme tak četla pár recenzí a řekla jsem si, že to zkusím. A myslím, že jsem udělala dobře, protože i když jsem takových dívčích románů přečetla víc, každý je prostě o něčem jiným. Ale ti, co mají těchhle románků plný zuby, ať po tý knížce ani nešahají (ano, nechci vás mít na svědomí -.-) No, už zase kecám o koze a o voze, že :D Tak ještě řeknu, že kniha má 139 stran a 6 (dlouhatánských) kapitol a vrhnu se na shrnhutí děje.
Sivie, Katka a Larisa se chystají na poslední prázdninový víkend.. Bla, bla, bla.. To jsme už slyšeli. Takže, tyhle tři holky jsou nejlepší kamarádky, které odjely na víkend k jedné tetě Katky, která někam odjela. Takže jsou samy. Nedjřív je všechno naprsto v pohdě, legrace, legrace, legrace, v noci se zase bojí vlastního stínu a druhý den se rozhdnou jít na takoviu menší zábavu.. Je tam jeden kluk, kterýho Katka zná, říkají mu Malin (ano, Malin, nepřeklepla jsem se). Jsou tam až do nic a přespí u Malina doma. Ráno snídají s jeho rodinou a přihodí se taky jedna humorná scéna. Ovšem všechny smích po nějaké době přejde. Holky leží na trávě a usnou. Silvii přijde zpráva, ale k mobilu je blíž Katka, takže jí Silivie řekne, ať to přečte. To ale neměla dělat. Zpráva je totiž od Katčina kluka, který je zamilovaný do Silvie (ano, je to vzájemné). Tím končí přátelství Katky a Silvie. Larisa má nejdřív pro Katku pochopení, ale pak jí začne chybět Silvie. Obzvlášť v situaci, kdy by od ní potřebovala poradit. A ta nastane když jsou na výmenném pobytu v Readingu (Velká Británie) a Larisa se skoro vyspí s jendím Angličanem, ačkoliv je sama zasaná. A co se stane, když Angličan přijede k nim do Božetic? Zvládne to Larisa nějak zamluvit? A odpustí vůbec někdy Katka Silvii, to co udělala?
Jak vidíte, opravdu jsem to vzala rychle, takže se omlouvám za uspěchanou recenzi, ale nedokážu prostě začít číst dlaší knížku, aniž bych napsala recenzi na tu minulou (přšerný zlozvyk). Takže tak.


Pak však dojdu děsivého poznání, které mi na krátkou dobu zastaví dech.
Nikdo mě neslyší. Nemám žádný hlas, nevydávám žádné zvuky.
Nejsem.


Zajímavý námět na pozadí, že :D
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement