Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

October 2013

sorry for having feelings.

31. october 2013 at 19:53 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
No a jsem tu v rychlosti s deníčkem. Takže už fakt nechci zdržovat a rovnou se do toho pustím.
Dneska skoro po týdnu zase do školy :P Áchjo.. Doufám, že ti co jsou do zítřka ještě doma si to aspoň užijí :) No, ve škole to dneska byla docela pestré. První hodinu byla ájina. Dostávala jsem známky z testu (jedna! :)) a dělali jsme nějaký cvičení a tak.. V němčině jsme taky dostávali známky, kde mám zase za jedna a jinak jsme tak prcvičovali novou lekci - rodina. Dál byla čeština. Tam jsme začali probírat slovesný vid, což je fakt jednoduchý. V matice teď děláme Pythagorovu větu, což je celkem v pohodě. Ale měli jsme jen pár minut, protože a chvilku se v hlášení ozvalo, že škola hoří -.- No, prostě klasický požární cvičení, který tu je vždycky jednou myslím za 3, 4 roky. Ale chápete to, my jsme 10 minut mrzli bez bund v tom mrazu, jenom někteří měli mikiny, ale v tom stejně byla kosa :P A pak si učitelé stěžují, že jsme nemocní :D A ještě budou beztak zas nadávat uklízečky a všichni, že máme zaprasený papuče :P No, pak jsme se ještě vrátili do matilky. Po ní byla chemie. Dostávali jsme známky z laborky, většina měli jedničky, a tam patřím i já..:) A psoeldní hodinu byl dějepis, jenom jsme se tak o něčem bavili a byla tam fakt sranda :DDD Po škole jsme se sestrou jely domů autem, protože nás dneska brala mamka. Doma jsem se asi do půl čtvrté dívala na TV a pak jsme se sestrou i s mamkou šly do flétny a do kláves. Nejdřív jsme hrály klasický noty do flétny, pak jsme chtěly hrát na klávesy, ale dneska byla ve škole nějaká přednáška, takže jsem hrát nemohla. Takže jsme už začaly cvičit koledy na flétnu. Mamka odešla už o půl paté a my až v pět. Doma jsem jen chvilku mrkla na PC, pak jsem se dívala na TV, chvilku ještě byla na PC a šla večeřet. No a asi od čtvrt na osm jsem tady, udělala jsem outfit, teď deníček, půjdu se umýt a budu se na něco dívat. Toť konec dnešního halloweenského dne. Teda u mě bohužel ne, protože je tohle prostě Česko :P :)
No, zítra čekejte jen outfit a deníček. Sice budu mít čas, ale ten budu muset využát na učení a i když myslím, že se toho zas tak moc nenaučím, asi by se mi po škole nic dalšího vymýšlet nechtělo..Mějte se! ;)

SCARY HALLOWEEN!!! YOUR GHOST♥

Gray&black outfit ;)

31. october 2013 at 19:19 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Rychle jsem tady s outfitem. Takže, dneska jsem se pokusila trochu o nějaký halloweenský, když ej ten Halloween, ale fakt se mi to nepovedlo :D No, ale snad není k zahození. Začala jsem tíhmel tričkem s netopýrem, ke kterému jsem přihodila šedé kalhoty a vyšší černé boty. No a jako doplňky černé náušnice s netopýry a takový trochu dšedý prstýnek s netopýrkem. No, tak snad se někomu zalíbí.A jinak dneska čekejte ještě deníček. Zatím čau! ;)


stop comparing yourself to others.

30. october 2013 at 18:33 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
No a jsem tu naposledy a to s deníčkem. Mám sice dneska ještě čas, ale stejně bych to nerada psala půl hodiny :) Takže začnu.
Ráno jsem se probudila asi o půl sedmé. Chvilku jsem jen tak ležela a pak jsem si asi do půl osmé četla. Potom jsem se se sestrou a s mamkou dívala na TV (mamka byla dneska doma). Posnídala jsem a tak a zapla PC. Mrkla jsem na blogy, na tumblr a prostě tak a až asi o půl jedenácté jsem napsala článek se včerejšíma nákupama. Mamka pak jela do města a sestra byla s kámoškou no a já jsem oškrábala a nastrouhala jabka na žemlovku. Pak jsem se asi do dvanácti dívala na TV. Potom až přijela mamka, jsem zase dělala štrůdl. Jo, už zase, ale zítra se vrací babička z nemocnince, tak jsem jí chtěla něco upéct. No a zítra bych to nezvládla, protože je už škola :/ Takže jsem udělala dva pláty, snědla polívku, pak mi chládlo hlavní jídlo, takže jsem to mezitím dodělala a peklo se to.. No a potom jsem doobědvala. Měli jste slyšet, jak dneska mamka se ségrou ječely -.- A to kvůli blbé matice :P No nic. Po obědě jsem psala článek s oblíbenýma písničkama za říjen a dopsala jsem ho asi před druhou. No a pak jsem asi do tří byla na PC. Nejdřív tak na internetu a pak jsem si stahovala do MP4 písničky. A asi od tří do čtyř jsem se dívala na TV. Mamka jela nějak o půl třetí k babičce a sestra byla s kámoškou venku, takže jsem byla doma sama. U TV jsem si nalakovala nehty tím novým lakem, takže na světle fialovo a byla jsem fakt překvapená, jak rychle schne. No, pak jsem byla na PC a asi v pět jsem šla do knihovny. Přišla jsem před půl šestou, nachystala si věci do školy a byla na PC. Před chvilkou jsem udělala outfit, teď píšu deníček a půjdu se umýt. No a pak se budu na něco dívat..
Achjo, taky se vám zdá, že ty prázdniny mega rychle utekly? Teda těm, co ještě chodí do školy :) A fakt z celého srdce závidím těm, co mají ve čtvrtek a v pátek ještě ředitelský volno :P Ve městě, kam chodím do školy, jsou tři školy. A dvě mají ředitelský, jenom my velký kulový :P No nic. Zítra čekejte jen outfit a deníček. Jo a přeji vám zítra strašidelný Halloween! (taky vás štve, že se tady neslaví? jako myslím tak, jako třeba v Americe a tak..:P) Mějte se! ;)


Gateway to Heaven 

breakinq: warning! my blog may cause joy♡


Orange&gray outfit ;)

30. october 2013 at 18:10 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Jsem tady rychle s outfitem. Dneska je takový hodně jednoduchý a asi ne zrovna nejlepší, ale třeba se někomu líbit bude. No, začala jsem tímhle jednoudchým oranžovým svetrem, ke kterému jsem přidala šedé kalhoty. Hledala jsem nějaké oranžové boty a zůstala jsem u těchto, které jsou takové vyšší. No a jako doplňky jsem vybrala řetízek s takovým šedým kamínkem, stříbrné náušnice a oranžový prstýnek. Doufám, že někomu se outfit aspoň trochu líbí. A dnes čekejte ještě deníček. Zatím čau! ;)


Songs for october :)

30. october 2013 at 13:54 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Říjen sice končí až zítra a listopad začíná v pátek, ale doufám, že nevadí, když sem dám článek s oblíbenýma písničkama za říjen už dneska. O víkendu totiž nebdudu mít moc času, takže teď o prázdninách toho času využiju :) Tento měsíc jsem psolouchala spíš nějaký starší písničky, který už jsem do článků dávala, takže tady nejsou, ale přesto jsem začala poslouchat i nějaký nový :) Tak třeba máme nějaký spolčený a pokud ne, doufám, že se vám budou líbít stejně jako mě :)

Avril Lavigne ft. Chad Kroeger - Let me go

...více v celém článku


Mini shopping with friend

30. october 2013 at 10:36 | ♥Ivett♥ |  Shopping..:)♥
Ahoj!
Jak jsem psala včera, byla jsem včera s kamarádkou na takových malých nákupech. Prošly jsme dost obchodů, ale něco bylo moc drahý, někde zase nebyl moc velkej výběr, ale stejně jsme něco málo ulovily. Já teda ale fakt málo, protože jednak jsem si teď koupila ty drahý boty a za druhý se fakt snažím aspoň trochu štřit na ten Londýn :) No, ale teď teda ke koupeným věcem. Ještě se omlouvám, za kvalitu, ale teď jak je ráno zataženo, takže není moc denního světla, prostě moc kvalitní fotky nejdou, ještě mobilem.. Ale snad nevadí :) No a co si koupila kamarádka, to můžete vidět tady. Já už začnu.

Tenhle pletenej šátek jsme ulovily v jednom malém obchůdku za 150 Kč. Jo, možná se to někomu bude zdát moc, ale fakt mi věřte, že to za to stojí♥ Navíc je to úžasný na dotek♥ :)

...více v celém článku


change the game, don't let the game change you.

29. october 2013 at 19:42 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsem tu s deníčkem. Dneska teda jen dva články, ale to jenom dneska... Uvidíme, jak to bude zítra :) Teď teda ke dnešku.
Probudila jsem se asi v šest. Tak do půl sedmé jsem si četla. Pak jsme posnídala a dívala se na TV. Asi v sedm jsem zapla PC a tak mrkla na blogy a prostě tak... Okolo půl osmé jsem se už oblíkla a tak.. No a o čtvrt na osm jsem šla na zastávku, kde právě ve stejnou chvíli přišla i kámoška, se kterou jsem dneska jela do města tak trochu nakupovat :) Měla jsem s sebou ale jen 300 Kč, protože jsem si teď koupila ty drahý boty a taky si trochu štřím na Londýn, takže fakt nechci moc utrácet :) Takže, nejdřív jsme šly k vitenamcům.. Kámoška si zkoušela kabáty, který mi mamka zakázala kupovat, říkala, žei si ho koupíme až když tak spolu :P No, každopádně kámoška si odnesla dokonalý červený kabát♥ Potom jsme tak chodily po náměstí, ale něco bylo drahý až hrůza :/ Chápete to, úplně obyčejný tričko za 700 Kč! No, ale něco jsme si s kámoškou koupily - v jednom obchodě jednu věc úplně stejnou, ale v jiné barvě a pak ještě něco v drogerii. Ale zatím vás nechám napínat, článek by se tu mě objevit zítra. Původně jsme měly jet až 11:40 domů, ale stihly jsme to dřív, takže jsme jely už v 9:50. Doma jsem byla chvilku na PC a pak jsem se dívala na TV. Asi ve dvanáct jsem šla zamést průjezd a potom jsme se ségrou obědvaly a sledovaly TV. No a asi v jednu pro mě přišla kámoška. Nejdřív jsme jely na hřiště a tak půl hoďky tam tak seděly a kecaly a pak jsme se u nás dívaly i se sestrou na Babovřesky :D Já jsem to viděla už snad desetkrát a pořád z toho nemůžu :D No, pak jsme s kámoškou ještě chvilku byly u nás a potom šla domů.. Já jsem se asi do čtyř dívala na TV. Pak přijela mamka, takže chtěla vědět co jsem si koupila a takový, což zabralo tak půl hoďky no a pak jsem byla na PC. Nejdřív jsem byla na internetu, ale pak jsem dodělávala a naštětí už dodělala ten blbej projekt do zeměpisu. Včera jsem se strachovala, že nevím, co na tu poslední stránku vecpat a dneska jsem skončila s jednou stránkou navíc :D Ale nestěžuju si :) No, to jsem dělala tak do půl šesté. A od té doby jsem tak různě na PC a udělala jsem taky outfit. No, teď dopisuju deníček, půjdu se umýt a budu se na něco dívat. A v noci si budu číst♥
Achjo, zítra poslední den prázdnin..:'/ Ale štve mě, že něterý školy mají ve čtvrtek a v pátek ředitelský volno :P No, každopádně co se blogu týče, mám připravené čtyři články, tak snad to vyjde. U toho jednoho si nejsem jistá, ale tak uvidíme. Mějte se! ;)

White&blue outfit ;)

29. october 2013 at 18:44 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dneska sice stíhám jen outfit a deníček, ale na zítřek mám nachystaných článků víc :) No, teď k outfitu. Hledala jsem nějaký bílý svetr a našla jsem tenhle naprosto dokonalý♥ :) K němu jsem dala takové potrhané modré kalhoty. Snažila jsem se najít nějaký bílý uzavřený boty, ale bohužel jsem nenašla, takže jsem přistoupila na boty na podpatku. A jako doplňky jsem zvolila modrý řetízek, modré náušnice a bílý prstýnek. Tak snad se outfit líbí. A dnes čekejte ještě deníček. Zatím čau! ;)


but !just frineds" don't look at each other like that.

28. october 2013 at 20:40 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Docela v rychlosti jsem tu s deníčkem.
Doufala jsem, že dneska stihnu ještě nějaký článek navíc, ale kromě tagu jsem bohužel nestihla nic víc..:/ No, tak snad nevadí, možná si zítra najdu čas :) Dneska jsem se probudila asi o půl sedmé a tak hoďku jsem si četla. Pak jsem posnídala a tak a zapla PC. Mrkla jsem na blogy, na tumblr a prostě tak různě... Asi od jedenácti do dvanácti jsem dělala štrůdl a přitom koukala se sestrou zase na Babovřesky :D Po obědě jsem byla na PC a taky psala už podruhé Liebster Awards Tag. Pak jsem byla chvilku na PC, chvilku jsemse dívala na TV a prostě tak.. Asi ve čtyři jsem se šla projít.. Chvilku jsem jen tak seděla na hřišti a poslouchala prostě všechno možný a pak jsem si dala do uší sluchátka a přemýšlela.. No a pak jsem se šla ještě tak projít. Vrátila jsem se asi před pátou. Chvilku jsem si četla a asi do šesti dělala projekt do zeměpisu.. Něco jsem ještě opsala z knížky, pak jsem si ještě něco našla na internetu, ale pořád mi zbývá jedna stránka a problém je takový, že absolutně netuším, co tam ještě napsat :D No, snad mě něco napadne. Pak jsem byla asi do sedmi jen tak na PC a v sedm jsem se šla umýt. Pak jsem byla na PC a asi v osm jsem začala psát deníček, ale mezitím jsem se dívala ještě na nový video mé milovanéí Bethany♥ :) A teď se budu na něco dívat. Btw., dneska v 10:15 se sestřenici narodilo druhý mimčo a už třetí zlatíčko v naší rodině♥♥ Jmenuje se Kuba a zatím jsem ho viděla jen na fotce, ale už se na něj strašně těším♥ :)
Zítra ráno jedu s kámoškou nakupovat, takže tu určitě ráno nebudu. No a odpoledne čekejte outfit, večer deníček a jinak fakt nevím... Ještě se musím podívat na ten zeměpis a možná ještě něco do školy, takže fakt nevím. Mějte se! ;)

Purple&black outfit ;)

28. october 2013 at 18:57 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Jsem tady s outfitem. A to jen tak v rychlosti. Takže dneska je opět takový trochu elegantnější. Hledala jsem něco fialového a našla jsem tohle tílko s černou krajkou nahoře, které mě fakt ohromilo, čímž se dostalo do outfitu :) K němu jsem přidala klasický černý kalhoty a fialový boty na podpatku. A jako doplňky stříbrný řetízek, fialové náušnice a černý prstýnek. Tak snad se outfit líbí. No a jinak už dneska stihnu jen deníček. Zatím čau! ;)