Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Ladíme!

19. october 2013 at 13:24 | ♥Ivett♥ |  ...Movies...♥ :)
Ahoj!
Po docela dlouhé době jsem tu zase s filmovou recenzí (naposledy tu byla 2. srpna :D). Takže nebudu zdrživat a začnu.

ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Pitch Perfect
ŽÁNR: Komedie / Hudební / Romantický
ROK: 2012, USA
REŽIE: Jason Moore
PŘEDLOHA: Miceky Rapkin (kniha)
HLAVNÍ ROLE:
Anna Kendrick - Beca Mitchell
Skylar Astin - Jesse Swanson
Rebel Wilson - Tlustá Amy
Anna Camp - Aubrey Posen
Brittany Snow - Chloe Beale
Adam DeVine - Bumper Allen
Ben Platt - Benji Applebaum
John Michael Higgins - John Smith
Elizabeth Banks - Gail Abernathy-McKadden


Beca nastoupila na novou školu a jako těžký introvert má v plánu nikam se nezařazovat a s nikým se nepřátelit. To je první důvod, proč ji nepotkáte jinak než se sluchátky na uších. Tím druhým je touha stát se úspěšnou dýdžejkou. Svého plánu se drží až do chvíle, než narazí na velmi nesourodou partu holek (upjaté královny krásy, urostlé drsňačky, sexuální dračice i těžké asociálky), které spojuje soutěžní sborové zpívání slavných písniček bez hudebního doprovodu. Ten si vytvářejí vlastním hlasem. Beca sice na první kolo námluv řekne "ne", ale nezpochybnitelný hudební sluch a schopnost zpívat čistě i ve sprše, ji nakonec do klubu zpívajících studentek přivede. Jenže Beca je tak trochu rebelka, a tak to okamžitě začne mezi ní a neoficiální šéfkou týmu Aubrey nezdravě jiskřit. Zatímco Aubrey je vyznavačka středního proudu, Beca neustále hledá nové cesty, Aubrey jde hlavně o vítězství v prestižním klání školních vokálních skupin, Beca na nějakou soutěž zvysoka kašle. Liší se prakticky ve všem a jako silné povahy se jednou musí nevyhnutelně střetnout. A ač klasik zpívá, že "zpívání krásně zní", tohle rozhodně krásné nebude. A přitom finále je tak blízko!


Určitě hodně z výs o filmu aspoň slyšelo a to spíše v anglické podobě Pitch Perfcet. Já jsem o něm samozřejmě taky slyšela a jednoho krásného letního odpoledne jsme si s kámoškou řekly, že se na něj mrkneme. Takže, vůbec jsem nevěděla co čekat. A výsledek? Film mě naprosto ohromil! Rozhodně je jeden z nejlepších (i když... mých oblíbených filmů mám asi 1 583 254, ale co :D). Řekla bych, že se přidávám k názoru spousty lidí - totiž, že je film Ladíme! docela podobný seriálu Glee. Ano, to je, ale určitě ne ve všem.. Někteří k tomutu názoru dojdou už tím, že jak film tak seriál jsou hudební, ale jen pdole tohoto to tak určitě není. Obsah jste si mohli přečíst v předchozím odstavci, přesto se ho pokusím krátce shrnout svými slovy. Takže, po tom co se Aubrey pozvrací na pódiu, nemůže spolu s kamarádkou Chloe najít nikoho do holčičího pěveckého klubu Bell.. Přesto se jim podaří uspořádat konkurz, ovšem většina dívek se jim nelíbí.. Ale dostanou docela solidní setsavu. Beca těmihle věcmi vcelku pohrdá, takže se určitě do týmu přidat nechce. Až dlouhodbé přesvědčování Chloe ji nakonec přemluví a zkusí vstoupit do týmu, kde je přijata. Jak se píše výše, s hlavní představitelkou Bell, Aburey, se Beca v ničem nemůže shodnout.. Na soutěžích mají vždy stejnou píseň, oblečení a prostě vždy stejné vystoupení.. Beca by to chtěla ale nějak oživit a provést změnu, čímž se s Aburey dostane do sporů.. Co na to ostatní čelnky Bell? A jak to teda nakonec dopadne?


Tak toť vše. Film učite doporčuju, obzvlášť těm, kteří mají rádi Glee. No a teď přichází řada na dávku obrázků a animací, kterou ovšem můžete klidně přeskočit a rovnou skočit na film:

(je to to druhé video, jen klikněte na obrázek a možná budete muset chvilku počkat než se načte, ale jinak mi jede normálně)


...více v celém článku

Zdroj obrázků: tumblr.com 
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement