Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Liebster Awards Tag 2

28. october 2013 at 14:40 | ♥Ivett♥ |  Tags..:)
Ahoj!
Dnes jsem byla již podruhé nominovaná na tenhle tag a to blogerkou Macík, které také z celého srdce moc děkuji! :)Tag od Charmed-ky.Pavly, který jsem psala včera, můžete vidět tady. Docela se mi to taky hodí, protože mě to psaní jednak bavilo a za druhé se mi tam nevlezla všechna fakta, která bych vám chtěla sdělit, tak snad teď zase nebudu jako na potvoru dlouho přemýšlet, co vám sem napsat :D No, tak já snad jen zopakuju pravidla a pustím se podruhé do toho :)

1) Nejdříve mám napsat 10 faktů o sobě.
2) Dalším krokem je odpovědět otázky od Macíka.
3) A nakonec vymyslím 10 otázek a nominuji 5 blogů, kteří jsou tímto zapojeni do tohoho tagu.

...tag v celém článku


10 FAKTŮ O MĚ
-nemyslím si, že jsem nějaký tlustý strašidlo, ale rozhodně mám docela dost kil navíc, která bych nechtěla :)
-strašně ráda píšu, ale bohužel na to teď není tolik času :/
-nerada se vychloubám, ale jsem ráda pochválena :D
-jediný koláč, který umím upéct úplně výborně, je štrůdl
-mám mladší desetiletou sestru, kvůli které bych někdy nejradši vyskočila z kůže, ale jindy jsem zase strašně ráda, že ji mám -.-
-vždycky, když jsem třeba o rok starší nebo tak, si říkám, jak jsem mohla někdy udělat to co jsem udělala a skoro se propadám hanbou -.-
-kdybych mohla, tak jsem opravdu výbušná, ale dokážu to dobře skrýt
-před cizími jsem ze začátku strašně stylivá (teda aspoň dřív, teď už to není tak hrozný), ale s kámoškama nebo ve škole jsem fakt pravý opak :D
-Harryho Pottera jsem četla dohromady asi sedmkrát (každý díl)
-asi přibližně pět let předtím, než jsem se narodila, jsme měli psa Bena (dlouhosrstý jezevčík), se kterým jsem vyrůstala a měla jsem ho strašně ráda, bohužel před dvěma roky v únoru umřel :'(


OTÁZKY OD MACÍKA

Tvůj vzor\y?
Nemám přímo nějaký vzor, podle kterého bych se řídila, ale je určitě spoustu lidí, které obdivuju... Samozřejmě jsou to taky nějaké slavné osobnosti, ale i lidi z mé bízkosti... Snad nevadí, když je tu nebudu vyjmenovávat, asi by to bylo na dlouho :)
Kdybys mohla někde odcestovat do zahraničí kde by ses vypravila?
No, jako první určitě do Londýna, kam pojedu v červnu se školou a už se strašně těším. Tam chci opravdu nejvíc. Ale jinak bych se ráda podívala do Paříže, do Říma, do New Yorku, San Francissca, LA a určitě do spousty dalších měst a míst... V budoucnu bych fakt strašně ráda hodně cestovala :)
Tvoje oblíbená kosmetická značka a produkt který bys doporučila od této značky. (může být i víc)
Má velice oblíbená značka je Miss sporty, odkud bych rozhodně doporučila řasenku Lash millionaire (na odkazu je recenze). Akorát laky od ní nejsou zrovna žádný zázrak. Naopak miluju laky od Essence. A pak mám taky ráda značku Avon. Já vím, že spousta lidí na ni nadává, ale já ji mám fakt rda, hlavně co se týče pečující kosmetiky (s lakama na tom taky nejsou moc slavně). Nařpíklad mě naprosto ohromil tento krém na nohy nebo tato řasenka.
Jaká je tvá oblíbená barva?
Mou naprosto nejoblíbenější barvou je už strašně dlouho černá. A jinak mám taky hodně ráda fialovou a temně modrou.
Jaký je tvůj názor na alkohol, drogy, kouření?
No, já k tomuhle všemui moc dborý vztah nemám... Proti alkoholu ne tak docela - samozřejmě, že sem tam se člověk může napít, někdy i opít, ale ne pravidelně.. Já vím, že někdy člověk nenachází jiné východisko než se opít, a být tak na alkoholu závislý, nebo začít brát drogy a nebo kouřit. Ale když ji někdo v téhle bezmocné situaci, východisko se najde vždy i jiné. A pokud se neobjeví hned, jednou určitě. A lidi, kteří např. berou drogy jen tak pro srandu, až jsou na tom jednou závislí a musí se jít léčit, jsou prostě volové. Sice to začalo jen pár "nevinnými" třeba pilulkami, skočnilo to katastrofou.
Jak dlouho bys s blogem chtěla pokračovat?
Doufám, že co nejdéle. Ráda bych třeba i v dospělosti stále blogovala na tomto blogu a strašně moc obdivuju lidi, kteří tohle dokázali :)
Jáký je tvůj názor na mě?
Ty jsi ten nejúžasnější člověk, jakého jsem kdy měla mám a budu mít... I když se třeba jednou vdám (oi čemž velice velice silně pochybuju), stejně tě pořád budu mít nejradši. Nechci, aby to vyznělo jako nějaký vyznání lásky (:DD), ale jsi skutečně nejlepší kamarádka na světě, která mě nikdy nezradila, vždycky mi pomohla a pomůže, má pro mě pochopení a taky člověk, se kterým se pořádně vyblbnu..:D Kolik jsme už zažili záchvatů smíchů radši nechci ani počítat :D Doufám, že i když se rozdělíme třeba přechodem na jinou školu, jako kamarádky se nikdy nerozdělíme. Zkrátka, o takové kamarádce může čloověk jen znít♥ Mám tě strašně moc ráda! :)
Máš ráda Disney pohádky?
Milujuu Disney pohádky!♥ Jo, te%d si asi hodně lidí zaťuká na čelo, ale já je prostě miluju a nestydím se za to. Spousta mě dokáže hodně rozesmát a hlavně je v nich tolik moudra, kolik by úotřeboval každý z nás. Ale nejen to moudro slyšet, hlavně se podle něj chovat :)
Tvůj oblíbený domací mazlíček?
Jestli se bere pes jako mazlíček (já ho tak beru), tak určitě pes. Žádného jiného mazlíčka kromě psa jsem nikdy neměla. Jen možná pár koček, ale ty jsem nějak moc nezažila. Takže za mě určitě pes
Co by sis přála?
Aby se splnilo moje tajné přání... A aby se všechno nebralo jen jako povinnost, ale jako zábava :)


10 OTÁZEK PRO VÁS:
-doufám, že nevadí, že některé jsem jen zkopírovala z minulého tagu a některé jsem si vymyslela nové :)
1) Podle čeho posuzuješ, jaký člověk je?
2) Pokud to narozdíl ode mě víš, čeho bys chtěl/a jednou v životě dosáhnout?
3) Co máš na sobě rád/a?
4) Co na sobě nesnášíš?
5) Jak nejradši trávíš svůj volný čas?
6) Kdyby jsi mohl/a změnit jednu věc v životě, co by to bylo? Samozřejmě pokud je to moc osobní, nemusíš to sem psát.
7) Bez jaké věci si absolutně nedokážeš představit svůj život?
8) Kdyby sis mohl/a vybrat jeden knižní nebo filmový svět, kde bys chtěla žít? (např. Bradavice a podobné fantasy světy, ale klidně i nějaké existující místo, které se v nějaké knžíce nebo filmu objevilo a prostě to tam miluješ)
9) Jaký je tvůj nejhorší zlozvyk? (pokud nějaký máš)
10) Jaký předmět ve škole tě nejvíc baví/bavil a proč?

MNOU NOMINOVANÝCH 5 BLOGŮ
-už jsem nechtěla opakovat ty samé, které jsem zvolila minule, takže jsem prozkoumala, koho dalšího bych tagem pověřila a... tady jsou :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Saša Saša | Web | 28. october 2013 at 16:10 | React

Ahoj, ďakujeme za nomináciu, ale bohužiaľ sa ani jedna nezúčastníme, jednak ja som sa už zúčastnila a Timi tiež na svojej druhej stránke, tak prepáč.
Skvelé fatky, mám chuť na štrudlu :D

2 Ivett Ivett | Web | 28. october 2013 at 17:24 | React

[1]: Jasně, nevadí :)

3 Nicol - best-actresses.blog.cz Nicol - best-actresses.blog.cz | Web | 28. october 2013 at 18:55 | React

Děkuji za nominaci, moc mě to potěšilo, pokud si holky všimnout tak je určitě taky ^^:) A už to mám na blogu ˘˘:)

4 Ivett Ivett | Web | 28. october 2013 at 18:58 | React

[3]: To jsem ráda a nemáš zač :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama