Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Mini shopping with friend

30. october 2013 at 10:36 | ♥Ivett♥ |  Shopping..:)♥
Ahoj!
Jak jsem psala včera, byla jsem včera s kamarádkou na takových malých nákupech. Prošly jsme dost obchodů, ale něco bylo moc drahý, někde zase nebyl moc velkej výběr, ale stejně jsme něco málo ulovily. Já teda ale fakt málo, protože jednak jsem si teď koupila ty drahý boty a za druhý se fakt snažím aspoň trochu štřit na ten Londýn :) No, ale teď teda ke koupeným věcem. Ještě se omlouvám, za kvalitu, ale teď jak je ráno zataženo, takže není moc denního světla, prostě moc kvalitní fotky nejdou, ještě mobilem.. Ale snad nevadí :) No a co si koupila kamarádka, to můžete vidět tady. Já už začnu.

Tenhle pletenej šátek jsme ulovily v jednom malém obchůdku za 150 Kč. Jo, možná se to někomu bude zdát moc, ale fakt mi věřte, že to za to stojí♥ Navíc je to úžasný na dotek♥ :)

...více v celém článku


V drogerii jsem si koupila antiperspirant, který jsem fakt už potřebovala, všechny mi došly. Stál mě asi 50 Kč a možná se tu časem objeví recenze :)

A poslední věc, kterou jsem si odnesla taky z drogerie, je tento světle fialovej lak na nehty od Essence. Já mám sice fialových laků fakt hodně, ale všechno je to takovej ten klasickej odstín, kdežto tenhle světlej se mi líbí už dlouho, takže jsem ráda, že ho konečně mám :) A to asi za 40 Kč.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 ruthi. ruthi. | Web | 30. october 2013 at 10:49 | React

krásný, ten pletený šátek! a věřím tomu, že je úžasný na dotek, vypadá tak!! :) a nádherný lak, ta barva je kouzelná! ^^

2 Ivett Ivett | Web | 30. october 2013 at 11:50 | React

[1]: Díky :) To fakt je♥ :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement