Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Nákupy v Šantovce v Olomouci

20. october 2013 at 18:23 | ♥Ivett♥ |  Shopping..:)♥
Ahoj!
Jsem tu dneska s prvním článkem.. Dneska jsme s našima a se sestrou byli od rána (vyjeli jsme asi o půl osmé) v Olomouci.. a to až skoro do tří hodin :D No, většinu času jsme byli, jak je vidět v nadpisu, v novém olomouckém obchodním centru s názvem Galerie Šantovka... Úplně celý jsme to tam obešli a hlavně jsme samozřejmě byli v obchodech. Teda, někde to bylo pěkěně drahý -.- Vlastně asi všude, ale čemu se divit že :D Takže se taky není čemu divit, že jsme si odnesla "jen" dvě věci, ale ta jedna byla hodně drahá a jsem neskutečně ráda, že ji mám. No a oba tyto kousky tady uvidíte. Jinak, kde jsme ještě kromě Šantovky byli nebo co jsme tam ještě viděli se dozvíte dneska v deníčku, který doufám stihnu. A teď už k těm dvěma koupeným věcem.

Takový normální černý tričko s nápisem jsem ulovila v Takku. Bylo ještě ve slevě jen za 99 Kč, takže naprosto super.

...více v celém článku


A tyhle naproot totálně dokonalé botičky mám z Deichmana. Stály sice 800 Kč, ale za to to stálo♥ Líbily se mi dvoje - tyhle a ještě takové nízké, černé, se cvočkama, které uvidíte v zítřejším outfitu (už jsem si ho udělala dneska, jelikož zítra nebude čas)... Vůbec jsem nevěděla, které si vybrat. Ale nakonec rozhodlo to, že ty černé nebyly v mé velikosti (o číslo menší mi byly v podstatě dobrý, ale trochu těsnější a dlouho by mi asi nevydržely), takže vyhrály tyhle vysoké hnědé. Ale jsou fakt dokonalý, nemůžu se na ně vynadívat :D Takže tolik k nákupům :)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement