Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Songs for october :)

30. october 2013 at 13:54 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Říjen sice končí až zítra a listopad začíná v pátek, ale doufám, že nevadí, když sem dám článek s oblíbenýma písničkama za říjen už dneska. O víkendu totiž nebdudu mít moc času, takže teď o prázdninách toho času využiju :) Tento měsíc jsem psolouchala spíš nějaký starší písničky, který už jsem do článků dávala, takže tady nejsou, ale přesto jsem začala poslouchat i nějaký nový :) Tak třeba máme nějaký spolčený a pokud ne, doufám, že se vám budou líbít stejně jako mě :)

Avril Lavigne ft. Chad Kroeger - Let me go

...více v celém článku


Little Mix - Move


Beyonce - Listen


Pink - Perfect


Kelly Clarkson - Because of you


Kelly Clarkson - White Christmas


Kelly Clarkson - Underneath the Tree


Olly Murs - Hand on heart


The Pretty Reckless - Going to hell


Taylor Swift - Crazier

Taylor Swift - Never grow up


Katy Perry - Unconditionally


Demi Lovato - Let it go


Demi Lovato - Made in the USA
-já vím, že tahle písnička je stará už několik měsíců, ale já ji začala nějak víc poslouchat až teď♥ :)


Kystalky - Tenhle kluk
-ne, ty Krystalky fakt vůbec neznám, ani nevím kdo to je :D
-jestli jste viděli Babovřesky, tak tahle písnička tam byla a já si ji prostě zamilovala♥ :D


 

2 people judged this article.

Comments

1 Macík Macík | 30. october 2013 at 14:04 | React

Dobrý článek :) Pojď na fb prosím;)

2 Ivett Ivett | Web | 30. october 2013 at 16:39 | React

[1]: Díky moc :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement