Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Songs for september :)

5. october 2013 at 9:14 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Naskytla se mi chvilka času, takže bych ráda v rychlosti napsala článek s oblíbenýma písničkama za září.. Tentokrát jich není tase tolik, protože prostě poslouchám i oblíbený písničky za jiný měsíce, takže je jich dohromady miliony :D Prostě na co mám náladu.. Ale zase nemůžu říct, že jsem si nenašla žaádný nový písničky, takže tady jsou.

Avicii - Wake me up
-já vím, že s tím picházím pozdě, ale poslechla jsem si ji až v září, takže proto :)

... více v celém článku


Vintage - We can't stop (Miley Cyrus)
-tahle skupina předělává písničky od různých zpěváků a zpěvaček do mám dojem tak 50. let minulého století a je to prostě něco :) Strašně jsem si oblíbila následující dvě...

Vintage - Call me maybe (Carly Rae Jepsen)

Ellie Goulding - How long will I love you

Kelly Clarkson - Tie it up

Birdy - Wings

Birdy - Shelter

Birdy - Without a word

Birdy - 1901

Birdy - Just a game

Birdy - Terrible Love

Birdy - Fire&Rain

Birdy - Young Blood ODKAZ

Bruno Mars - Young girls


Katy Perry ft. Juicy J - Dark horse

Katy Perry - Walking on air

MKTO - Classic


Lorde - Team


John Mayer - Stop this train


CHVRCHES - The mother we share
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement