Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

November 2013

this time last year everything was so defferent.

30. november 2013 at 21:28 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Opravdu jenom v rychlosti přispívám deníčkem. No, vrhnu se na to.
Dneska jsem se probudila asi v sedm a tak do osmi jsem se dívala na TV. Potom jsem posnídala atd. a dívala se na TV. Asi o půl desáté jsem šla za babičkou a pekly jsme bábovku, takvou tu dvojbarevnou. A zjistila jsem, že to není žádná věda :) Pak jsem doma byla chvilku tak na PC no a před obědem jsem se asi hodinu učila chemii. Po obědě jsem byla chvilku na PC a potom jsem šla tak na půl hoďky za babičkou. Doma jsem se pak ještě učila no a potom jsem na PC psala článek s oblíbenýma písničkama za listopad. To jsem psala tak hoďku a něco a pak jsem byla na PC, psala úkol do školy, pak ještě udělala outfit a asi okolo půl sedmé jsme se ségrou a s mamkou začaly péct perníčky... Každý rok je tka pečeme a úplně to miluju♥ Samozřejmě jsem jako vždycky "uždibovala" těsto, že :D No, uždibovala, spíš megauždibovala :D Taky tak milujete neupečený těsto na perníčky, nebo jsem tak blbá sama? :) Asi o tři čtvrtě na osm jsem se šla umýt no a od té doby jsem se dívala na TV. V sobotu se totiž se ségrou vždycky díváme na StarDance, dívá se někdo taky? :) Za chvilku se letím mrknout na vyhodnocení :) No a teď píšu deníček.
Zítra se budu muset taky dost učit a tak na blogu čekejte asi jen outfit, deníček a článek s tím, co jsem měla tento týden na sobě. Mějte se! ;)

Blue&red outfit ;)

30. november 2013 at 19:53 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Jsem tady s outfitem. Dneska jsem do něj vybrala šaty a to v takové modré barvě. K nim jsem přidala červené boty na podpatku. Do červena jsem zvolila taky doplňky - řetízek a náušnice. No a s barvou šatů ladí jen modrý lak v tomtéž odstínu modré. Doufám, že se outfit líbí. No a dnes čekejte ještě nějaký rychlý deníček.Songs for november :)

30. november 2013 at 16:35 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Jelikož je dnes posledního listopadu, mám tu pro vás článek s mými oblíbenými písněmi za měsíc listopad, který dneškem končí. Moc se mi líbí anglické koledy nazpívané Kelly Clarkson, ale tady jsou jen ty, které jsme poslouchala nejvíc :) Dál jsou tu písničky z úžasnýho novýho alba Katy Perry a další náhodný úžasný písničky :) Takže nebudu zdržovat a začnu.

Birdy - Light me up

...více v celém článku

i fake a smile.

29. november 2013 at 20:46 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska jsem tu s deníčkem zase trochu později, protože nějak nestíhám..-.- Takže to vezmu fofrem.
Včera mi bylo strašně blbě až do noci, pak jsem měla i zimnici... Já jsem fakt myslela, že umřu :D Ale nějak jsem se z toho asi vyspala a ráno už jsme byla naštěstí fit :) Ve škole byla první hodinu matika, kde teď děláme jednoduché mocniny a odmocniny na třetí. V plavání zase plavaly jen tři holky - já a dvě kámošky. Ale co :) A bylo to docela dobrý, i když já prostě plavat umím, jenomže se strašně zadýchávám, takže za chvilku už nemůžu...-.- Budu to muset nějak změnit, jen by mě zajímalo, jak to provedu :) Pak byla čeština - sloh, kde jsem měla dneska mluvní cvičení já a pak kámoška. Měla jsem to připravený, ale za chvilku mi došlo téma a neměla jsem o čem mluvit :D Moc nejsem na mluvení..-.- Teda na mluvení třeba před třídou, jinak melu pantem pořád :D Po češtině byl zeměpis. Tam jsme dostávali známky z testů (dvě dvojky, takže super! :)) a bavili jsme se o něčem.. A s kámoškou a dvěma spolužákama před náma jsme se strašně nachlámali :DDD No a dnes poslední hodinou byla hudebka, kde jsme se bavili o.... nevím-jak-se-jmenoval -.- Noo, to je jedno, ale vím, že to byl zpěvák a že se narodil tuším nějak okolo roku 1915 ? a žil do roku 1998 :D To byla dneska poslední hodina, protože 6. (fyzika!) nám odpadla :) Šli jsme na oběd a potom jsme se s kámoškou loudaly na nádraží, protože jsme měli fůru času. A stejně jsme asi půl hodiny musely čekat :P Tak jsme kecaly a kecaly, po půl druhé přijel bus a jely jsme domů. Doma jsem se dívala asi do čtyř na TV. Pak jsem byla chvilku na PC a asi o půl šesté jsem udělala outfit. No, pak jsem zašla za babičkou, potom jsem s mamkou chvilku dělala těsto na perníčky a asi před sedmou jsem se šla umýt. Pak jsem ségře vysvětlovala něco do matiky, byla na PC a teď dopisuju deníček. Btw., dneska mi přišla výhra v giveaway, ve které jsem vyhála a je fakt úžasná! Na některé výrobky se tu asi po čase objeví recenze :)
Zítra tu čekejte outfit, deníček a pdoel času možná ještě něco. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.Black&peach outfit ;)

29. november 2013 at 17:21 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Jsem tady s dnešním outfitem. Dneska je v černé a broskvově oranžové barvě. Vybrala jsem do něj tenhle naprosto dokonalej svetřík, ke kiterému jsme připojila broskvové kalhoty. Boty jsou taktéž dokonalé a jak vidíte černé. No a pak už jsem dodala jen náušnice a v broskvově oranžové barvě. Snad se outfit líbí. A čekejte dnes ještě deníček. Zatím čau! ;)


i'm strong, but i break.

28. november 2013 at 20:22 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Moc se omlouvám, ale dneska jsem ráda, že napíšu aspoň ten deníček. Je mi naprosto mizerně... Takže se omlouvám, že tu dnes nebude outfit a vrhám se fakt rychle na deníček.
Dneska jsem zase byla v tom Tymy. Zase jsme každej hlídali a vodili po těch stanovištích svoji skupinu. Promiňte, že se mi to tu nechce vypisovat, ale je mi fakt blbě. Pak ke konci mě začala bolet hlava, která mě bolí do teď. A ve škole jsme byli asi před půl jednou. Šli jsme na oběd a pak ještě na poslední hodinu - dějepis. Potom jsem jela busem domů a jamile jsem přišla domů, ležela jsem u TV, protože už mi bylo taky trochu blbě, ale ne tak jak teď. O půl čtvrté jsem šla do flétny a přišla jsem před pátou. No a asi do půl šesté jsem se dívala na TV. Pak jsem byla chvilku na PC a už v šest jsem se šla umýt. Potom jsem byla na PC a teď asi něco přes půl hodiny píšu deníček a přitom každu chvíli polehávám, protože je mi strašně blbě. Třeští mě hlava, celá se třesu, ale zima mi není, je mi blbě od žaludku a cítím se na umřítí... Achjo...
Zítra ale do školy nejspíš půjdu... No a tady na blogu už určitě čekejte jak outfit, tak i deníček. Mějte se!

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


it's scary what a smile can hide.

27. november 2013 at 20:07 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Pospíchám, takže fakt jenom v rychlosti píšu deníček.. No a začnu.
Dneska jsem se neučila. A to proto, že jsem byla spolu s dalšími šesti spolužačkama v Tymycentru (to je prostě takový volnočasový centrum), kde dneska a zítra je něco o Vánocích na Hané a Valašsku. No a z naší školy tam šlo z každé osmičky osm lidí, kteří se starali o ty děti. Já jsem ráno jela busem domů a pak jsem šla s kámoškama do toho Tymy. Tam nám nejdřív řekli co a jak budeme dělat a pak jsme už jnom čekali na děcka. Každý měl na starosti jednu skupinku dětí, kterou tam provázel. Já jsem nejdřív dostala 5 dětí z nějaké školky a byla to fakt zlatíčka♥ :) Hlavně jden chlapeček byl tak strašně roztomilej a strašnej rozumbrada.:) No a pak jsme měli každý ještě jednu skupinku dětí, já jsem měla zase školkaře a tentokrát 8.. Někdo jich měl třeba 11 nebo i víc, to už bych asi nedala :D A taky to naštěstí byla zlatíčka.. Kamarádka dostala jako druhou skupinu třeťáky a prý to byli taková spratci, že to svět neviděl.. A já jí to věřím, protože co některý malý děcka dneska už...říkají a jak se chovají, to je prostě hrůza..-.- Sice jsem byla ulítaná a všechno možný, tak to bylo fajn :) A museli jsme mít ty Santovský čepice :DDD Ale úplně si pamatuju jak jsem byla na místě těch děcek já..:) No dobře, memories never die, ale to vás asi nezajímá :) Už se celkem těším na zítra, protože tam jdeme taky, ale doufám, že nedostanu taky nějaký spratky..:/ Vrátili jsme se do školy asi po dvanácté a šli jsme na oběd... No a potom jsme mohli jít domů, protože naší třídě odpadávala dneska 6. hodina, takže jsme už tam nemuseli zůstávat. Já jsem se dvěma kámoškama šla do města a nakupovaly jsme dárky.. Já jsem toho zatím tolik nekoupila, ještě se tam někdy budu muset vrátit, ale koupila jsem jako dárky 5 věcí a jednu věc pro sebe :) Zlatý lak z limitky od Essence Breaking dawn♥ Až ho vyzkouším, určitě se tu objeví recenze :) Domů jsme s kámoškou jely busem o půl druhé. No a na nádraží byli nějací nalití a zhulení idioti, kteří na nás pořád něco křičeli. Ale s kámoškou si myslíme, že kdyby tam nebyla ještě jedna kámoška, tak by si nás nejspíš ani nevšimli :D Doma jsem nejdřív byla chvilku na PC, prostě tak různě, pak jsem se dívala asi do čtyř na TV a potom jsem zašla za babičkou. Pak jsem doma prostě tak různě byla na PC, udělala outfit a tak. Asi o půl sedmé jsem se šla umýt. No a pak jsem byla na PC a teď píšu deníček...
Zítra jdeme zase do toho Tymy..:) Ale pak se ještě budeme učit :P No a na blogu nečekejte nic jiného než outfit a deníček. Mějte se! ;)


Looking for more relatable & inspiring? Click here.

If you’re a teen you must follow this blog.


Blue&gold outfit ;)

27. november 2013 at 17:46 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
V rychlosti jsem tu s outfitem. Dneska jsem do něj dala tmavě modré tričko spolu s kalhotami, které jsou jakoby až do zlata. Jako boty jsem vybrala modré uzavřené na podpatku a zbytek je tvořený doplňky - zlatý řetízek a náušnice a modrý prstýnek. Snad se outfit líbí. A samozřejmě čekejte ještě deníček. Zatím čau! ;)


just close your eyes, you'll be all right.

26. november 2013 at 20:27 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Fakt strašně moc rychle jsem tu s deníčkem. Takže začnu.
Dneska byla první hodina matika. Tam jsme dělali třetí odmocninu.. V ájině jsme zase dělali něco v pracovním sešitě a prostě tak opakovali. Pak byla občanka, kde jsme probírali úatsavu ČR :P V těláku jsme dělali takvou strašně legrační... no, učitelka tomu říkala "sestava", ale fakt to jako sestava nevypadá :D -.- Následovala čeština - literatura, kde jsme četli. Pak byla hodinová přestávka. Šli jsme na oběd a pak jsme tak byli ve třídě a byla strašná sranda, jako vždycky :D Po hodinovce byla výchova ke zdraví. Tam jsme se bavili o infarktu a o vysokým tlaku. No a ve výtvarce teď kreslíme ve skupinách na velký výkres nějaká zvířata, my s kámoškama zebry. Po škole jsme s kámoškama čekaly na bus, ale dneska ne nějak dlouho. No, doma jsem byla asi ve čtyři.. Chviličku jsem se dívala na TV, potom jsem asi do pěti byla se ségrou na Simíkách. No a asi od pěti jsem jen tak byla na PC... Asi o půl sedmé jsem se šla umýt a pak jsem ještě zašla za babičkou. Potom jsem udělala outfit, teď deníček a teď se budu na něco dívat...
Zítra se neučím!!! Z každé osmičky jde totiž 7 lidí do Tymycentra, což je prostě takový centrum, kde je pro některý děcka z prvního stupně vždycky něco o Vánocích na Hané a Valašsku. No a my budeme mít každý nějakou skupinku dětí a budeme je mít na starosti..Už se strašně těším :D No a tady čekejte outfit a deníček. Mějte se! ;)

Red&white outfit ;)

26. november 2013 at 19:56 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Fakt jenom v rychlosti jsme tu s outfitem. Dneska jsem se rozhodla pro proužkované červenobílé tričko v kombinaci s bílými kalhotami. Jako boty jsem vybrala červené na podpatku a co se doplňků týče tu můžete vidět bílé náušnice, řetízek a červený prstýnek. Doufám, že se dnešní jednoduchý outfit líbí. A snad za moment čekejte také deníček. Zatím čau! ;)