Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

My outfits to school this week 11

24. november 2013 at 20:21 | ♥Ivett♥ |  My outfits
Ahoj!
V rychlosti jsem tady s mými "outfity" za poslední týden. Vezmu to hned, jen se ještě musím omluvit z tu kvalitu, ale prostě..už bych se opakovala, prostě to stíhám fotit jen tak na psoední chvíli, když uzž není světlo, i když ten první je focený ráno.. A ještě jedna věc - u druhé fotky mě moje sestřička nedokázala vyfotit líp, takže omluvte, že tam vypadám příšerně a taky, že nejsou vidět celý kalhoty, ale ty tu už byly mockrát, třeba tady. A to tričko není tak tmavý, ale jak říkám, prostě nestíhám fotit to ve dne, takže fotím za tmy a to ta kvalita fakt není :/ No, teď už začnu.

OUTFIT ČÍSLO 1
-i když je to focené ráno, tak se to nějak nechtělo pořádně "chytnout" a to tričk vypadá černě, i když je ve skutečnosti tmavě modré :/


...více v celém článkuTričko - s.Oliver
Kalhoty - Kenvelo
Boty - Deichman


OUTFIT ČÍSLO 2


tohle je na tričku na rameni :)


Tričko - ?
Kalhoty - ?
Boty - Deichman
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 24. november 2013 at 20:52 | React

Parádaaa

2 Ivett Ivett | Web | 25. november 2013 at 14:51 | React

[1]: Díky ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement