Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Recenze - laky na nehty "colour&go" od Essence

12. november 2013 at 11:08 | ♥Ivett♥ |  Cosmetics
Ahoj!
Rozhodla jsem se sepsat pro vás recenzi na laky na nehty "colour&go" od Essence. Řekla bych, že jsou poměrně hodně známé, možná taky svou škálou odstínů, protože těch je opravdu požehnaně. Já vlastním zatím jen tři laky, z toho jeden jsou jen třpytky, ale i tak bych ráda napsala recenzi. A tak nebuud zdržovat s pustím se do toho.

Popis výrobce:
Barevná exploze! Laky na nehty colour&go s efektem gel shine nabízí širokou paletu odstínů - od růžových až po zelené a zlaté barvy. Dostupné v 15 nových a celkem ve 49 odstínech.

Moje zhodnocení:
Vzala bych to asi od obalu. Ten se mi fakt moc líbí, jednoudchý, nic přehnaného a líbí se mi jakoby ten tvar přesýpacích hodin. Štěteček je větší a plochý, což znamená, že se s ním pracuje skutečně výborně. Co se pigmentace týče, u mint laku mi stačí jedna vrstva, u fialového dvě. Takže asi záleží na laku, pigmentace proměnlivá. Posledním bodem je výdrž. Mě většinou laky vydrží tak ten týden a pak se začnou nějak víc loupat. U těchto laků bych bych netvrdila, že výdrží jsou na tom nějak úžasně. Takový průměr. Jak jsem psala, vlastním tři odstíny, z toho jeden jsou jen třpytky. Teď tedy k těm odstínům. Nafocený lak na nehtech mám jen jeden, jenomže jsem tu fotku nějak vymazala -.- Co nejdřív se to ale pokusím doplnit.

...více v celém článku


146 That's what I mint
Nádehrná řekly bych letně modrá barva, kterou jsem si taky v létě koupila a sháněla jsme ji docela dlouho. Je to tedy takov mint modrá barvička

Fotku na nehtech dodám!


133 Oh my glitter!
Světlejší fialový barvička, která obsahuje malé třpytky asi o dva, tři odstíny tmavší než je lak. Na nehtech vypadá vážně úžasně.
Fotku na netech dodám!


105 Party princess
Musím se přiznat, že tento lak jsem ještě nezkoušela, jen testovala na jeden prst a jsou to opravdu jen jemné třpytečky, kterými můžete ozdobit normální lak.

Fotku na nehtech dodám!Obsah: 8 ml
Cena: Už si ji fakt nepamatuju a nějak ni nemůžu najít ani na interntu, ale myslím, že tak okolo 50 Kč
Hodnocení: ♥♥♥♥ (4 z 5)

-obal + štěteček
-ohromná škála berv, nádherné odstíny
-/+ - proměnlivá pigmentace

-průměrná výdrž
-/+ - proměnlivá pigmentace
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement