Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Songs for november :)

30. november 2013 at 16:35 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Jelikož je dnes posledního listopadu, mám tu pro vás článek s mými oblíbenými písněmi za měsíc listopad, který dneškem končí. Moc se mi líbí anglické koledy nazpívané Kelly Clarkson, ale tady jsou jen ty, které jsme poslouchala nejvíc :) Dál jsou tu písničky z úžasnýho novýho alba Katy Perry a další náhodný úžasný písničky :) Takže nebudu zdržovat a začnu.

Birdy - Light me up

...více v celém článku


Lorde - Tennis courte

Katy Perry - Double Rainbow

Katy Perry - It takes two

Katy Perry - This moment

Kelly Clarkson - Poeple like us

Kelly Clarkson - White Christmas

Kelly Clakron ft. Ronnie Dunn - Baby it's cold outside

Demi Lovato - Neon lights

Lucy Hale - Run this town

Lucy Hale - Make you believe

Lucy Hale - Bless myself

Katy Perry - By the grace of God

Katy Perry - Love me

Katy Perry - Ghost

Katy Perry - Spiritual
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Elle Raven Elle Raven | Web | 30. november 2013 at 16:48 | React

najviac ma asi zaujala tá druhá pesnička ;)

2 Ivett Ivett | Web | 30. november 2013 at 17:47 | React

[1]: To se nedivím, je naprosto dokonalá :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement