Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Tag - Sweater weather

9. november 2013 at 16:44 | ♥Ivett♥ |  Tags..:)
Ahoj!
Dneska jsem absolutně netušila, co bych napsala za článek navíc, takže jsem se obrátila samozřejmě na tag :) Možná, že někteří znají tento tag pod názvem Sweater weather. Já ho viděla už na pár blozích, a dnes s ním přicházím i já. Tak snad se vám těchto 10 otázek bude líbit.

1) Čaj, káva nebo horká čokoláda?
Mám ráda všechno, ale myslím, že kdyby se mě někdo zeptal v minulsti, teď i v budoucnosti, odpověď by stále byla horkí čokoláda.
2) Jaká je tvoje nejoblíbenější podzimní vzpomínka?
Myslím, že nemám nějakou konkrétní vzpomínku, ale miluju podzimní procházky, ať už sama nebo s kamarádkou.. Ale legračnější jsou určitě ty s kamarádkou :D
3) Jaký trend v líčení preferuješ na podzim - tmavé rty a nebo výraznou linku?
No, já linky zatím nenosím a rty si nějak výrazně nemaluju, ale kdyby to mělo být všeobecně, tak asi tmavé rty.
4) Jaké je počasí tam, kde bydlíš?
Právě teď to vypadá tak na sedm hodin a přitom je půl paté a celý den je tu zataženo, chvilkama pršelo.
5) Nejvíc nošený svetr?
Miluju svetry, ale šetřím si je spíš na zimu :D Každopdně už loni jsem nejvíc nosila takový šedý, který má na lemu takové zdobení a je dokonalý. Letos to myslím bude můj milovaný pruhovaný svetřík, který jsem si dovezla z Vídně :)
6) Lak na nehty, který tenhle podzim miluješ?
Může být klidně -10 stupňů a já si nehty nalakuju na žluto, nebo bude 30 stupňů a já buud mít nehty černý :) Fakt se nějak moc neřídím ročním obdobím, i když někdy zase jo. Každopádně nemám nějaký konkrétní oblíbený lak, ale celkově na podzim mám radši nějaké tmavé laky, fialové, tmavě červené až třeba do černa.
7) Skinny jeans a nebo legíny?
Tohle je fakt těžká otázka.. Mám ráda obojí stejně v každém ročním období. Prostě je to umě vyrovnaný.
8) Kozačky nebo UGG?
Ehm, musela jsem si najít, co je to UGG :D A zjistila jsem, že jsou to válenky. No, aspoň jsem chytřejší :) Já válenky nemám, ale strašně moc se mi líbí♥ Nicméně kozačky mám taky moc ráda, takže se omlouvám, ale opět vyrovnané.
9) Oblíbená podzimní TV show?
Já nemám nějak vyhrazený, že na něco koukám jenom na podzim, na něco jenom v létě nebo tak.. Prostě tak na co mám náladu. Ale kdybych to brala na tuhle dobu, tak právě teď sleduju buď Prolhané krásky, kde jsem se právě dodívala na 3. sérii nebo Čarodějky, který sleduju zž po několikáté od začátku. Ale jinak se taky dívám sem tam jen tak útržkové na něco v TV, takže to fakt nemám vyhrazený pro určity období.
10) Jaká písnička tě zaručeně dostane do podzimní nálady?
Hm.. No, to je těžká otázka. Věděla bych odpověď na zimní a letní, ale podzimní a jarní nějak nemůžu žádnou vyšmátrat v paměti. Fakt teď nevím, ale poslouchám na podzim jakoukoli písničku, která se mi líbí.

Tak snad se vám tag líbil a určitě budu ráda, když ho někdo taky vyplní a pošle mi odaz, ráda se podívám :) Mějte se krásně! ;)

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement