Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

December 2013

Happy new year 2014!

31. december 2013 at 18:33 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Je tu dnešní deníček a zároveň úplně poslední věc, která se tady objeví v tomto roce. Takže v rychlosti k poslednímu dnu v roce 2013.
Probudila jsem se kolem sedmé a četla jsem si. Pak jsem posnídala, oblíkla se a zapla PC. Chvilku jsem tam tak byla a od půl jedenácté do půl jedné jsem se dívala v TV na film. Most do země Terabithia♥♥ :) Po obědě jsem byla ještě na PC a napsala článek hodnotící tento rok. Potom jsme šli dolů za babičkou a dědou. Tam jsem byla asi do tří. Pak jsem doma ještě byla na PC, chvilku se se ségrou dívala v TV na Madagaskar 1 a teď jsem zkoukla dva díly Čarodějek :) Udělala jsem outfit no a teď píšu deníček. Letos ho nebudu zveřejňovat až za minutu půlnoc, ale prostě teď :) A teď večer budeme s našima a se ségrou asi koukat na TV a tak. A jak budete slavit Silvestra vy?
Zítra hlavně musíte vstát pravou nohou! :) To prostě musíte :) No a na blogu čekejte outfit, deníček a možná ještě něco... Už se opakuju, ale ještě jednou vám předji dokonalý rok 2014 plný úžasných momentů, strašně mega moc zdraví, ještě víc štěstí a hlavně hodně smíchu! Úsměv, lidi, úsměv a mávat :) Mějte se! ;)

super-awesome-wannabe: 2014 please be good ♥ | via Tumblr auf We Heart It - http://weheartit.com/entry/93703873


gifhanna: Happy new year!

Black, white&gold outfit ;)

31. december 2013 at 17:33 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Jsem tu s rychlým outfitem. Ten dnes tvoří dokonalé černobílé šatky, ke kterým jsem přidala silné černé silonky a bílé boty na podpatku. No a doplňky jsou ve zlatě - zlaté srdíčkové náušnice, prstýnek s peříčky a jednoduchý řetízek se srdcem. Snad se outfit líbí. No a dnes čekejte ještě deníček :) Zatím čau! ;)


Rok 2013

31. december 2013 at 14:20 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Rozhodla jsem se stejně jako loni napsat takové shrnutí toho, jaký pro mě byl zanedlouho už uplynulý rok 2013.... Co mi dal, nedal atd., však to znáte :) Nikoho nenutím, aby si to četl, je to spíš takový zhodnocení tohoto roku, hlavně pro mě. Ale pokud chcete, klidně si to přečtěte, nikomu nebráním. Uvidíme, kolik toho z hlavy dostanu ven :)

Loni jsem to psala po měsících, ale teď to vezmu tak namátkově, ovšem budu se snažit, aby to šlo jakž takž postupně.
První, co musím napsat je, že jsem přečetla tak úžasnej příběh, kterej mi prostě sebral dech. Sice ještě z části zapadá do roku 2012, četla jsem ho během prosince a ledna, ale před pár dny jsme ho znovu dočetla a on je prostě..úžasnej. Je to povídka s názvem "Portért pro Bradavice" a doporučuju vám si ji přečíst. Ovšem pokud nemáte rádi Harryho Pottera, tak mě asi pošlete někam, ale určitě to dporučuju. Povídku najdete tady.
Další věc mě provázela celým rokem, nejvíc ovšem v posledních měsících a jsem si jistá, že tomu tak bude i příští rok.. Je to pro mě sice strašně důležité, ale ještě víc osobní.... Vlastně o tom skoro nemluvím ani v reálu, natož se s tím sdělovat na internetu. Takže k tomu můžu říct jen, že je to prostě strašně důležité a... no, není to moc šťastné, to je vše.
Dalšími dvěma důležitými věci je narození malé Toničky, která se sice narodila ais v půlce prosince 2012, ale ako..počítám do i do tohoto roku. No a na konci října se zase narodil její bratranec, malý Kubíček. K tomu ještě připočítávám Matýska, kterýmu budou v únoru tři roky no a asi nědy upřostřed letnách prázdnin se narodí Toniččin sourozence♥ Všechny tři, nebo vlastně už teď vím, že čtyři, mám strašně moc ráda a vím, že lidi tohle často říkají jen tak bezmyšlenkovitě, prostě to jen tak prohodí, aby se neřeklo, ale fakt si myslím, že bych pro ně udělala cokoliv :)
V květnu mi bylo 13 let a došlo mi, jak strašně letí čas.. Často jsem si přála vrátit se do dětství nebo aspoň o pár let zpátky a ještě o něco si prodloužit dětství. Jenže bohužel, to není možný.
Dostávám se k lítu. V červnu jsme jeli se školou do Bratislavy a bylo to fakt super. I když to vedro bylo nesnesitelný. O Bratislavě jsem tady psala článek.
7. června jsem měla svátek a to důležitější, předtím 5. června oslavil tento blog rok od jeho založení. To znamená, že teď 5. prosince to byl rok a půl. Ale ohledně blogu se víc rozepíšu až na konci.
Letošní letní dovolená byla fakt super. Sice mě už ty dovolený moc nebaví, ale Vídeň byla úžasná :) O dovolené jsem psala dlouhý článek tady.
Na začátku srpna jsem zažila jeden z nejlepších týdnů mého života. Byla jsem na týden se saestrou na prázdniny u tety v Přerově y blo to nejdokonalejší. Skoro se mi chtělo brečet, že musám jet domů :D A teď když si představím, že to bylo už před necelým půl rokem.. No hrůza. O tom týdnu jsem psala článek tady.
Celkově byly letošní letní prázdniny úžasný. Forever young♥ - asi tak :) S kámoškou jsme si je bezvadně užily :D Ještě teď si živě pamatuju některý chvíle :D Doufám, že příští léto bude taky tak úžasný :)
Back to school - co může být horší?! Do školy se mi fakt nechtělo a byla to hrůza. Divila jsem se, že jsme za tak krátkou dobu školy, byla tolikrát neocná, protože u mě je většinou zázrak, když jsem vůbec jednou za rok během školy nemocná. Teď tomu bylo jinak. Ale v posledních dnech se mi do školy chtělo nějak víc. Jasně - na to hlavní jsem se teda vůbecv netěšila :P, ale prostě...:) No a nic tak zajámavýho se zatím od září nestalo. Doteď. Teď v prosinci jsme s našima a se ségrou opět zavítali do Vídně, tentokrát hlavně podívat se na trhy a bylo to kouzelný♥ No a o tomto výletu jsem se zmiňovala tady. No a teď Vánoce. Strašně mě štve, že nejsou na sněhu. Setřsenice jely s děckama tady v Česku na hory, se sáňkama, lyžema, se vším a sníh nikde..To fakt naštve :P A strašně jsme se těšila, že si zabruslím, ale třeba to ještě přijde. Každopádně vánoční den ve škole byl super! Dostala jsem spoustu dárků a bylo to úžasný♥ A Vánoce doma + v Olomouci byly taky tak úžasný! Už jsem to tu všechno psala, takže nemá smysl se tu zase vypisovat. Celkově bych řekla, že teď o vánočních prázdninách hlavně tak odpočívám a čerpám síly do novýho roku, což jsem v podstatě měla v plánu :)

Kdybych se měla vrhnout na zhodnocení tohoto roku v blogové sféře, pro mě bezpochyby nejlepší bylo roční výročí roku v červnu, dál tu je první veká a bohužel na dlouho asi poslední giveaway, poznala jsem spustu nových úžasných blogů a... někdy mě sice napadlo, že na blog nemám tolik času, že mi ho dost zabírá a tak, ale věděla jsem, že bych s tím nikdy nemohla přestat. Chci se vám jen omluvit, že to je teď na blogu tak jednotvárné - outfit, deníček, outfit, deníček, outfit, deníček, sem tam něco navíc, ale ne tak často - ale jednou věcí je, že opravdu nemám čas, další věcí je, že teď když čas mám, mám zase málo nápadů na oživení blogu a vůbec nevím, kdy se ke mně vrátí múzas, ale prosím mějte se mnou tropělivost :) No a chtěla bych vám strašně moc podkěkovat, že sem chodíte, že některé baví aspoň třeba pár mých článků, i kdyby měl být jen jeden a prostě za všechno vám moc děkuju :) Popravdě to s blogem nechci dotáhnout vysoko, je to spíš jen takový řekněme koníček, který mám ráda, i když mi zabírá čas. Nestojím o to stát se slavnou blogerkou, to opravdu ne :) Ani nevím proč to sem píšu, jen tak mě to prostě napadlo. Jinak, ještě bych ráda napsala, že nejvíc článků tu bylo v září - 77 a hned za zářím je říjen - 75, kdy mě asi ta múza musela pořádně nakopnout :) Naopak nejmíň článků jsem zveřejnila v lednu a únoru - 52.
Chtěla bych strašně nmoc poděkovat všem, kteří mi zpříjemňovali rok 2013 tím, že byli jsou a pevně doufám, že budou. Vím, že většina těch lidí jsou hlavně v reálu a až na pýr výjimek o mém blogu nemají tušení (což je jedině dobře), ale i tady na internetu se najde spusta takových lidí :)) Z celého srdce všem moc děkuju!

A přeji vám, ať je pro vás rok 2014 jedním z nejlepších v životě, ať ho přežijete ve zdraví, ať máte štěstí nejlépe, jak ve hře, tak i v lásce (ale smai sí přejte, co je pro vás lepší :)) a ať příšíttí rok v tuhle dobu stojíte nohama stále pevně na zemi. Pro případ, že by se z vás stali třeba ufoni :)
I když je toíhle všechno hodne klišoidní, prostě vám to všem z celého srdce přeju a HAPPY (AND HEALTHY) NEW YEAR 2014!!!!!!!

"Tomorrow is the first blank page of a 365 page book. Write a good one."Zdroj obrázků: tumblr.com

after all this time? always.

30. december 2013 at 20:41 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsem tu s rychlým deníčkem.
Dneska jsem se probudila zase kolem sedmé a dívala jsem se na TV. Pak jsem posnídala, oblíkla se. Mamka jela kolem osmé pryč a nebyla celý dopoledne doma a taťka zas dělal něco na zahradě a tak, takže jsem vlastně byla sama doma. No, nejdřív jsme byla chvilku na PC, potom jsem se dívala na TV, kolem půl dvanácté jsem napsala recenzi a pak jsem se do oběda dívala na Čarodějky. Po obědě jsem se ještě chvilku dívala a pak jsem si asi do dvou četla. Ve dvě pro mě přišla kámoška a šly jsme na hřiště a kecaly a kecaly... A bylo to strašně fajn :) Přilša jsem domů asi o čtvrt na čtyři a dívala se na TV. Za chvilku jela mamka pro ségru, aby ji odvezla ze čtyřdenního tanečního soustředění, kde byla od pátku. No a já jsem si hodně dlouho četla. Dneska jsem začala číst Nový měsíc a zatím je to dokonalý♥ :) Určitě pak čekejte recenzi :) Potom jsem na chvilku zapla PC a byla tam, ale za chvilku jsem ho zase vypla. Kolem půl šesté přijela mamka se ségrou. Já jsem si ještě chvilku četla a si v šest jsem se šla umýt. No a potom jsem tak byla se ségrou u mě v pokoji. Kolem sedmé se šla umýt ségra a já jsem byla na PC.. Udělala jsem outfit, mrkla na nový video Bethany a prostě tak... No a až teď píšu deníček, po kterém se hodlám dívat na Čarodějky, které sleduju znovu od první série :) Ale po vánoční pauze se k nim přidají konečně taky PLL, už se nemůžu dočkat na nový díly♥
Zítra tady čekejte outfit, deníček a ještě jeden článek, který klidně ani nemusíte číst, ale docela ráda bych si ho napsala :) Ale to se dozvíte až zítra. Mějte se! ;)freedying: I don’t think people realize how important this is

Black&purple outfit ;)

30. december 2013 at 19:21 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Jsem tu s outfitem.Ten je dnes v černé a fialové barvě. Tvoří jej jednoduchý černý svetřík, k němu fialové kalhoty, černé uzavřené boty na podpatku a fialová kabelka. No a jednoduché doplňky - fialový řetízek a černé růžičkové náušnice. Snad se outfit líbí. A čekejte co nejdřív taky deníček. Zatím čau! ;)


Recenze - čistící voda "Stay clear" od Nivey

30. december 2013 at 11:20 | ♥Ivett♥ |  Cosmetics
Ahoj!
Dnes jsem se odhodlala k recenzi, protože mám docela hodně věcí, které bych vám ráda prostřednictvím recenze ukázala a přiblížila. No a začnu čistící vodou "Stay clear" od Nivey, kterou jsem před pár dny vypotřebovala. Takže jde se na to.

Popis výrobce:
Čistící voda Stay clear s aktivními výtažky z magnolie a bez obsahu alkoholu:
-pomáhá předcházet černým tečkám a pupínkům
-čistí a osvěžuje pleť
-odstraňuje kožní maz a nečistoty, aniž by pleť vysušovala
-zanechá pleť dokonale čistou a připraví ji pro nanesení pleťového krému
Dermatologicky testováno a schváleno.
Nekomedogenní - neucpává póry.

Moje zhodnocení:
Já mám tuhle vodu už rok, loni jsem ji dostala na Vánoce. Ale rok jsem ji nepoužívala, protože jsem předtím používala jinou vodu. Nicméně myslím, že nějaký ten půl rok už to asi bude. První věc, kterou musím pochválati je parfemace, protože to je co se přípravků na pleť týče jedna z nejlepších vůní. Nic výraznýho, prostě jemná vůně, která to vše jen zpříjemňuje.Když se takk zamýšlím nad prvním bodem v popisu výrobce, nemůžu s tím zas tak souhlasit. Ale otázkou je, jestli to prostě není jen mojí blbou pletí. Já mám totiž vždycky po nějaké době období, kdy se mi udělá hrozně moc pupínků, které někdy třeba až za 14 dní, ale to je tak maximum zmizí a potom dlouho dobu zase nic. Jenomže proti tomu mi nepomůže asi žádná voda ani nic takovýho. Tudíž nevím, jestli někomu jinýmuby to fakt doslova pomhlo.Zato vím určitě, že co se čištění pleti týče, je to špička. Neříkám, že je úplně nejvýš, to bych si vzhledem k tomu málu odzkoušených čistících pleťových vod ani netroufla tvrdit, nicméně je určitě hodně dobrá. Rozhodně musím souhlasit s tím, že pleť zanechá dokonale čistou, tomu nemám co vytknout. Zkoušela jsem s ní jen tak odstranit taky make-up a musím říct, že to jí jde taky na výbornou - jednak nijak nedráždí oči, což je určitě plus a pak prostě všdchno smyje a pleť je úplně bez nánosu jakéhokoliv make-upu. Už docela melu z vody, protože nemám co dodat. Jedna z nejlepších vod, jaké jsem zatím vyzkoušela a podle toho vypadá taky moje hodnocení.
Teď mě ještě napadla důležitá věc, kterou sem rozhodně taky napsat musím a tou je, že pleť opravdu vůbec nevysušuje, čemuž jsem se trochu až divila. Takže za tu je určitě taky nějaký ten plusový bod.

Obsah: 200 ml
Cena: Na internetu jsem ji našla od 90 Kč do 100 Kč
Hodnocení: ♥♥♥♥♥ (5 z 5)
-pleť perfektně vyčistí
-dokáže z pleti dostat i make-up
-nedráždí oči
-jemná parfemace
-nevysušuje
-nic

to you it's just another book but to me it's another adventure.

29. december 2013 at 20:30 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
A je tu dnešní deníček. Je jenom tak v rychlosti, takže jdu na to.
Probudila jsem se kolem sedmé a četla jsem si♥ Pak jsem posnídala, oblíkla se, chvilku si ještě četla a zapla PC. Tam jsem byla jen půl hoďky, protože jednak mi nešly některý stránky (např. blog.cz, polovyore.com, ulozto.cz), ale třeba tumblr, seznam a tak mi šly :P A taky trochu, protože jsem měla dneska takovej plán, ke kterýmu jsme byla zčásti přinucená, ale nějak mi to nevadilo. Takže v deset jsem PC vypla a nejdřív jsem si četla... Potom jsem dělala ani nevím co, ale před obědem jsem čuměla na Óčko, na těch 30 nejlepších písniček za rok 2013. Čtyřikrát tam byli 1D :D Po obědě jsem asi od jedné do půl třetí byla tak různě na PC a taky jsem udělala outfit. Potom jsem se dívala na HP a relikvie smrti část 1, tentokrát ve velkým na TV (mám DVD)♥ To bylo asi do pěti. No a pak jsem si nejdřív ještě četla, chvilku jsem byla tak na mobilu a šla jsem se umýt. Povečeřela jsem, donutila jsem se k udělání úkolu do ájiny, ať to mám z krku a v osm jsem zapla PC. No a teď píšu deníček a budu se dívat na Čarodějky♥
Zítra čekejte outfit, deníček a možná nějakou tu recenzi. Mějte se! ;)

kissmeok: most amazing quotes on my blog♡White&red outfit ;)

29. december 2013 at 13:49 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dneska jsme tu s outfitem už teď. Taky abych vám řekla, že jiný článek kromě outfitu a deníčku dneska už nečekejte... Nějak dneska nemám prostě náladu, takže by to stejně nestálo za nic :) Ale zítra doufám, že už něco dalšího bude. Teď k outfitu. Ten dnes tvoří nádherné jednoduché červené šaty s krajkou na rukávech, třpytivě bílé boty na podpatku, dokonalou červenou Channel kabelku♥ a jako doplňky bílé náušnice a řetízek a červený prstýnek. Snad se outfit líbí. No a dnes teda čekejte ještě ten deníček. Zatím čau! ;)


smile is the prettiest thing you can wear.

28. december 2013 at 19:42 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsem tu s rychlým deníčkem.. No, jdu na to.
Dnešek byl naprosto pohodovej a taky prostě senzační♥ :) Probudila jsem se zase kolem sedmé a samozřejmě jsem si četla. Potom jsem posnídala, oblíkla se a zapla PC. No a prostě jsem tam tak různě byla a tak... Kolem jedenácté jsem dopsala poslední článek, ve kterém jsem vám ukázala moje dárky na Vánoce. A potom jsem až do oběda dělala referát do hudebky, abych to už měla z krku. Vybrala jsem si nakonec Little Mix a snad se mi to povedlo :) Po obědě jsem se vlastně asi dvě a půl hodiny dívala na Harryho Pottera a relikvie smrti druhá část♥ Miluju všechny díly stejně, ale tenhle je jeden z těch, který mám ráda o něco víc :) No a potom jsem prostě jen tak různě byla na PC, pak jsem taky koukala na videa jedné blogerky, udělala jsem outfit a asi od tči črtvtě na šest do půl sedmé jsem byla u babičky. Pak jsem doma byla ještě chvilku na PC a šla jsem se umýt. Potom jsme povečeřela a teď píšu deníček. A budu se na něco dívat.
Zítra ještě nevím, co kromě outfit a deníčku byste mohli čekat, ale říkala jsme si, že byhc mohla napsat nějakou kosmetickou recenzi, protože mám docela dost věcí, který by se mohly zrecenzovat :) Mějte se! ;)

P.S.: Ještě není Silvestr, že ne? :D Jo, stupidní otázka, jenomže tady venku něco pořád bouchá a zní to prostě jak ohňostroj -.- Teď jsem se na to podívala a ono to vypadá jako blesk, až na to, že blesk nevydává ten ohňostrjový zvuk :P A bouřka teda rohodně není, takže nevím, jestli tu někdo střílí svítivou flintou nebo co :P Ale to vásn stejně nezajímá, jen jsem si to tak napsala, berte to tak, že si prostě jen tak píšu pro sebe :D

White&brown outfit ;)

28. december 2013 at 17:24 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Je tu dnenší outfit, na kterým jsem si dala tak nějak víc záležet, asi proto, že mám teď výjimečně trochu víc času. Hledala jsem nějaké hezké tričko a do očí mi udeřilo tohle, kterému jsme prostě neodolala. Jak vidíte, je to taková průhledná halenka s hnědým vzorem, pod kterou je tílko. Kalhoty jsdem vybrala světle hnědé a neodolala jsem třpytivě bílým botům na pdoaptku. No a doplňky tvoří zlaté náušnice, stříbrný náramek, zlatý prstýnek a řetíze, který není moc dobře vidět, nicméně je na něm rozlomené srdce a to jak ve zlaté tak i ve stříbrné barvě. Snad se outfit líbí. A čekejte ještě deníček. Zatím čau! ;)