Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Christmas presents 02

27. december 2013 at 12:04 | ♥Ivett♥ |  Presents :)
Ahoj!
Dnes přicházím s druhu částí mých dárků, které jsem dostala na Vnoce. Tentokrát se jedná o dárky ze Štědrého dne, které mě potěšily stejně jako všechny ostatní. Budu moc ráda, když třeba do komenů napíšete, jaký dárek/jaké dárky udělal/udělaly největší radost vám. Ale to je jen na vás :) Tak snad abych začala.

Myslím, že začnu sekcí oblečení... Jako první se nabízí tohle dokonalé pyžamo♥♥ Day dream!! :)
...více v celém článku


Jako další tu jsou tyhle kalhoty.. No, teda rifle. Ty už mi mamka koupila před pár měsící, ale dostat jsme je měla až teď na Vánoce :)

A posledním oblečením jsou tepláky... No, co dodat? :)

Z oblečení uý jsme definitivně venku a další v pořadí je tenhle super sprcháč od Adidasu. Ještě jsem ho sice nezkoušela, ale jako vypadá dobře :)

Drobnost od sestry v podobě levandulové voničky a... no, já tomu prostš říkám kulička :D Ale pardon, "odborně" je to kuličkový antiperspirant deodorant :)

Dokonalé dva dárky, které máme se sestrou dohromady. No a jsou jimi jednak DVD Šmoulové 2, které doporučuju malým i velkým, protože jsou to prostě Šmoulové..:) No a naprosto úžasné 3D puzzle Eiffelovky, o kterém jsem od té chvíle, co se objevilo v reklamě snila. Ještě bych chtěla ten Big Ben a...no, majáky mám taky ráda :) Stejně jako mrakodrapy :D


Už tradičně výborný dárek pro mě jako knihmola - co jinéh, než knížka. Přiznám se, že jsem o tété knížce a ani o spisovatelce zatím v živtě neslyšela, ale co není mže být. Vím zatím jen, že je to 4. díl jisté série a stopro tu bude recenze.. Teda až se ke knížce dostanu :)

No a posledním a taktéž dokonalým dárkem pro mě je prostě foťák! Už dávno nechci žádnou zrcadlovku, jediné co jsem si přála, byl schopnej kompakt, se kterým by se naše šitka nemohla srovnávat. A ten teď mám. Jak jste si asi všimli, je značky Canon, což je podle mně jedna z nejlepších značek v tomto oboru a po nějakém tom vyzkoušení jsme zjistila, že fotí fakt výborně :)

To byly dárky ze Štědrého dne. Ale tím to ještě nekončí. Počítám, že asi zítra byste mohli čekat poslední ze tří částí vánočních dárků. Mějte se! ;)


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Macík Macík | 27. december 2013 at 15:27 | React

Moc pěkné dárky nejlepší je ten foťák :-P

2 Ivett Ivett | Web | 27. december 2013 at 18:39 | React

[1]: Díky :) To je :)

3 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 27. december 2013 at 19:18 | React

Super ty puzzle bychtaky chtěla :-)
Všehcny ty dárky jsou bezva :-) Já měla největší radost asi z mopu, hřebenu, parfému, vyskakovaček, hry atd..no mě se líbí všechno co jsem dostala :D

4 Ivett Ivett | Web | 27. december 2013 at 20:55 | React

[3]: To mě taky :D Ale dostala jsi teda super dárky :O :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement