Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Christmas presents 03

28. december 2013 at 10:51 | ♥Ivett♥ |  Presents :)
Ahoj!
Jsem tu s poslední ze tří částídárků, které jsem dostala na Vánoce a pravděobodbně taky s nejkratší částí. Tyhle dárky jsem dostala, když jsem byla ve středu ještě s dalšími členy rodiny u sestřenice. Opět nebudu zdržovat a rovnou přejdu k fotkám.

Tento super dárek jsem dostala od tety. Obsahuje řasenku "Pump up booster" od Miss sporty a lesk na rty "Hollywood foerver" také od Miss sporty. Možná se tu časem objeví recenze. No a k tomu ještě balení sponek, pinetek a gumiček v šedých a černých barvách.

...více v celém článkuOd paní K. (matka manžela jedné ze sestřenic) jsem dostala i se sestrou kalendář na rok 2014 a zvýrazňovače, které se aspoň mě teda budou určitě hodit :)


No a poslední můj dárek, který jsem dostala od sestřenic (a který jsme si taky přála, když se mě ptaly jakou knížku bych chtěla) je druhý díl knižní Twilight ságy, knížka Nový měsíc od Stephenie Meyer♥ Už se nemůžu dočkat na přečtení. Na Stmívání jsem tu už recenzi psala, tak jsem zvědavá na Nový měsíc :)

Moje dárky sice už skončily, ale musela jsem vám najít na internetu obrázek puzzle, které dostala sestra, protože to je prostě úžasný :D Samozřejmě Simpsonovy, ale to puzzle to je prostě.. moc :D :)

Tímto článkem skončily všechny moje vánoční dárky, kterých bylo požehnaně a za které všem strašně nekonečně moc děkuju♥ No a uvidím, jak to bude vypadat příští Vánoce :) Mějte se! ;) 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement