Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Vídeň - shopping time

23. december 2013 at 13:29 | ♥Ivett♥ |  Shopping..:)♥
Ahoj!

Přicházím s článkem, který se ještě bude týkat Vídně - a to, jak už jistě víte, nakupování. Nebudu se tu rozepisovat a přeju k věci. Já jsem si koupila dvě věci, ale musím vám ještě prostě ukázat dvě věci, které si koupila sestra. Tohle jsme si koupily v Primarku. No a ještě tu mám jednu úžasnou věcičku, kterou jsme si koupili na trzích. Takže se vrhám na fotky.

Konečně jsem si koupila můj vysněný červený kabát♥ Sice se mi zezačátku moc nelíbilo, jaký mi to dělalo ramena, ale už jsem si zvykla. Jinak je prostě božskej. Nemá knoflíky, ale zip a.... no prostě adsfjkgk♥ :)
...více v celém článkuA tou druhou věcí jsou tyhle naprosto dokonalý modrý šaty s motýlky a ta krajka je prostě tak super dílo♥ :) Awww :)

Sestra si koupila taky božský šaty, jak vidíte. Sice budou po prvním použití asi trochu špinavější, ale co :D Jsou božský♥ :)

A sestřinou druhou věcí jsou tyhle super bombastický válenko-papuče, který jsou obzvlášť na zimu na doma prostě úžasný :) A dokonalej materiál♥ :)


No a na trzích jsme si koupili tuhle sněhovou kouli, ve které je radnice ve Vídni. Zkoušela jsem taky zachytit ten sníh, jenomže prostě nemám nic lepšího než mobil a navíc ten sníh za chvilku vyprchal, takže jsem s tím musela pořád třepat, tudíž byly fotky rozmazaný. Vybrala jsem tu nejmíň rozmazanou, na které jde aspoň trochu ten sníh vidět :) To bude jedna z následujících fotekA toť vše. Snad se vám věci líbí stejně jako mně :) Mějte nádherný předštědrovečerní den! :)
 

1 person judged this article.

Comments

1 Macík Macík | 23. december 2013 at 15:32 | React

Moc pěkné věci ta sněhová koule je božská taky bych si nějakou chtěla koupit..:)

2 Ivett Ivett | Web | 23. december 2013 at 16:51 | React

[1]: To jo, díky :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement