Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

January 2014

don't let your dreams always be dreams.

31. january 2014 at 19:00 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak jsem tu už teď s deníčkem. Dnešek byl úžasnej :) A moc za něj děkuju třem úžasným osobám! :)♥ No a teď teda k deníčku.
Probudila jsem se kolem sedmé. A četla jsem si♥ Potom jsem se asi hodinu dívala na TV. A posíndala jsem. Až kolem deváté jsem zapla PC. Nejdřív jsem tam tak byla a pak jsem napsala článek s oblíbenýma písničkama za leden. A pak jsem se tak dívala na TV nebo byla na PC. Po obědě a vlastně i při obědě jsem se dívala na TV. Potom jsem si vytvořila outfit, ale článek s ním jsem ještě nepsala. A byla tak na PC. Kolem čtvrt na dvě už jsem se oblíkla a tak a před druhou jsem se sestoru šla ke kámošce. Ona tam šla za kámoščinou sestrou a ještě další jejich kamarádkou a já jsem šla pro kámošku, se kterou jsme šly čekat na bus. Ten ve dvě deset samozřejmě nejel, asi se na to vykašlal, když není škola -.- Takže jsme jely busem o půl třetí. Kámoška s druhou kámoškou už na nás prý hodinu čekaly :D No a spolu jsme šly do takové restaurace. Celou cestu jsme se chlámaly všemu možnýmu a tam to bylo ještě horší :D Ale bylo to legendární! A úplně megagigaultrasuperúžasnědokonale dokonalý♥♥♥ Sice nám jel s kámoškou bus už 16:20, takže jsme tam zas tak dlouho nebyly, ale i tak to bylo prostě úžasný :) A ty naše výtlemy :D No prostě.. Už o tom nemůžu psát.. Štve mě, jak to uteklo :/ Asi kolem půl paté jsme byly doma. A doma jsem si nejdřív četla, pak jsme zapla PC, tak různě tam byla, potom jsem napsala článek s outfitem, ještě tak byla na internetu a teď píšu deníček. Půjdu se umýt, budu ještě na PC a večer budu koukat na Harryho Pottera♥ Zrovna jeden z mých oblíbených dílů (vězeň z Azkabanu)
Zítra se asi vrhnu tak trochu na učení.. Ale jenom trochu :) Na blogu čekejte outit, deníček a kdo ví, možná ještě něco. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Black& pink outfit ;)

31. january 2014 at 18:09 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Asi před hodinou a půl jsem se vrátila No a teď jsem tu s outfitem. Vytvořila jsem ho ještě před tím než jsem odjela, ale s článkem přicházím až teď. Takže.. Dnes jsem s outfitu vybrala super tričko z kolekce dokonalé Bethany♥ :) K němu jsem dodala růžové kalhoty s takovým černým vzorem. Boty jsou černé... A doplňky tvoří stříbrný řetízek a růžové náušnice. Snad se outfit líbí. A čekejte ještě deníček. Zatím čau! ;)


Songs for january :)

31. january 2014 at 11:03 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Dnes, tedy posledního ledna, jsem se rozhodla napsat článek s oblíbenýma písničkama za leden, když mám teda díky dnešním prázdninám čas. Takže nebudu zdržovat a pustím se rovnou do toho. Za leden jsem toho poslouchla fakt hodně a pořád dokola :) Takže tady jsou.

Christina Perri - Human


i want to make you feel as loved asi i wish i could.

30. january 2014 at 20:26 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Strašně rychle píšu dnešní deníček.. Doufám, že všichni, kteří jako já, dostali dnes vysvědčení to přežili ve zdraví :) A mají hezký známky no. No a teď k deníčku.
Dneska jsme měli o hodinu zkrácený vyučování - na 5 hodin. První hodinu byla ájina. Ta byla super :D Nedjřív jsme dělali nějaká cvičení a potom jsme řešili...svrab :D Protože prostě někteří lidi z naší školy ho mají.. Takže nechodí do školy, ale jako to se přenáší prostě všude možně že no a jeden spolužák, který je tak trochu.. psychicky narušený (ale v dobrým slova smyslu :D) se z toho málem po...:D Fakt z toho jsme všichni nemohli a pak jsme taky všichni šíleli :D Němčina byla taky super. Dostávali jsme známky z testu - jedna :) A spolužáci vyměnili gumy za tužky aa teď po sobě místo gumama hází tužkama. No a jeden spolužák házel po solužákocvi sedícím vedle mě.. A samozřejmě me trefil -.- A teda... Mám z toho tak trochu jizvu na hlavě :D Já jsme myslela, že ho uškrtím.. A když jsem mu to chtěla vrátit, trefila jsem spolužačku -.- Achjo, to se může stát jenom mě :P Následovala čeština, kde jsem málem usnula -.- Dělali jsme nějaká cvičení.. A v matice nám učitelka řekla, ať si každý vybere jedno matematický téma (třeba sčítání + odčítání mocnin nebo krychle, kvádr, čtvrec a tak..) A měli jsme na to udělat plakáty. No, lepší než se učit. A poslední hodina byla třídnická. Nejdřív měla ředitelka hlášení, pak měla proslov třídní, rozdala nám ještě miliony různých papírů a pak konečně výzo.. Počítala jsem tak s max. čtyřma dvojkama.. Ale ne se dvěma!! To mě fakt dostalo :D Ale i když mám super vysvědčení, nějak extra doboru náladu nemám..:) Takže shrnutí - na výzo mám dvě dvojky a jinak samý jedničky.Po škole a po obědě mě a kámošku zavezla mamka ještě do výtvarky pro výzo a pak domů.. Doma jsem zašla za babičkou a za dědou, pak jsem se doma dívala na TV a ve tři jsem se sestrou šla do hudebky. Tam jsme byly asi do půl paté. A pak jsem doma byla vlatsně skoro celou dobu na PC, tak různě.. Taky jsem samozřejmě udělala outfit a tak.. No a šla jsem se umýt, teď píšu denčíek a budu se ještě na něco dívat.
Zítra tu čekejte možná (MOŽNÁ) čtyři články, ale to fakt neslibuju. Odpoledne tu s kámoškama oslavit kámoščiny narozeniny :) Teda jestli mě mamka pustí, protžoe jsem nemocná :P Tak mi držte palce. Mějte se! ;)

morphine-and-cigarettes: sad black and white blog, I follow back similarSilver&mint outfit ;)

30. january 2014 at 17:54 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojk!
Tak v rychlosut jsem tu s otufitem. Ten dnenší je v takových studených odstínech, ale přesto je spíš na jaro. Je tvořen ze stříbrného tílka, ke kterému jsem dodala mint kalhoty a stříbrné boty na podpatku. Pak jsme vybrala taky tuhle super mint kabelku a jako doplňky mint řetízek a náušnice a stříbrný prstýnek. Snad se outfit líbí. A čekejte ještě deníček. Zatím čau! ;)


you pretend it doesn't bother you, but you just want to explode.

29. january 2014 at 20:35 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Fakt megarychle jsem tu s deníčkem. Takže jdu na to.
Dneska byla první hodinu zase udná matika -.- Pak jsme měli přírodopis, kde jsme se jen bavili dál o savcích. Následoval zeměpis, ve kterém nám učitel ukazoval fotky z Belgie :) A byla sranda :D Potom byla němčina. Psali jsme test a taky to byla super hodina :D No, dál byla fyzika. Učitelka byla dost.. naštvaná :D A sali jsme test -.- Já jsme se na to učila, ale ona tma dala jednak něco co říkala, že tma nedá a taky něco, z čeho už jsme psali .P A navíc ty příklady mi moc nejdou..-.- A poslední hodinu jsme měli pracovky, to bylo ok. Po škole jsem jela busem domů a doma jsem se asi do čtyř dívala na TV. Pak jsem si četla a zapla PC a tak tam byla. Chtěla jsem jít do náboženstív, jenomže mamka mi to zatrhla, protože jsme jako nemocná, tkaže nebudu chodit večer v zime někde venku. :P A to ještě nevím, jestli mě v pátek pustí s kámoškama do města na kámoščinu "oslavu"... Musím ji nějak přemluvit :P No, vlastně jsem si doma pořád buď četla nebo byla na PC. Udělala jsme taky outfit, pak jsem se šla umýt, povečeřela jsem a až teď píšu deníček. A budu se ve zbytku času asi na něco dívat.
Zítra je vysvědčení.. Já ani pořádně nevím, kolik mám nakonec dvojek :D Ale myslím, že asi tři, což je docela dobrý no :) Tak všem, kteří dostávají výzo přeju hodně štěstí zítra! A na blogu čekejte outfit + deníček. Tak fajn... Mějte se! ;)

Pink&purple outfit ;)

29. january 2014 at 17:47 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
V rychlosti jsme vytvořila outfit. Do něj jsem dnes dalas tohle super růžovoučké tričko s úžasným nápisem♥ :) K němu jsem se rozhodla dodat galaxy legíny a vybrala jsme tyto - hlavně takové fialové, s růžovými a sem tam nenápadnými tmavě modrými skvrnami. K tomu všmu jsem přidala růžové tenisky a jhako doplňky fialové náušnice, prstýnek a mašličku do vlasů. Snad se outfit líbí. A ještě čekejte samozřejmě deníček. Zatím čau! ;)


i never thought i'd be in love like this.

28. january 2014 at 18:36 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska jsem tu s deníčkem už teď, protože mám chvulku čas, tak ho zrovna napíšu. Takže jdu na to.
Dneska byla samozřejmě jako teď každý den ve škole strašná sranda :D První hodinu byla matika. To byla docela nuda. Následovala ájina. Ta byla fajn, dělali jsme nějaká cvičení a tak. A psali jsme slovíčka. Třetí hodinu jsme měli občanku. Učitelka tu nebyla, takže jsme byli s jinu učiitelkou na počítačích a měli jsme volno. Byla jsem hlavně na tumblru♥ :) Pak byl tělák. Jako jediná jsem necvičila, protože jsem nachlazená a docela mě to štvalo, protože jsem si cthěla zkusit zahrát fotbal :D Ale ten se dneska nakonec nehrál, až příště, takže bezva :) Potom byla čeština, kde jsme četli a tak různě něco řešili. Po češtině byla volná hodina. Šla jsem na oběd a potom jsem se s kámoškama ve třídě chlámala všemu možnýmu :D Odpoledne byla nejdřív výchova ke zdraví. Tam jsme se bavili o alergiích. A poslední hodinu jsme měli výtvarku, ve které mě to moc nebavilo. Dělaly jsme s kámoškama rádio z takové krabice. Po škole mě a kámošku zavezla mamka domů. A doma jsem si nejdřív četla, potom jsem se naučila kousek fyziky a kolem půl paté jsem zapla PC. A tam jsem od té doby tak různě byla - na blogách, na tumblru, udělala jsem outfit a teď píšu deníček. Ještě se budu učit tu fyziku a večer se budu na něo dívat.
Zítra čekejte samozřejmě zase jen outfit a deníček. Mějte se! ;)If you’re a teen you must follow this blog.


Mint&pink outfit ;)

28. january 2014 at 17:43 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
V rychlosti píšu článek s outfitem. Do toho dnenšího jsem vybrala úžasný mint svetřík a k němu světle růžové kalhoty. Po hodně dlouhé době jsem do outfitu dala také baleríny, v tomtmo případě v mint barvě. Pka jsem vybrala taky růžovou kabelku, nebo spíš peněženku. A jako doplňky zlatý řetízek a růžové náušnice. Snad se outfit líbí. Ještě čekejte deníček. Mějte se! ;)


love is putting someone else's needs before yours.

27. january 2014 at 20:18 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Fakt hodně rychle jsem tu s deníčkem. Takže jdu na to.
Už d včerejška jsem docela dost nemocná - rýma jak trám, bolí mě v krku, chrblu a je mi mizerně. Ale chci teď chodit do školy :) První hodinu ve škole byla češinta - učitelka tam dneska nebylakže jsme měli učitele a dělali jsme nějaký cvičení, co nám nachystala třídní. A byla tam taaková sranda, že se tomu pořád chlámu :D Druhpu hdinu byla matika. Už si ani nepamatuju, co jsme tam dělali za blbosti -.- Následovala chemie - měli jsme psát test, asi na to zapomněla :D Takže super :) Akorát jsme dostávali známky - jedna :) Pak jsme měli němčinu. Ta byla bezva :) Dělali jsme nějakou práci ve dvojicích, al byla tam sranda :) A dnes poslední hodinou, jelikož jsme měli zkrácený vyučování na pět hodin, byla ájina. A tam byla taky sranda :D Po škole jsem šla se dvěma kámoškama a mojí a kámoščinou sestrou do města. Šly jsmr tam hlavně koupit dárky spolužačce, která měla narozeniny. A cestou tam nás chvilku doprovázeli dva spolužáci a to ted abylo něco :D Ono to zas tak vtipný není, ale já z toho nemůžu :D Ale tady to psát nebudu :) Koupila jsem kámošce řetízek, náušnice, lesk na rty a sobě jsme koupila takovou úplně úžasnou rtěnku♥ :) Potom jsme samozřejmě ještě tak čtvrt hodiny čekaly na bus, jako obvykle -.- Doma jsme byly kolem tři čtvrtě na dvě. No a asi do čtyř jsem se dívala na TV. Pak jsem zapla PC a tak různě tam byla. Taky jsme udělala outfit a prostě jsem byla an PC. Potom jsem se šla umýtr, povečeřela jsem, teď píšu deníček, nachystám si věci, ještě si napíšu úkol do ájiny a budu se na něco dívat.
Zítra mám zase školu do tří :P Já to tak nenávidím! -.- No a na blogu nečekejte nic víc než outfit a deníček. Mějte se! ;)