Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Songs for january :)

31. january 2014 at 11:03 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Dnes, tedy posledního ledna, jsem se rozhodla napsat článek s oblíbenýma písničkama za leden, když mám teda díky dnešním prázdninám čas. Takže nebudu zdržovat a pustím se rovnou do toho. Za leden jsem toho poslouchla fakt hodně a pořád dokola :) Takže tady jsou.

Christina Perri - HumanChrstina Perri - Something about december


The Black Eyed Peas - I gotta feeling
-ten klip mi přijde strašně úchylnej :D ale tu úísničku zbožňuju :)

Lucy Hale - You sound good to me

Lily and Madeleine - Things I'll later lose

Chris arena - Train

Lea Michele - Cannonball
-ta byla i v písničkách za prosinec, ale prostě.. strašně moc jsem ji poslouchala i v lednu♥ :)

Elvis Presley - Can'tr help falling in love
- :D já jsem se do té písničky prostě zamilovala no :D

The Beatles - All my loving

Nickelback - Far away

Taylor Swift ft. Gary Lightbody - The last time

Kathryn Hallberg - Hear, say, see

Little Mix - Word up!


Little Mix - DNA

Robbie Williams - Eternity


Avril Lavigne - Hush hush 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 31. january 2014 at 17:01 | React

Paráda! Některé z toho mam taky ráda! :-)

2 Ivett Ivett | Web | 31. january 2014 at 18:10 | React

[1]: To jsem ráda :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement